Neděle 25. října 2020, svátek má Beáta
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Neděle 25. října 2020 Beáta

Předpověď počasí pro Českou republiku

Průtoky v řekách

  • Bílina
    Trmice

    stav
    sucho
    průtok
    2.02 m3/s
    výška hladiny
    100 cm
  • Javorka
    Lázně Bělohrad

    stav
    sucho
    průtok
    0.078 m3/s
    výška hladiny
    20 cm
  • Ještědský potok
    Stráž pod Ralskem

    stav
    sucho
    průtok
    0.079 m3/s
    výška hladiny
    36 cm
  • Košátecký potok
    Košátky

    stav
    sucho
    průtok
    0.14 m3/s
    výška hladiny
    25 cm
  • Ploučnice
    Stráž pod Ralskem

    stav
    sucho
    průtok
    0.364 m3/s
    výška hladiny
    34 cm
  • Ploučnice
    Benešov nad Ploučnicí

    stav
    sucho
    průtok
    3.75 m3/s
    výška hladiny
    77 cm
  • Smědá
    Bílý Potok

    stav
    sucho
    průtok
    0.371 m3/s
    výška hladiny
    9 cm
  • Zábrdka
    Dolní Bukovina

    stav
    sucho
    průtok
    0.197 m3/s
    výška hladiny
    38 cm
TokMístoStav (cm)Průtok
(m3/s)
StavDatum
Bakovský potok Velvary 34 0.284 25. 10. 4:50
Balinka Baliny 19 1.33 25. 10. 4:40
Bečva Teplice 97 18.8 25. 10. 4:50
Bečva Dluhonice 155 24.7 25. 10. 4:50
Bělá Skuhrov 31 1.55 25. 10. 4:50
Bělá Boskovice 33 0.638 25. 10. 4:50
Bělá Mikulovice 143 10 25. 10. 4:50
Bělá Velký Rečkov-Malá Bělá 46 0.104 sucho 25. 10. 4:50
Bělá Radětín 33 0.557 25. 10. 4:50
Bělá Častolovice 35 2.29 25. 10. 4:50
Bělá Jeseník 63 6.34 25. 10. 4:50
Berounka Plzeň-Bílá Hora 104 7.49 25. 10. 4:50
Berounka Liblín 61 12 25. 10. 4:50
Berounka Zbečno 162 16.2 25. 10. 4:50
Berounka Beroun 100 20.8 25. 10. 4:50
Bílá Smědá Smědava I. 30 0.099 25. 10. 4:50
Bílina Trmice 100 2.02 sucho 25. 10. 4:50
Bílovka Velké Albrechtice 72 0.539 25. 10. 4:00
Blanice Blanický Mlýn 44 0.71 25. 10. 4:50
Blanice Podedvorský Mlýn 44 1.47 25. 10. 4:50
Blanice Husinec pod nádrží 21 0.712 25. 10. 4:50
Blanice Louňovice 141 0.595 25. 10. 4:50
Blanice Heřmaň 34 3.35 25. 10. 4:50
Blanice Radonice-Zdebuzeves 111 1.66 25. 10. 4:50
Blata Klopotovice 147 0.533 25. 10. 4:50
Blažejovický potok Blažejovice 17 0.068 25. 10. 4:50
Blšanka Stránky 25 0.738 25. 10. 4:50
Bobří potok Cvikov 20 0.097 25. 10. 4:50
Borovský potok Stříbrné Hory 66 0.784 25. 10. 4:50
Botič Praha-Nusle 52 0.307 25. 10. 4:50
Bradava Žákava 31 0.372 25. 10. 4:50
Branná Jindřichov 80 2.84 25. 10. 4:00
Březná Hoštejn 84 2.66 25. 10. 4:00
Brodečka Otaslavice 117 0.348 25. 10. 4:40
Brtnička Brtnice 39 0.627 25. 10. 4:40
Brzina Hrachov 51 0.31 25. 10. 4:50
Budišovka Budišov nad Budišovkou 67 0.332 25. 10. 4:50
Bulovský potok Předlánce 11 0.288 25. 10. 4:50
Bystřice Rohoznice 26 0.049 25. 10. 4:50
Bystřice Ostrov 11 0.903 25. 10. 4:50
Bystřice Bystřička pod nádrží 40 0.717 25. 10. 4:50
Bystřice Bystřička nad nádrží 10 0.606 25. 10. 4:50
Čeladenka Čeladná 40 1.14 25. 10. 4:50
Černá Černý Potok 32 0.158 25. 10. 2:50
Černá Ličov 50 2.83 25. 10. 4:50
Černá Desná Jezdecká 28 0.076 25. 10. 4:50
Černá Nisa Uhlířská 36 0.027 25. 10. 4:50
Černá Nisa Stráž nad Nisou 2 0.089 sucho 25. 10. 4:50
Černá Opava Mnichov 83 2.52 25. 10. 4:50
Černý potok Mezina 111 1.99 25. 10. 4:50
Černý potok Velká Kraš 110 1.79 25. 10. 4:00
Červený potok Hořovice 17 0.207 25. 10. 4:50
Chodovský potok Karlovy Vary-Dvory 15 0.371 25. 10. 4:50
Chomutovka Třetí Mlýn 22 0.208 25. 10. 4:50
Chotýšanka Slověnice 53 0.551 25. 10. 4:50
Chřibská Kamenice Všemily 47 0.476 25. 10. 4:50
Chrudimka Hamry 18 0.808 25. 10. 4:50
Chrudimka Přemilov 83 2.75 25. 10. 4:50
Chrudimka Svídnice 39 2.83 25. 10. 4:50
Chrudimka Nemošice 75 11.5 25. 10. 4:50
Cidlina Jičín 8 0.06 25. 10. 4:50
Cidlina Nový Bydžov 30 0.822 25. 10. 4:50
Cidlina Sány 8 0.127 25. 10. 4:50
Dědina Chábory 39 1.14 25. 10. 4:50
Dědina Mitrov 57 2.53 25. 10. 4:50
Desná Kouty nad Desnou 104 1.95 25. 10. 4:00
Desná Šumperk tok+svod 96 6.34 25. 10. 4:50
Divoká Orlice Orlické Záhoří 26 1.43 25. 10. 4:50
Divoká Orlice Klášterec nad Orlicí 29 3.95 25. 10. 4:50
Divoká Orlice Nekoř 30 3.49 25. 10. 4:50
Divoká Orlice Kostelec nad Orlicí 41 5.99 25. 10. 4:50
Dobřejovický potok Průhonice 24 0.04 25. 10. 4:50
Doubrava Bílek 61 0.93 25. 10. 4:50
Doubrava Pařížov 33 2.6 25. 10. 4:50
Doubrava Žleby 60 4.26 25. 10. 4:50
Dřevnice - tok Zlín 41 3.29 25. 10. 4:40
Dřevnice Kašava nad nádrží 37 0.245 25. 10. 4:30
Dřevnice Slušovice 25 0.231 25. 10. 4:50
Dyje Podhradí 80 11.7 25. 10. 4:40
Dyje Vranov-Hamry 112 29.1 25. 10. 4:40
Dyje Znojmo 134 27 25. 10. 4:40
Dyje Trávní Dvůr 204 28.5 25. 10. 4:40
Dyje Nové Mlýny pod nádržemi 361 90.6 25. 10. 4:00
Dyje Břeclav-Ladná 143 92.5 25. 10. 4:40
Flájský potok Český Jiřetín 42 0.201 25. 10. 4:50
Fryšava Jimramov 50 1.06 25. 10. 4:40
Fryštácký potok Kostelec pod nádrží 5 0.085 25. 10. 4:50
Hamerský potok Oldříš-Blažejov 43 2 25. 10. 4:50
Hamerský potok Planá 34 0.365 25. 10. 4:50
Hamerský potok Modrava-Antigel 30 0.324 25. 10. 4:50
Haná Vyškov 40 0.283 25. 10. 4:40
Hloučela Plumlov pod nádrží 22 0.633 25. 10. 4:40
Holický náhon Holice svod 35 0.449 25. 10. 4:50
Hutiský potok Solanec 20 0.109 25. 10. 4:50
Jankovský potok Milotice 62 0.959 25. 10. 4:50
Javorka Lázně Bělohrad 20 0.078 sucho 25. 10. 4:50
Jeřice Chrastava 21 0.726 25. 10. 4:50
Ještědský potok Stráž pod Ralskem 36 0.079 sucho 25. 10. 4:50
Jevíčka Chornice 75 1.29 25. 10. 4:00
Jevišovka Jevišovice 34 0.608 25. 10. 4:50
Jevišovka Výrovice 46 0.747 25. 10. 4:50
Jevišovka Božice 109 1.42 25. 10. 4:30
Jihlava Batelov 46 0.443 25. 10. 4:40
Jihlava Dvorce 32 1.37 25. 10. 4:50
Jihlava Ptáčov 112 6.51 25. 10. 4:40
Jihlava Mohelno pod nádržemi 92 6.65 25. 10. 4:50
Jihlava Ivančice 160 15.9 25. 10. 4:40
Jílovský potok Jílové 7 0.1 25. 10. 4:50
Jizera Jablonec nad Jizerou 23 4.09 25. 10. 4:50
Jizera Dolní Sytová 56 6.36 25. 10. 4:50
Jizera Železný Brod 118 8.61 25. 10. 4:50
Jizera Sovenice 111 8.44 25. 10. 4:50
Jizera Bakov nad Jizerou 161 12.2 25. 10. 4:50
Jizera Tuřice-Předměřice 140 12.9 25. 10. 4:50
Jizerka Dolní Štěpanice 84 1.11 25. 10. 4:50
Jizerka Jizerka 16 0.188 25. 10. 4:50
Juhyně Rajnochovice 25 0.243 25. 10. 4:50
Juhyně Kelč 41 1.24 25. 10. 4:50
Kamenice Josefův Důl 40 0.535 25. 10. 4:50
Kamenice Srbská Kamenice 36 0.846 25. 10. 4:50
Kamenice Bohuňovsko-Jesenný 23 1.48 25. 10. 4:50
Kamenice Hřensko 28 2.1 25. 10. 4:50
Klabava Hrádek u Rokycan 50 1.9 25. 10. 4:50
Klabava Nová Huť 51 2.91 25. 10. 4:50
Klenice Mladá Boleslav 45 0.309 25. 10. 4:50
Klíčava Lány-Městečko 26 0.06 25. 10. 4:50
Klíšský potok Ústí nad Labem -1 0.014 sucho 25. 10. 4:50
Kněžná Rychnov nad Kněžnou 23 25. 10. 4:50
Kocába Štěchovice 70 2.12 25. 10. 4:50
Kočovský potok Valšov 34 0.82 25. 10. 4:50
Kolelač Bojkovice pod nádrží 15 0.057 25. 10. 4:50
Konopišťský potok Poříčí nad Sázavou 51 0.242 25. 10. 4:50
Košátecký potok Košátky 25 0.14 sucho 25. 10. 4:50
Kosový potok Svahy-Třebel 23 1.41 25. 10. 4:50
Kostěnický potok Kosky-Hamr 50 1.87 25. 10. 4:50
Křemelná Stodůlky 35 2.47 25. 10. 4:50
Křetínka Letovice 61 1.99 25. 10. 4:50
Krupá Habartice 67 4.12 25. 10. 4:00
Kyjovka Koryčany pod nádrží 12 0.011 25. 10. 4:50
Kyjovka Kyjov 92 0.209 25. 10. 4:40
Labe Špindlerův Mlýn 116 4.71 25. 10. 4:50
Labe Labská 38 7.72 25. 10. 4:50
Labe Vestřev 43 8.24 25. 10. 4:50
Labe Království 60 8.83 25. 10. 4:50
Labe Němčice 165 58.7 25. 10. 4:40
Labe Přelouč 125 86.4 25. 10. 4:50
Labe Brandýs nad Labem 161 118 25. 10. 4:45
Labe Kostelec nad Labem 416 25. 10. 4:50
Labe Mělník 277 25. 10. 4:50
Labe Ústí nad Labem 242 279 25. 10. 4:50
Labe Děčín 220 296 25. 10. 4:50
Labe Hřensko 262 319 25. 10. 4:50
Labe Jaroměř 237 16.5 25. 10. 4:50
Lánský potok Lány-Běleč 21 0.022 25. 10. 4:50
Liběchovka Želízy 22 0.153 25. 10. 4:50
Libuňka Pelešany-Turnov 44 0.305 25. 10. 4:50
Litava Brankovice 67 0.507 25. 10. 4:40
Litava Rychmanov 61 2.17 25. 10. 4:30
Litavka Čenkov 20 0.951 25. 10. 4:50
Litavka Beroun 33 1.87 25. 10. 4:50
Loděnický potok Loděnice 57 0.563 25. 10. 4:50
Lomná Jablunkov 66 1.06 25. 10. 4:50
Lomnice Dolní Ostrovec 69 1.43 25. 10. 4:50
Loučka Skryje 48 2.19 25. 10. 4:30
Loučka Dolní Loučky 125 3.16 25. 10. 4:40
Loučka Dlouhá Loučka 94 0.833 25. 10. 4:50
Loučná Litomyšl 58 2.41 25. 10. 4:50
Loučná Cerekvice nad Loučnou 84 5.57 25. 10. 4:50
Loučná Dašice 149 9.89 25. 10. 4:50
Lubina Petřvald 28 2.42 25. 10. 4:50
Lučina Žermanice pod nádrží 60 3.66 25. 10. 4:50
Lučina Horní Domaslavice 23 0.295 25. 10. 4:50
Luhačovický potok Luhačovice pod nádrží 16 0.266 25. 10. 4:50
Lutoninka Vizovice 27 0.866 25. 10. 4:00
Lužická Nisa Proseč 22 0.587 25. 10. 4:50
Lužická Nisa Liberec 35 0.976 25. 10. 4:50
Lužická Nisa Hrádek nad Nisou 13 3.19 25. 10. 4:50
Lužnice Pilař-Majdaléna 214 13.3 25. 10. 4:50
Lužnice Frahelž-Lomnice nad Lužnicí 64 4.8 25. 10. 4:50
Lužnice Klenovice 118 31.6 25. 10. 4:40
Lužnice Bechyně 166 33.2 25. 10. 4:40
Malá Haná Opatovice 74 0.032 25. 10. 4:50
Malše Kaplice 38 4.24 25. 10. 4:50
Malše Pořešín 49 7.72 25. 10. 4:50
Malše Římov 39 7.97 25. 10. 4:50
Malše Roudné 71 11.6 25. 10. 4:50
Mandava Rumburk 24 0.47 25. 10. 4:50
Mandava Varnsdorf 18 0.603 25. 10. 4:50
Maršovský potok Hubenov pod nádrží 9 0.043 25. 10. 4:50
Martinický potok Senožaty 112 0.58 25. 10. 4:50
Mastník Radíč 110 0.525 25. 10. 4:50
Merta Sobotín 74 1.51 25. 10. 4:00
Metuje Maršov nad Metují 34 0.76 25. 10. 4:50
Metuje Hronov 20 1.85 25. 10. 4:50
Metuje Krčín 42 3.02 25. 10. 4:50
Mochtínský potok Sobětice 32 0.049 25. 10. 4:50
Mohelka Chocnějovice 44 0.658 25. 10. 4:50
Mohelnice Raškovice 47 1.31 25. 10. 4:50
Morava Vlaské 139 2.51 25. 10. 4:50
Morava Raškov 167 10.2 25. 10. 4:50
Morava Moravičany 114 20.4 25. 10. 4:50
Morava Olomouc-Nové Sady tok 190 48.9 25. 10. 4:50
Morava Kroměříž 224 88.7 25. 10. 4:40
Morava Spytihněv 213 102 25. 10. 4:40
Morava Strážnice 290 112 25. 10. 4:50
Morava Lanžhot 199 122 25. 10. 4:10
Moravice Velká Štáhle 52 3.72 25. 10. 4:00
Moravice Valšov 99 5.37 25. 10. 4:50
Moravice Slezská Harta pod nádrží 80 7.24 25. 10. 4:50
Moravice Kružberk pod nádrží 73 2.19 25. 10. 4:50
Moravice Branka 96 10.3 25. 10. 4:50
Morávka Morávka pod nádrží 126 2.29 25. 10. 4:50
Morávka Vyšní Lhoty tok 36 0.727 25. 10. 4:50
Morávka Uspolka 77 0.555 25. 10. 4:50
Moravská Dyje Janov 66 2.91 25. 10. 4:30
Moravská Sázava Lupěné 64 5.79 25. 10. 4:50
Moštěnka Prusy 86 3.68 25. 10. 4:40
Mrlina Vestec 50 1.49 25. 10. 4:50
Mumlava Janov-Harrachov 92 1.8 25. 10. 4:50
Mže Stříbro 52 3.12 25. 10. 4:50
Mže Hracholusky 60 4.1 25. 10. 4:50
Nežárka Rodvínov 27 1.18 25. 10. 4:40
Nežárka Lásenice 76 4.9 25. 10. 4:40
Nežárka Hamr nad Nežárkou 199 22 25. 10. 4:50
Nová řeka Mláka-Novosedly 137 15.7 25. 10. 4:40
Novohradka Luže 49 2.21 25. 10. 4:50
Novohradka Úhřetice 128 5.26 25. 10. 4:50
Nytrová Uspolka 62 0.472 25. 10. 4:50
Obecnický potok Obecnice 12 0.061 25. 10. 4:50
Odra Odry tok 101 5.52 25. 10. 4:50
Odra Svinov 157 26.8 25. 10. 4:50
Odra Bohumín 210 90.9 25. 10. 4:50
Odrava Jesenice 55 1.5 25. 10. 4:50
Odrava Šlapany 37 1.06 25. 10. 4:50
Ohře Citice 86 6.95 25. 10. 4:50
Ohře Karlovy Vary 53 11.7 25. 10. 4:50
Ohře Žatec-most 31 25. 10. 4:50
Ohře Louny I. 194 19.7 25. 10. 4:50
Ohře Terezín 164 25. 10. 5:00
Ohře Cheb 49 3.22 25. 10. 4:50
Oleška Slaná 33 0.363 25. 10. 4:50
Olešná Palkovice 88 0.227 25. 10. 4:50
Olešná Olešná, rozdělovací objekt 147 25. 10. 4:50
Olešnice Kokory 122 0.844 25. 10. 4:50
Olšava Uherský Brod 119 3.21 25. 10. 4:40
Olše Jablunkov 102 1.34 25. 10. 4:50
Olše Český Těšín 157 8.2 25. 10. 4:50
Olše Dětmarovice 55 10.7 25. 10. 4:50
Olše Věřňovice 111 18.2 25. 10. 4:50
Ondřejnice Rychaltice 78 0.583 25. 10. 4:50
Opava Karlovice 90 6.11 25. 10. 4:50
Opava Krnov 148 10.2 25. 10. 4:50
Opava Opava 160 15.6 25. 10. 4:50
Opava Děhylov 154 34.6 25. 10. 4:50
Opavice Krnov 91 3.05 25. 10. 4:50
Orlice Týniště nad Orlicí 144 22.2 25. 10. 4:40
Oskava Uničov 146 2.18 25. 10. 4:00
Oslava Dolní Bory-Olší 38 2.81 25. 10. 4:00
Oslava Mostiště pod nádrží 58 3.18 25. 10. 4:30
Oslava Nesměř 122 5.21 25. 10. 4:00
Oslava Oslavany 112 7.85 25. 10. 4:40
Osoblaha Osoblaha 105 3.04 25. 10. 4:50
Ostravice Staré Hamry 60 0.857 25. 10. 4:50
Ostravice Šance pod nádrží 121 2.35 25. 10. 4:50
Ostravice Frýdek-Místek tok 166 6.37 25. 10. 4:50
Ostravice Ostrava 111 20.2 25. 10. 4:50
Ostružná Kolinec 32 1.06 25. 10. 4:40
Otava Rejštejn 65 5.49 25. 10. 4:50
Otava Sušice 37 6.37 25. 10. 4:50
Otava Katovice 54 8.3 25. 10. 4:40
Otava Písek 74 14.2 25. 10. 4:50
Panenský potok Pertoltice 28 0.592 25. 10. 4:50
Ploučnice Stráž pod Ralskem 34 0.364 sucho 25. 10. 4:50
Ploučnice Mimoň 22 1.13 25. 10. 4:50
Ploučnice Česká Lípa 19 2.99 25. 10. 4:50
Ploučnice Benešov nad Ploučnicí 77 3.75 sucho 25. 10. 4:50
Ploučnice Stružnice-most 10 3.39 25. 10. 4:50
Podolský potok Barchov 14 0.135 25. 10. 4:50
Podolský potok Rýmařov 94 0.955 25. 10. 4:50
Polečnice Český Krumlov 27 1.01 25. 10. 4:50
Přísečnický potok Kryštofovy Hamry II 10 0.114 25. 10. 4:50
Radbuza Tasnovice 46 0.29 25. 10. 4:50
Radbuza Staňkov 31 1.42 25. 10. 4:50
Radbuza Lhota 45 2.15 25. 10. 4:50
Radotínský potok Radotín II 20 0.115 25. 10. 4:50
Rakovnický potok Rakovník 65 0.372 25. 10. 4:50
Řásnice Frýdlant v Čechách 21 0.426 25. 10. 4:50
Rokytka Praha-Libeň 25 25. 10. 4:50
Rokytná Příštpo 70 1.22 25. 10. 4:40
Rokytná Moravský Krumlov 164 2.65 25. 10. 4:40
Rolava Stará Role 31 1 25. 10. 4:50
Rolava Chaloupky 23 0.306 24. 10. 22:50
Romže Stražisko 12 0.678 25. 10. 4:40
Ropičanka Řeka 69 0.322 25. 10. 4:50
Rožnovská Bečva Rožnov pod Radhoštěm 88 2.82 25. 10. 4:50
Rožnovská Bečva Valašské Meziříčí 110 3.48 25. 10. 4:50
Rožnovská Bečva Horní Bečva 33 0.112 25. 10. 4:50
Rusava Chomýž 21 0.206 25. 10. 4:50
Sázava Žďár nad Sázavou 45 1.51 25. 10. 4:50
Sázava Sázava u Žďáru 29 1.85 25. 10. 4:50
Sázava Havlíčkův Brod-Pohledští Dvořáci 71 5.53 25. 10. 4:50
Sázava Chlístov 37 8.11 25. 10. 4:50
Sázava Světlá nad Sázavou 72 11 25. 10. 4:50
Sázava Zruč nad Sázavou 116 14.3 25. 10. 4:50
Sázava Kácov 134 18.7 25. 10. 4:50
Sázava Nespeky 98 22.3 25. 10. 4:50
Sázavka Josefodol 34 1.42 25. 10. 4:50
Sedlický potok Leský Mlýn 28 0.245 25. 10. 4:50
Senice Ústí 88 1.88 25. 10. 4:00
Sitka Šternberk 102 1.29 25. 10. 4:50
Skalice Varvažov 75 0.737 25. 10. 4:50
Šlapanka Mírovka 94 2.14 25. 10. 4:50
Slavíč Slavíč 96 0.577 25. 10. 4:50
Smědá Bílý Potok 9 0.371 sucho 25. 10. 4:50
Smědá Frýdlant v Čechách 22 2.42 25. 10. 4:50
Smědá Předlánce 38 4.61 25. 10. 4:50
Smědá Višňová 40 3.55 25. 10. 4:50
Smutná Rataje 80 0.88 25. 10. 4:50
Šporka Dolní Libchava 18 0.227 25. 10. 4:50
Spůtka Bohumilice 90 0.648 25. 10. 4:50
Stanovnice Karolinka, pod nádrží 34 0.402 25. 10. 4:50
Stará řeka-Lužnice Kazdovna 65 1.19 25. 10. 4:50
Staříč Lipová-lázně 92 1.33 25. 10. 4:50
Stašský potok Nový Dvůr 35 0.111 25. 10. 4:50
Stěnava Meziměstí 27 0.837 25. 10. 4:50
Stěnava Otovice 58 1.95 25. 10. 4:50
Stonávka Těrlicko pod nádrží 43 1.06 25. 10. 4:50
Stonávka Hradiště 67 1.2 25. 10. 4:50
Střela Čichořice 26 0.866 25. 10. 4:50
Střela Plasy 32 1.44 25. 10. 4:50
Stříbrný potok Žulová 86 0.664 25. 10. 4:00
Stropnice Pašinovice-Komařice 47 3.14 25. 10. 4:50
Stroupinský potok Hředle 2 29 0.185 25. 10. 4:50
Studená Vltava Černý Kříž-Volary 28 1.32 25. 10. 4:50
Svatava Kraslice 18 1.08 25. 10. 4:50
Svatava Svatava-nová stanice 28 1.64 25. 10. 4:50
Svitava Rozhrání 45 1.56 25. 10. 4:00
Svitava Letovice 51 3.92 25. 10. 4:40
Svitava Bílovice nad Svitavou 115 7.27 25. 10. 4:40
Svitávka Zákupy 49 0.55 25. 10. 4:50
Svratka Borovnice 86 2 25. 10. 4:50
Svratka Dalečín 84 4.99 25. 10. 4:40
Svratka Vír pod vyrovnávací nádrží 60 8.01 25. 10. 4:40
Svratka Veverská Bítýška 159 15.1 25. 10. 4:40
Svratka Brno-Poříčí 102 20.2 25. 10. 4:40
Svratka Židlochovice 124 29.4 25. 10. 4:40
Telčský potok Staré Město p. Sněž. 38 0.919 25. 10. 4:00
Teplá Teplička 17 0.927 25. 10. 4:50
Teplá Březová 9 0.887 25. 10. 4:50
Teplá Vltava Lenora 43 1.66 25. 10. 4:50
Teplá Vltava Chlum-Volary 52 3.2 25. 10. 4:50
Tichá Orlice Dolní Libchavy 52 4.4 25. 10. 4:50
Tichá Orlice Čermná nad Orlicí 91 9.68 25. 10. 4:50
Tichá Orlice Sobkovice 34 1.83 25. 10. 4:50
Třebovka Ústí nad Orlicí 50 1.51 25. 10. 4:50
Třebůvka Mezihoří 56 1.42 25. 10. 4:00
Třebůvka Hraničky 57 2.61 25. 10. 4:50
Trkmanka Velké Pavlovice 171 1.99 25. 10. 4:40
Trnava Červená Řečice 56 1.56 25. 10. 4:50
Trnava Želiv 23 1.79 25. 10. 4:50
Trotina Sendražice 24 0.161 25. 10. 4:50
Úhlava Štěnovice 47 2.45 25. 10. 4:50
Úhlava Klatovy 56 1.27 25. 10. 4:50
Úhlavka Stříbro 29 0.296 25. 10. 4:50
Úpa Horní Maršov 38 2.39 25. 10. 4:50
Úpa Horní Staré Město 34 3.68 25. 10. 4:50
Úpa Zlíč 56 6.5 25. 10. 4:50
Úpa Slatina nad Úpou 47 6.04 25. 10. 4:50
Úslava-Žinkovka Prádlo 55 0.375 25. 10. 4:50
Úslava Ždírec 36 1.15 25. 10. 4:50
Úslava Plzeň-Koterov 26 2.59 25. 10. 4:50
Úsobrnka Jaroměřice 22 0.337 25. 10. 4:00
Úterský potok Trpisty 11 0.202 25. 10. 4:50
Valová Polkovice 93 2.61 25. 10. 4:40
Velička Velká nad Veličkou 16 1.26 25. 10. 4:00
Velička Strážnice 139 3.78 25. 10. 4:40
Vidnávka Vidnava 101 3.9 25. 10. 4:50
Vltava Vyšší Brod 69 6.55 25. 10. 4:50
Vltava Zátoň 51 8.48 25. 10. 4:50
Vltava Březí-Kamenný Újezd 53 13.3 25. 10. 4:50
Vltava České Budějovice 105 25 25. 10. 4:50
Vltava Vrané nad Vltavou nádrž 140 24. 10. 6:00
Vltava Zbraslav 977 25. 10. 4:55
Vltava Praha-Chuchle 70 146 25. 10. 4:50
Vltava Praha-Výtoň 106 25. 10. 4:50
Vltava Praha-Na Františku 246 25. 10. 4:50
Vltava Vraňany 96 153 25. 10. 4:50
Volyňka Sudslavice 40 0.441 25. 10. 4:50
Volyňka Němětice 66 1.4 25. 10. 4:50
Vrchlice Vrchlice 9 0.033 25. 10. 4:50
Vsetínská Bečva Velké Karlovice 98 0.652 25. 10. 4:00
Vsetínská Bečva Vsetín 177 6.82 25. 10. 4:50
Vsetínská Bečva Jarcová 87 9.93 25. 10. 4:50
Vydra Modrava 53 1.91 25. 10. 4:40
Výrovka Plaňany 27 1.16 25. 10. 4:50
Zábrdka Dolní Bukovina 38 0.197 sucho 25. 10. 4:50
Zděchovka Zděchov 64 0.202 25. 10. 4:00
Zdobnice Slatina nad Zdobnicí 77 1.88 25. 10. 4:50
Žehrovka Březina 38 0.158 25. 10. 4:50
Želetavka Jemnice 43 0.361 25. 10. 4:50
Želetavka Vysočany 39 1.45 25. 10. 4:40
Želivka Želiv 78 1.66 25. 10. 4:50
Želivka Poříčí 61 2.92 25. 10. 4:50
Želivka Tukleky 79 4.57 25. 10. 4:50
Želivka Nesměřice 41 4.96 25. 10. 4:50
Želivka Soutice 43 5.26 24. 10. 6:00
Želivka (Hejlovka) Kojčice 56 1.48 25. 10. 4:50
Želivka (Hejlovka) Čakovice 29 0.547 25. 10. 4:50
Zlatý potok Hracholusky 22 0.751 25. 10. 4:40
Zlatý potok Zlaté Hory 23 0.889 25. 10. 4:50

Přes den až dvacet stupňů. Teplo bude do konce týdne, od pondělí se ochladí

Ilustrační snímek
22. října 2020

Čtvrtek bude nejteplejším dnem týdne. Teploty budou šplhat k dvaceti stupňům. I ve zbytku týdne...

Vrátí se teplé dny, bude až 20 stupňů. Očekávají se také mlhy a inverze

Ilustrační snímek
19. října 2020

Po chladnějším období nás od úterý na některých místech čeká oteplení. Ve čtvrtek bude až 20...

Do konce měsíce bude nejvýš 12 stupňů. Po Dušičkách se ochladí

Blíží se Dušičky. Lidé při Památce zesnulých zavzpomínají na své blízké.
17. října 2020

V příštích dvou týdnech budou nejvyšší denní teploty kolem 12 stupňů Celsia. Do půlky listopadu se...

Hladiny řek pomalu klesají, Morava a východní Čechy hlásí několik výstrah

Řeka Morava se vylila do lesů a to daleko od břehů. Zaplavila cyklostezku.
aktualizováno  17. října 2020

V Jihomoravském kraji platily v sobotu ráno 2. povodňové stupně už jen na třech místech. Na řece...

Ve zbytku týdne bude déšť ustávat, víkend přinese oblačnost a na horách sníh

Ilustrační foto
15. října 2020

Silné středeční deště na řadě míst rozvodnily řeky až na 3. stupeň povodňové aktivity. Ve čtvrtek...

Horní toky rozvodněných řek klesají, zvyšují se však hladiny dolních toků

Rozlití vodních toků v Dolním Benešově, Polanky nad Odrou, Veřňovic a Hranic...
aktualizováno  15. října 2020

Sledujeme online Hladiny horních toků, které na Moravě, ve Slezsku a východních Čechách ve středu rozvodnil vydatný...

Praha jako na dlani – přímý přenos