Sobota 31. října 2020, svátek má Štěpánka
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Sobota 31. října 2020 Štěpánka

Předpověď počasí pro Českou republiku

Průtoky v řekách

  • Jizera
    Jablonec nad Jizerou

    stav
    1. SPA
    průtok
    60.8 m3/s
    výška hladiny
    157 cm
  • Jizera
    Železný Brod

    stav
    1. SPA
    průtok
    103 m3/s
    výška hladiny
    243 cm
  • Řásnice
    Frýdlant v Čechách

    stav
    1. SPA
    průtok
    4.05 m3/s
    výška hladiny
    80 cm
  • Smědá
    Předlánce

    stav
    1. SPA
    průtok
    51.2 m3/s
    výška hladiny
    216 cm
  • Svratka
    Borovnice

    stav
    1. SPA
    průtok
    10.4 m3/s
    výška hladiny
    171 cm
  • Svratka
    Dalečín

    stav
    1. SPA
    průtok
    16.4 m3/s
    výška hladiny
    126 cm
TokMístoStav (cm)Průtok
(m3/s)
StavDatum
Vyhlášené povodňové stupně
Jizera Jablonec nad Jizerou 157 60.8 1. SPA 31. 10. 10:50
Jizera Železný Brod 243 103 1. SPA 31. 10. 10:50
Řásnice Frýdlant v Čechách 80 4.05 1. SPA 31. 10. 11:00
Smědá Předlánce 216 51.2 1. SPA 31. 10. 11:00
Smědá Višňová 199 50.7 3. SPA 31. 10. 11:00
Svratka Borovnice 171 10.4 1. SPA 31. 10. 11:00
Svratka Dalečín 126 16.4 1. SPA 31. 10. 10:40
      
TokMístoStav (cm)Průtok
(m3/s)
SPADatum
Bakovský potok Velvary 32 0.22 31. 10. 10:50
Balinka Baliny 29 2.08 31. 10. 10:40
Bečva Teplice 168 72.7 31. 10. 10:50
Bečva Dluhonice 191 56.1 31. 10. 10:50
Bělá Skuhrov 42 3.48 31. 10. 11:00
Bělá Boskovice 35 0.777 31. 10. 10:50
Bělá Mikulovice 142 9.49 31. 10. 10:50
Bělá Velký Rečkov-Malá Bělá 48 0.16 sucho 31. 10. 10:50
Bělá Radětín 33 0.557 31. 10. 11:00
Bělá Častolovice 59 6.14 31. 10. 10:50
Bělá Jeseník 63 6.34 31. 10. 10:50
Berounka Plzeň-Bílá Hora 111 9.56 31. 10. 11:00
Berounka Liblín 61 12 31. 10. 11:00
Berounka Zbečno 162 16.2 31. 10. 10:50
Berounka Beroun 100 20.5 31. 10. 10:50
Bílá Smědá Smědava I. 84 2.97 31. 10. 10:50
Bílina Trmice 105 2.86 31. 10. 11:00
Bílovka Velké Albrechtice 67 0.352 31. 10. 10:00
Blanice Blanický Mlýn 48 0.887 31. 10. 10:50
Blanice Podedvorský Mlýn 45 1.57 31. 10. 10:50
Blanice Husinec pod nádrží 32 1.91 31. 10. 10:50
Blanice Louňovice 147 0.973 31. 10. 10:50
Blanice Heřmaň 43 5.22 31. 10. 10:50
Blanice Radonice-Zdebuzeves 111 1.66 31. 10. 10:50
Blata Klopotovice 127 0.29 31. 10. 10:50
Blažejovický potok Blažejovice 18 0.076 31. 10. 11:00
Blšanka Stránky 17 0.429 31. 10. 10:50
Bobří potok Cvikov 39 0.91 31. 10. 11:00
Borovský potok Stříbrné Hory 79 1.58 31. 10. 10:50
Botič Praha-Nusle 56 0.495 31. 10. 11:00
Bradava Žákava 45 1.1 31. 10. 11:00
Branná Jindřichov 83 3.14 31. 10. 10:00
Březná Hoštejn 103 6.63 31. 10. 10:00
Brodečka Otaslavice 113 0.194 31. 10. 10:40
Brtnička Brtnice 37 0.556 31. 10. 10:40
Brzina Hrachov 52 0.347 31. 10. 10:50
Budišovka Budišov nad Budišovkou 62 0.129 31. 10. 11:00
Bulovský potok Předlánce 36 1.38 31. 10. 11:00
Bystřice Rohoznice 34 0.116 31. 10. 11:00
Bystřice Ostrov 29 2.45 31. 10. 11:00
Bystřice Bystřička pod nádrží 53 2.42 31. 10. 10:50
Bystřice Bystřička nad nádrží 19 2.09 31. 10. 10:50
Čeladenka Čeladná 52 3.22 31. 10. 10:50
Černá Černý Potok 33 0.18 31. 10. 11:00
Černá Ličov 51 2.98 31. 10. 10:50
Černá Desná Jezdecká 86 2.31 31. 10. 10:50
Černá Nisa Uhlířská 87 1.06 31. 10. 10:50
Černá Nisa Stráž nad Nisou 24 1.85 31. 10. 11:00
Černá Opava Mnichov 84 2.7 31. 10. 10:50
Černý potok Mezina 108 1.57 31. 10. 11:00
Černý potok Velká Kraš 111 1.86 31. 10. 10:00
Červený potok Hořovice 20 0.313 31. 10. 10:50
Chodovský potok Karlovy Vary-Dvory 21 0.639 31. 10. 11:00
Chomutovka Třetí Mlýn 34 0.881 31. 10. 11:00
Chotýšanka Slověnice 43 0.134 31. 10. 10:50
Chřibská Kamenice Všemily 78 2.78 31. 10. 11:00
Chrudimka Hamry 34 2.99 31. 10. 11:00
Chrudimka Přemilov 108 8.1 31. 10. 11:00
Chrudimka Svídnice 40 2.99 31. 10. 11:00
Chrudimka Nemošice 78 13 31. 10. 11:00
Cidlina Jičín 17 0.246 31. 10. 11:00
Cidlina Nový Bydžov 60 3.35 31. 10. 11:00
Cidlina Sány 19 0.647 31. 10. 11:00
Dědina Chábory 53 2.92 31. 10. 11:00
Dědina Mitrov 63 3.4 31. 10. 11:00
Desná Kouty nad Desnou 106 2.53 31. 10. 10:00
Desná Šumperk tok+svod 103 8.43 31. 10. 10:50
Divoká Orlice Orlické Záhoří 41 3.68 31. 10. 10:50
Divoká Orlice Klášterec nad Orlicí 44 8.31 31. 10. 10:50
Divoká Orlice Nekoř 37 5.27 31. 10. 11:00
Divoká Orlice Kostelec nad Orlicí 106 25.6 31. 10. 11:00
Dobřejovický potok Průhonice 26 0.06 31. 10. 10:50
Doubrava Bílek 113 3.47 31. 10. 11:00
Doubrava Pařížov 53 7.97 31. 10. 10:50
Doubrava Žleby 86 9.56 31. 10. 11:00
Dřevnice - tok Zlín 90 15.5 31. 10. 10:40
Dřevnice Kašava nad nádrží 61 1.69 31. 10. 10:30
Dřevnice Slušovice 50 2.64 31. 10. 10:50
Dyje Podhradí 74 9.68 31. 10. 10:40
Dyje Vranov-Hamry 56 3.16 31. 10. 10:40
Dyje Znojmo 88 8.53 31. 10. 10:40
Dyje Trávní Dvůr 94 5.72 31. 10. 10:40
Dyje Nové Mlýny pod nádržemi 306 59 31. 10. 10:00
Dyje Břeclav-Ladná 89 53.1 31. 10. 10:40
Flájský potok Český Jiřetín 45 0.372 31. 10. 11:00
Fryšava Jimramov 74 4.57 31. 10. 10:40
Fryštácký potok Kostelec pod nádrží 24 0.919 31. 10. 10:50
Hamerský potok Oldříš-Blažejov 33 1.04 31. 10. 10:50
Hamerský potok Planá 44 0.933 31. 10. 11:00
Hamerský potok Modrava-Antigel 35 0.471 31. 10. 10:50
Haná Vyškov 37 0.207 31. 10. 10:40
Hloučela Plumlov pod nádrží 16 0.383 31. 10. 10:40
Holický náhon Holice svod 33 0.382 31. 10. 11:00
Hutiský potok Solanec 26 0.345 31. 10. 11:00
Hvozdnice Jakartovice 33 0.047 31. 10. 11:00
Jankovský potok Milotice 67 1.2 31. 10. 11:00
Javorka Lázně Bělohrad 22 0.12 31. 10. 11:00
Jeřice Chrastava 73 7.97 31. 10. 11:00
Ještědský potok Stráž pod Ralskem 43 0.383 31. 10. 11:00
Jevíčka Chornice 79 1.75 31. 10. 10:00
Jevišovka Jevišovice 29 0.265 31. 10. 10:50
Jevišovka Výrovice 42 0.603 31. 10. 10:50
Jevišovka Božice 98 0.964 31. 10. 10:30
Jihlava Batelov 54 0.718 31. 10. 10:40
Jihlava Dvorce 52 3.09 31. 10. 10:50
Jihlava Ptáčov 129 8.49 31. 10. 10:40
Jihlava Mohelno pod nádržemi 108 11.3 31. 10. 10:50
Jihlava Ivančice 163 16.9 31. 10. 10:40
Jílovský potok Jílové 14 0.622 31. 10. 11:00
Jizera Jablonec nad Jizerou 157 60.8 1. SPA 31. 10. 10:50
Jizera Dolní Sytová 159 78.2 31. 10. 10:50
Jizera Železný Brod 243 103 1. SPA 31. 10. 10:50
Jizera Sovenice 281 81.2 31. 10. 10:50
Jizera Bakov nad Jizerou 329 69.3 31. 10. 10:50
Jizera Tuřice-Předměřice 171 24.1 31. 10. 11:00
Jizerka Dolní Štěpanice 99 2.94 31. 10. 10:50
Jizerka Jizerka 81 6.34 31. 10. 10:50
Juhyně Rajnochovice 38 0.929 31. 10. 10:50
Juhyně Kelč 48 2.14 31. 10. 10:50
Kamenice Josefův Důl 69 5.16 31. 10. 10:50
Kamenice Srbská Kamenice 68 4.86 31. 10. 11:00
Kamenice Bohuňovsko-Jesenný 96 23.4 31. 10. 10:50
Kamenice Hřensko 57 9.9 31. 10. 11:00
Klabava Hrádek u Rokycan 59 3.08 31. 10. 11:00
Klabava Nová Huť 54 3.33 31. 10. 11:00
Klenice Mladá Boleslav 60 1.48 31. 10. 10:50
Klíčava Lány-Městečko 26 0.06 31. 10. 11:00
Klíšský potok Ústí nad Labem 6 0.225 31. 10. 11:00
Kněžná Rychnov nad Kněžnou 44 31. 10. 11:00
Kocába Štěchovice 65 1.49 31. 10. 10:50
Kočovský potok Valšov 31 0.481 31. 10. 10:50
Kolelač Bojkovice pod nádrží 40 0.67 31. 10. 11:00
Konopišťský potok Poříčí nad Sázavou 51 0.242 31. 10. 11:00
Košátecký potok Košátky 27 0.188 31. 10. 10:50
Kosový potok Svahy-Třebel 29 2.29 31. 10. 11:00
Kostěnický potok Kosky-Hamr 50 1.87 31. 10. 10:50
Křemelná Stodůlky 47 5.25 31. 10. 10:50
Křetínka Letovice 61 1.99 31. 10. 10:50
Krupá Habartice 84 8.86 31. 10. 10:00
Kyjovka Koryčany pod nádrží 13 0.015 31. 10. 10:50
Kyjovka Kyjov 91 0.185 31. 10. 10:40
Labe Špindlerův Mlýn 144 11.4 31. 10. 10:50
Labe Labská 37 7.27 31. 10. 11:00
Labe Vestřev 45 9.03 31. 10. 11:00
Labe Království 66 11.1 31. 10. 10:50
Labe Němčice 159 55.2 31. 10. 10:40
Labe Přelouč 109 70.1 31. 10. 11:00
Labe Brandýs nad Labem 152 106 31. 10. 10:45
Labe Kostelec nad Labem 418 31. 10. 10:50
Labe Mělník 281 31. 10. 10:50
Labe Ústí nad Labem 264 327 31. 10. 10:50
Labe Děčín 243 346 31. 10. 10:50
Labe Hřensko 280 352 31. 10. 10:50
Labe Jaroměř 235 15 31. 10. 11:00
Lánský potok Lány-Běleč 21 0.022 31. 10. 11:00
Liběchovka Želízy 27 0.287 31. 10. 10:50
Libuňka Pelešany-Turnov 80 1.2 31. 10. 10:50
Litava Brankovice 67 0.507 31. 10. 10:40
Litava Rychmanov 62 2.25 31. 10. 10:30
Litavka Čenkov 22 1.22 31. 10. 10:50
Litavka Beroun 36 2.44 31. 10. 10:50
Loděnický potok Loděnice 58 0.616 31. 10. 10:50
Lomná Jablunkov 82 3.74 31. 10. 10:50
Lomnice Dolní Ostrovec 57 0.694 31. 10. 10:50
Loučka Skryje 68 5.36 31. 10. 10:30
Loučka Dolní Loučky 142 5.6 31. 10. 10:40
Loučka Dlouhá Loučka 95 0.882 31. 10. 11:00
Loučná Litomyšl 55 2.13 31. 10. 10:50
Loučná Cerekvice nad Loučnou 92 6.55 31. 10. 10:50
Loučná Dašice 147 9.63 31. 10. 11:00
Lubina Petřvald 25 1.77 31. 10. 10:50
Lučina Žermanice pod nádrží 75 6.91 31. 10. 11:00
Lučina Horní Domaslavice 25 0.366 31. 10. 10:50
Luhačovický potok Luhačovice pod nádrží 33 1.34 31. 10. 11:00
Lutoninka Vizovice 51 5.87 31. 10. 10:00
Lužická Nisa Proseč 50 3.61 31. 10. 11:00
Lužická Nisa Liberec 69 6.23 31. 10. 11:00
Lužická Nisa Hrádek nad Nisou 102 25 31. 10. 10:50
Lužnice Pilař-Majdaléna 195 10.4 31. 10. 10:50
Lužnice Frahelž-Lomnice nad Lužnicí 94 11 31. 10. 10:50
Lužnice Klenovice 129 36.5 31. 10. 10:40
Lužnice Bechyně 173 37.1 31. 10. 10:40
Malá Haná Opatovice 74 0.032 31. 10. 11:00
Malše Kaplice 34 3.63 31. 10. 10:50
Malše Pořešín 49 7.72 31. 10. 10:50
Malše Římov 33 6.35 31. 10. 10:50
Malše Roudné 61 9.34 31. 10. 10:50
Mandava Rumburk 47 2.44 31. 10. 11:00
Mandava Varnsdorf 58 5.71 31. 10. 11:00
Maršovský potok Hubenov pod nádrží 15 0.149 31. 10. 11:00
Martinický potok Senožaty 111 0.533 31. 10. 11:00
Mastník Radíč 118 0.829 31. 10. 10:50
Merta Sobotín 80 2.2 31. 10. 10:00
Metuje Maršov nad Metují 35 0.824 31. 10. 11:00
Metuje Hronov 22 2.13 31. 10. 11:00
Metuje Krčín 47 3.9 31. 10. 11:00
Mochtínský potok Sobětice 33 0.063 31. 10. 11:00
Mohelka Chocnějovice 62 2.55 31. 10. 10:50
Mohelnice Raškovice 55 2.72 31. 10. 11:00
Morava Vlaské 174 8.38 31. 10. 10:50
Morava Raškov 204 26.5 31. 10. 10:50
Morava Moravičany 146 34.9 31. 10. 10:50
Morava Olomouc-Nové Sady tok 179 44 31. 10. 10:50
Morava Kroměříž 202 68.9 31. 10. 10:40
Morava Spytihněv 200 90.9 31. 10. 10:40
Morava Strážnice 297 117 31. 10. 10:50
Morava Lanžhot 151 85.5 31. 10. 10:10
Moravice Velká Štáhle 60 5.69 31. 10. 10:00
Moravice Valšov 106 7.53 31. 10. 11:00
Moravice Slezská Harta pod nádrží 92 10.6 31. 10. 11:00
Moravice Kružberk pod nádrží 71 1.86 31. 10. 11:00
Moravice Branka 70 2.2 31. 10. 10:50
Morávka Morávka pod nádrží 144 6.16 31. 10. 11:00
Morávka Vyšní Lhoty tok 87 15.7 31. 10. 10:50
Morávka Uspolka 92 2.41 31. 10. 11:00
Moravská Dyje Janov 66 2.91 31. 10. 10:30
Moravská Sázava Lupěné 92 13.6 31. 10. 10:50
Moštěnka Prusy 93 4.34 31. 10. 10:40
Mrlina Vestec 23 0.623 31. 10. 11:00
Mumlava Janov-Harrachov 133 9.98 31. 10. 10:50
Mže Stříbro 64 5.29 31. 10. 11:00
Mže Hracholusky 60 4.1 31. 10. 11:00
Nežárka Rodvínov 36 2.12 31. 10. 10:50
Nežárka Lásenice 83 6.03 31. 10. 10:40
Nežárka Hamr nad Nežárkou 197 21.5 31. 10. 10:50
Nová řeka Mláka-Novosedly 123 12.5 31. 10. 10:50
Novohradka Luže 107 9.67 31. 10. 11:00
Novohradka Úhřetice 144 6.51 31. 10. 11:00
Nytrová Uspolka 80 1.73 31. 10. 11:00
Obecnický potok Obecnice 16 0.098 31. 10. 10:50
Odra Odry tok 95 4 31. 10. 10:50
Odra Svinov 147 20.7 31. 10. 10:50
Odra Bohumín 182 68.2 31. 10. 10:50
Odrava Jesenice 61 2.06 31. 10. 10:50
Odrava Šlapany 39 1.24 31. 10. 10:50
Ohře Citice 103 10.1 31. 10. 11:00
Ohře Karlovy Vary 71 23.1 31. 10. 11:00
Ohře Žatec-most 31 31. 10. 11:00
Ohře Louny I. 193 19.2 31. 10. 11:00
Ohře Terezín 163 31. 10. 11:00
Ohře Cheb 65 5.36 31. 10. 11:00
Oleška Slaná 49 1.51 31. 10. 10:50
Olešná Palkovice 99 0.784 31. 10. 10:50
Olešná Olešná, rozdělovací objekt 150 31. 10. 11:00
Olešnice Kokory 128 0.966 31. 10. 10:50
Olšava Uherský Brod 173 11.5 31. 10. 10:40
Olše Jablunkov 145 10.7 31. 10. 10:50
Olše Český Těšín 202 36 31. 10. 11:00
Olše Dětmarovice 101 49.4 31. 10. 11:00
Olše Věřňovice 181 60.2 31. 10. 10:50
Ondřejnice Rychaltice 85 1.41 31. 10. 10:50
Opava Karlovice 91 6.44 31. 10. 10:50
Opava Krnov 136 7.1 31. 10. 10:50
Opava Opava 141 7.04 31. 10. 10:50
Opava Děhylov 108 13.6 31. 10. 10:50
Opavice Krnov 88 2.52 31. 10. 10:50
Orlice Týniště nad Orlicí 263 53.4 31. 10. 10:40
Oskava Uničov 152 2.71 31. 10. 10:00
Oslava Dolní Bory-Olší 48 4.59 31. 10. 10:00
Oslava Mostiště pod nádrží 62 3.92 31. 10. 10:30
Oslava Nesměř 132 6.83 31. 10. 10:00
Oslava Oslavany 106 6.54 31. 10. 10:40
Osoblaha Osoblaha 96 1.81 31. 10. 10:50
Ostravice Staré Hamry 94 7.68 31. 10. 10:50
Ostravice Šance pod nádrží 121 2.35 31. 10. 10:50
Ostravice Frýdek-Místek tok 184 14 31. 10. 10:50
Ostravice Ostrava 131 29.9 31. 10. 10:50
Ostružná Kolinec 34 1.3 31. 10. 10:50
Otava Rejštejn 87 13.5 31. 10. 10:50
Otava Sušice 60 17.2 31. 10. 10:50
Otava Katovice 77 24.2 31. 10. 10:50
Otava Písek 124 37.2 31. 10. 10:50
Panenský potok Pertoltice 31 0.865 31. 10. 11:00
Ploučnice Stráž pod Ralskem 41 0.705 31. 10. 10:50
Ploučnice Mimoň 26 1.76 31. 10. 11:00
Ploučnice Česká Lípa 24 4.13 31. 10. 11:00
Ploučnice Benešov nad Ploučnicí 83 5.26 31. 10. 11:00
Ploučnice Stružnice-most 38 6.59 31. 10. 11:00
Podolský potok Barchov 20 0.277 31. 10. 11:00
Podolský potok Rýmařov 107 2.46 31. 10. 10:50
Polečnice Český Krumlov 28 1.08 31. 10. 10:50
Přísečnický potok Kryštofovy Hamry II 10 0.114 31. 10. 11:00
Radbuza Tasnovice 53 0.677 31. 10. 11:00
Radbuza Staňkov 33 1.7 31. 10. 10:50
Radbuza Lhota 42 1.77 31. 10. 11:00
Radotínský potok Radotín II 22 0.164 31. 10. 10:50
Rakovnický potok Rakovník 73 0.741 31. 10. 11:00
Řásnice Frýdlant v Čechách 80 4.05 1. SPA 31. 10. 11:00
Rokytka Praha-Libeň 27 31. 10. 11:00
Rokytná Příštpo 65 0.997 31. 10. 10:40
Rokytná Moravský Krumlov 161 2.19 31. 10. 10:40
Rolava Stará Role 47 3.08 31. 10. 11:00
Rolava Chaloupky 30 0.799 31. 10. 11:00
Romže Stražisko 15 0.501 31. 10. 10:40
Ropičanka Řeka 82 0.813 31. 10. 11:00
Rožnovská Bečva Rožnov pod Radhoštěm 126 16.5 31. 10. 10:50
Rožnovská Bečva Valašské Meziříčí 147 19.9 31. 10. 10:50
Rožnovská Bečva Horní Bečva 62 3.44 31. 10. 10:50
Rusava Chomýž 30 0.738 31. 10. 10:50
Sázava Žďár nad Sázavou 89 5.27 31. 10. 10:50
Sázava Sázava u Žďáru 58 5.82 31. 10. 10:50
Sázava Havlíčkův Brod-Pohledští Dvořáci 108 11.4 31. 10. 10:50
Sázava Chlístov 55 14.8 31. 10. 10:50
Sázava Světlá nad Sázavou 95 18.6 31. 10. 10:50
Sázava Zruč nad Sázavou 134 19.8 31. 10. 10:50
Sázava Kácov 150 24.4 31. 10. 10:50
Sázava Nespeky 103 24.3 31. 10. 10:50
Sázavka Josefodol 40 1.88 31. 10. 11:00
Sedlický potok Leský Mlýn 29 0.274 31. 10. 11:00
Senice Ústí 126 9.5 31. 10. 10:00
Sitka Šternberk 96 0.63 31. 10. 11:00
Skalice Varvažov 83 1.58 31. 10. 10:50
Šlapanka Mírovka 104 2.82 31. 10. 10:50
Slavíč Slavíč 112 2.47 31. 10. 11:00
Smědá Bílý Potok 61 12.6 31. 10. 11:00
Smědá Frýdlant v Čechách 114 47.4 31. 10. 11:00
Smědá Předlánce 216 51.2 1. SPA 31. 10. 11:00
Smědá Višňová 199 50.7 3. SPA 31. 10. 11:00
Smutná Rataje 91 1.93 31. 10. 10:50
Šporka Dolní Libchava 75 2.14 31. 10. 10:50
Spůtka Bohumilice 94 0.953 31. 10. 10:50
Stanovnice Karolinka, pod nádrží 20 0.049 31. 10. 10:50
Stará řeka-Lužnice Kazdovna 53 0.731 31. 10. 10:50
Staříč Lipová-lázně 89 1.05 31. 10. 10:50
Stašský potok Nový Dvůr 37 0.121 31. 10. 11:00
Stěnava Meziměstí 31 1.25 31. 10. 11:00
Stěnava Otovice 62 2.43 31. 10. 11:00
Stonávka Těrlicko pod nádrží 43 1.06 31. 10. 10:50
Stonávka Hradiště 104 6.46 31. 10. 11:00
Střela Čichořice 27 0.968 31. 10. 11:00
Střela Plasy 31 1.35 31. 10. 11:00
Stříbrný potok Žulová 88 0.773 31. 10. 10:00
Stropnice Pašinovice-Komařice 42 2.64 31. 10. 10:50
Stroupinský potok Hředle 2 33 0.306 31. 10. 10:50
Studená Vltava Černý Kříž-Volary 44 3.07 31. 10. 10:50
Svatava Kraslice 28 2.29 31. 10. 11:00
Svatava Svatava-nová stanice 47 4.4 31. 10. 11:00
Svitava Rozhrání 51 2.15 31. 10. 10:00
Svitava Letovice 53 4.18 31. 10. 10:40
Svitava Bílovice nad Svitavou 111 6.58 31. 10. 10:40
Svitávka Zákupy 66 2.86 31. 10. 11:00
Svratka Borovnice 171 10.4 1. SPA 31. 10. 11:00
Svratka Dalečín 126 16.4 1. SPA 31. 10. 10:40
Svratka Vír pod vyrovnávací nádrží 62 8.57 31. 10. 10:40
Svratka Veverská Bítýška 160 15.5 31. 10. 10:40
Svratka Brno-Poříčí 90 16.1 31. 10. 10:40
Svratka Židlochovice 91 16.5 31. 10. 10:40
Telčský potok Staré Město p. Sněž. 38 0.919 31. 10. 10:00
Teplá Teplička 36 2.62 31. 10. 11:00
Teplá Březová 18 2.78 31. 10. 11:00
Teplá Vltava Lenora 51 2.85 31. 10. 10:50
Teplá Vltava Chlum-Volary 81 7.15 31. 10. 10:50
Tichá Orlice Dolní Libchavy 80 9.73 31. 10. 11:00
Tichá Orlice Čermná nad Orlicí 143 18.8 31. 10. 11:00
Tichá Orlice Sobkovice 48 4.87 31. 10. 10:50
Třebovka Ústí nad Orlicí 75 4.19 31. 10. 11:00
Třebůvka Mezihoří 66 2.42 31. 10. 10:00
Třebůvka Hraničky 66 3.83 31. 10. 11:00
Trkmanka Velké Pavlovice 155 1.27 31. 10. 10:50
Trnava Červená Řečice 64 2.34 31. 10. 11:00
Trnava Želiv 22 1.64 31. 10. 11:00
Trotina Sendražice 33 0.259 31. 10. 10:50
Úhlava Štěnovice 57 3.86 31. 10. 11:00
Úhlava Klatovy 61 1.58 31. 10. 10:50
Úhlavka Stříbro 36 0.617 31. 10. 11:00
Úpa Horní Maršov 55 8.69 31. 10. 11:00
Úpa Horní Staré Město 55 11.2 31. 10. 11:00
Úpa Zlíč 52 5.43 31. 10. 11:00
Úpa Slatina nad Úpou 47 6.04 31. 10. 11:00
Úslava-Žinkovka Prádlo 50 0.28 31. 10. 11:00
Úslava Ždírec 40 1.4 31. 10. 11:00
Úslava Plzeň-Koterov 31 3.63 31. 10. 11:00
Úsobrnka Jaroměřice 22 0.337 31. 10. 10:00
Úterský potok Trpisty 17 0.381 31. 10. 11:00
Valová Polkovice 73 1.49 31. 10. 10:40
Velička Velká nad Veličkou 22 2.11 31. 10. 10:00
Velička Strážnice 142 4.06 31. 10. 10:40
Vidnávka Vidnava 100 3.67 31. 10. 10:50
Vltava Vyšší Brod 69 7.3 31. 10. 10:50
Vltava Zátoň 53 9.22 31. 10. 10:50
Vltava Březí-Kamenný Újezd 52 12.9 31. 10. 10:50
Vltava České Budějovice 103 22 31. 10. 10:50
Vltava Vrané nad Vltavou nádrž 180 31. 10. 7:00
Vltava Zbraslav 1004 31. 10. 10:55
Vltava Praha-Chuchle 79 190 31. 10. 10:50
Vltava Praha-Výtoň 114 31. 10. 11:00
Vltava Praha-Na Františku 249 31. 10. 11:00
Vltava Vraňany 129 204 31. 10. 10:50
Volyňka Sudslavice 41 0.519 31. 10. 10:50
Volyňka Němětice 68 1.65 31. 10. 10:50
Vrchlice Vrchlice 10 0.038 31. 10. 11:00
Vsetínská Bečva Velké Karlovice 167 14.8 31. 10. 10:00
Vsetínská Bečva Vsetín 244 58.9 31. 10. 10:50
Vsetínská Bečva Jarcová 157 66.1 31. 10. 10:50
Vydra Modrava 71 6.4 31. 10. 10:50
Výrovka Plaňany 17 0.301 31. 10. 10:50
Zábrdka Dolní Bukovina 47 0.433 31. 10. 10:50
Zděchovka Zděchov 79 0.767 31. 10. 10:00
Zdobnice Slatina nad Zdobnicí 102 8.83 31. 10. 11:00
Žehrovka Březina 50 0.578 31. 10. 10:50
Želetavka Jemnice 43 0.361 31. 10. 11:00
Želetavka Vysočany 36 1.29 31. 10. 10:40
Želivka Želiv 81 2.14 31. 10. 10:50
Želivka Poříčí 68 4.18 31. 10. 10:50
Želivka Tukleky 85 5.52 31. 10. 10:50
Želivka Nesměřice 43 5.77 31. 10. 10:50
Želivka Soutice 45 6.07 31. 10. 7:00
Želivka (Hejlovka) Kojčice 60 1.83 31. 10. 11:00
Želivka (Hejlovka) Čakovice 34 0.796 31. 10. 11:00
Zlatý potok Hracholusky 20 0.454 31. 10. 10:50
Zlatý potok Zlaté Hory 22 0.768 31. 10. 10:50

Napřed spíš teplo, pak možná sníh i v nížinách. Co nás čeká v listopadu

Namrzlé listí
31. října 2020

Listopad bude letos v Česku podle meteorologů spíše teplejší. Platí to zejména o příštím týdnu, kdy...

Týden bude ve znamení zatažené oblohy s deštěm, teploty ale nadprůměrné

Ilustrační foto
26. října 2020

Zatažená obloha, déšť i mlhy budou doprovázet celý tento týden, podle meteorologů však budou...

Přes den až dvacet stupňů. Teplo bude do konce týdne, od pondělí se ochladí

Ilustrační snímek
22. října 2020

Čtvrtek bude nejteplejším dnem týdne. Teploty budou šplhat k dvaceti stupňům. I ve zbytku týdne...

Vrátí se teplé dny, bude až 20 stupňů. Očekávají se také mlhy a inverze

Ilustrační snímek
19. října 2020

Po chladnějším období nás od úterý na některých místech čeká oteplení. Ve čtvrtek bude až 20...

Do konce měsíce bude nejvýš 12 stupňů. Po Dušičkách se ochladí

Blíží se Dušičky. Lidé při Památce zesnulých zavzpomínají na své blízké.
17. října 2020

V příštích dvou týdnech budou nejvyšší denní teploty kolem 12 stupňů Celsia. Do půlky listopadu se...

Hladiny řek pomalu klesají, Morava a východní Čechy hlásí několik výstrah

Řeka Morava se vylila do lesů a to daleko od břehů. Zaplavila cyklostezku.
aktualizováno  17. října 2020

V Jihomoravském kraji platily v sobotu ráno 2. povodňové stupně už jen na třech místech. Na řece...

Praha jako na dlani – přímý přenos