Úterý 27. října 2020, svátek má Šarlota, Zoja, Zoe
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Úterý 27. října 2020 Šarlota, Zoja, Zoe

Předpověď počasí pro Českou republiku

Průtoky v řekách

  • Bílina
    Trmice

    stav
    sucho
    průtok
    1.7 m3/s
    výška hladiny
    97 cm
  • Javorka
    Lázně Bělohrad

    stav
    sucho
    průtok
    0.078 m3/s
    výška hladiny
    20 cm
  • Ještědský potok
    Stráž pod Ralskem

    stav
    sucho
    průtok
    0.079 m3/s
    výška hladiny
    36 cm
  • Košátecký potok
    Košátky

    stav
    sucho
    průtok
    0.14 m3/s
    výška hladiny
    25 cm
  • Lužická Nisa
    Liberec

    stav
    sucho
    průtok
    0.778 m3/s
    výška hladiny
    32 cm
  • Ploučnice
    Stráž pod Ralskem

    stav
    sucho
    průtok
    0.326 m3/s
    výška hladiny
    33 cm
  • Ploučnice
    Mimoň

    stav
    sucho
    průtok
    0.909 m3/s
    výška hladiny
    19 cm
  • Ploučnice
    Benešov nad Ploučnicí

    stav
    sucho
    průtok
    3.75 m3/s
    výška hladiny
    77 cm
  • Ploučnice
    Stružnice-most

    stav
    sucho
    průtok
    2.97 m3/s
    výška hladiny
    6 cm
  • Smědá
    Bílý Potok

    stav
    sucho
    průtok
    0.371 m3/s
    výška hladiny
    9 cm
  • Zábrdka
    Dolní Bukovina

    stav
    sucho
    průtok
    0.197 m3/s
    výška hladiny
    38 cm
  • Žehrovka
    Březina

    stav
    sucho
    průtok
    0.056 m3/s
    výška hladiny
    32 cm
TokMístoStav (cm)Průtok
(m3/s)
StavDatum
Bakovský potok Velvary 33 0.251 26. 10. 23:00
Balinka Baliny 18 1.25 26. 10. 22:40
Bečva Teplice 89 14.3 26. 10. 22:50
Bečva Dluhonice 148 19.9 26. 10. 22:50
Bělá Skuhrov 29 1.27 26. 10. 22:50
Bělá Boskovice 30 0.462 26. 10. 22:50
Bělá Mikulovice 140 8.89 26. 10. 23:00
Bělá Velký Rečkov-Malá Bělá 47 0.13 sucho 26. 10. 22:50
Bělá Radětín 35 0.63 26. 10. 22:50
Bělá Častolovice 35 2.29 26. 10. 22:50
Bělá Jeseník 61 5.73 26. 10. 23:00
Berounka Plzeň-Bílá Hora 107 8.36 26. 10. 22:50
Berounka Liblín 55 9.68 26. 10. 22:50
Berounka Zbečno 161 15.5 26. 10. 23:00
Berounka Beroun 103 22.5 26. 10. 23:00
Bílá Smědá Smědava I. 26 0.063 26. 10. 23:00
Bílina Trmice 97 1.7 sucho 26. 10. 22:50
Bílovka Velké Albrechtice 69 0.425 26. 10. 22:00
Blanice Blanický Mlýn 38 0.485 26. 10. 23:00
Blanice Podedvorský Mlýn 40 1.08 26. 10. 23:00
Blanice Husinec pod nádrží 28 1.37 26. 10. 23:00
Blanice Louňovice 140 0.541 26. 10. 23:00
Blanice Heřmaň 41 4.77 26. 10. 22:50
Blanice Radonice-Zdebuzeves 119 2.85 26. 10. 23:00
Blata Klopotovice 135 0.376 26. 10. 22:50
Blažejovický potok Blažejovice 17 0.068 26. 10. 22:50
Blšanka Stránky 23 0.652 26. 10. 22:50
Bobří potok Cvikov 19 0.075 26. 10. 22:50
Borovský potok Stříbrné Hory 66 0.784 26. 10. 23:00
Botič Praha-Nusle 50 0.232 26. 10. 22:50
Bradava Žákava 28 0.252 26. 10. 22:50
Branná Jindřichov 78 2.54 26. 10. 22:00
Březná Hoštejn 82 2.37 26. 10. 23:00
Brodečka Otaslavice 116 0.306 26. 10. 22:40
Brtnička Brtnice 39 0.627 26. 10. 22:40
Brzina Hrachov 50 0.276 26. 10. 23:00
Budišovka Budišov nad Budišovkou 64 0.197 26. 10. 22:50
Bulovský potok Předlánce 9 0.218 26. 10. 22:50
Bystřice Rohoznice 23 0.036 26. 10. 22:50
Bystřice Ostrov 11 0.903 26. 10. 22:50
Bystřice Bystřička pod nádrží 36 0.45 26. 10. 22:50
Bystřice Bystřička nad nádrží 9 0.511 26. 10. 22:50
Čeladenka Čeladná 36 0.602 26. 10. 23:00
Černá Černý Potok 32 0.158 26. 10. 22:50
Černá Ličov 46 2.25 26. 10. 22:50
Černá Desná Jezdecká 25 0.05 26. 10. 23:00
Černá Nisa Uhlířská 34 0.02 26. 10. 23:00
Černá Nisa Stráž nad Nisou 3 0.118 sucho 26. 10. 22:50
Černá Opava Mnichov 81 2.19 26. 10. 22:50
Černý potok Mezina 108 1.57 26. 10. 22:50
Černý potok Velká Kraš 112 1.94 26. 10. 22:00
Červený potok Hořovice 17 0.207 26. 10. 23:00
Chodovský potok Karlovy Vary-Dvory 16 0.414 26. 10. 22:50
Chomutovka Třetí Mlýn 22 0.208 26. 10. 22:50
Chotýšanka Slověnice 57 0.803 26. 10. 23:00
Chřibská Kamenice Všemily 45 0.41 26. 10. 22:50
Chrudimka Hamry 19 0.898 26. 10. 22:50
Chrudimka Přemilov 81 2.4 26. 10. 22:50
Chrudimka Svídnice 40 2.99 26. 10. 22:50
Chrudimka Nemošice 71 9.65 26. 10. 22:50
Cidlina Jičín 7 0.049 26. 10. 22:50
Cidlina Nový Bydžov 28 0.715 26. 10. 22:50
Cidlina Sány 11 0.206 26. 10. 22:50
Dědina Chábory 37 0.949 26. 10. 22:50
Dědina Mitrov 56 2.39 26. 10. 22:50
Desná Kouty nad Desnou 98 1.1 26. 10. 22:00
Desná Šumperk tok+svod 88 4.25 26. 10. 22:50
Divoká Orlice Orlické Záhoří 23 1.08 26. 10. 22:50
Divoká Orlice Klášterec nad Orlicí 27 3.48 26. 10. 22:50
Divoká Orlice Nekoř 31 3.72 26. 10. 22:50
Divoká Orlice Kostelec nad Orlicí 43 6.61 26. 10. 22:50
Dobřejovický potok Průhonice 22 0.024 26. 10. 23:00
Doubrava Bílek 59 0.843 26. 10. 22:50
Doubrava Pařížov 30 2.07 26. 10. 22:50
Doubrava Žleby 53 3.19 26. 10. 22:50
Dřevnice - tok Zlín 39 2.96 26. 10. 22:40
Dřevnice Kašava nad nádrží 36 0.211 26. 10. 22:30
Dřevnice Slušovice 25 0.231 26. 10. 22:50
Dyje Podhradí 76 10.3 26. 10. 22:40
Dyje Vranov-Hamry 109 27.1 26. 10. 22:40
Dyje Znojmo 144 32.1 26. 10. 22:40
Dyje Trávní Dvůr 187 24.8 26. 10. 22:40
Dyje Nové Mlýny pod nádržemi 343 79.8 26. 10. 22:00
Dyje Břeclav-Ladná 127 80.3 26. 10. 22:40
Flájský potok Český Jiřetín 42 0.201 26. 10. 22:50
Fryšava Jimramov 49 0.982 26. 10. 22:40
Fryštácký potok Kostelec pod nádrží 7 0.127 26. 10. 22:50
Hamerský potok Oldříš-Blažejov 39 1.57 26. 10. 23:00
Hamerský potok Planá 33 0.323 26. 10. 22:50
Hamerský potok Modrava-Antigel 30 0.324 26. 10. 23:00
Haná Vyškov 38 0.231 26. 10. 22:40
Hloučela Plumlov pod nádrží 22 0.633 26. 10. 22:40
Holický náhon Holice svod 34 0.415 26. 10. 22:50
Hutiský potok Solanec 19 0.088 26. 10. 22:50
Jankovský potok Milotice 63 1.01 26. 10. 22:50
Javorka Lázně Bělohrad 20 0.078 sucho 26. 10. 22:50
Jeřice Chrastava 20 0.649 26. 10. 22:50
Ještědský potok Stráž pod Ralskem 36 0.079 sucho 26. 10. 22:50
Jevíčka Chornice 74 1.2 26. 10. 22:00
Jevišovka Jevišovice 30 0.321 26. 10. 22:50
Jevišovka Výrovice 51 0.951 26. 10. 22:50
Jevišovka Božice 116 1.77 26. 10. 22:30
Jihlava Batelov 47 0.468 26. 10. 22:40
Jihlava Dvorce 41 2.09 26. 10. 22:50
Jihlava Ptáčov 109 6.19 26. 10. 22:40
Jihlava Mohelno pod nádržemi 92 6.65 26. 10. 22:50
Jihlava Ivančice 153 13.5 26. 10. 22:40
Jílovský potok Jílové 7 0.1 26. 10. 22:50
Jizera Jablonec nad Jizerou 18 3.12 26. 10. 23:00
Jizera Dolní Sytová 55 6.07 26. 10. 23:00
Jizera Železný Brod 117 8.23 26. 10. 23:00
Jizera Sovenice 108 7.55 26. 10. 23:00
Jizera Bakov nad Jizerou 143 8.1 26. 10. 22:50
Jizera Tuřice-Předměřice 132 10.8 26. 10. 22:50
Jizerka Dolní Štěpanice 82 0.914 26. 10. 23:00
Jizerka Jizerka 12 0.133 26. 10. 23:00
Juhyně Rajnochovice 23 0.185 26. 10. 22:50
Juhyně Kelč 39 1.04 26. 10. 22:50
Kamenice Josefův Důl 39 0.445 26. 10. 23:00
Kamenice Srbská Kamenice 35 0.8 26. 10. 22:50
Kamenice Bohuňovsko-Jesenný 20 1.1 26. 10. 23:00
Kamenice Hřensko 26 1.77 26. 10. 22:50
Klabava Hrádek u Rokycan 49 1.79 26. 10. 22:50
Klabava Nová Huť 50 2.78 26. 10. 22:50
Klenice Mladá Boleslav 44 0.27 26. 10. 23:00
Klíčava Lány-Městečko 26 0.06 26. 10. 22:50
Klíšský potok Ústí nad Labem -1 0.014 sucho 26. 10. 22:50
Kněžná Rychnov nad Kněžnou 21 26. 10. 22:50
Kocába Štěchovice 67 1.72 26. 10. 23:00
Kočovský potok Valšov 33 0.703 26. 10. 22:50
Kolelač Bojkovice pod nádrží 16 0.067 26. 10. 22:50
Konopišťský potok Poříčí nad Sázavou 51 0.242 26. 10. 22:50
Košátecký potok Košátky 25 0.14 sucho 26. 10. 23:00
Kosový potok Svahy-Třebel 22 1.29 26. 10. 22:50
Kostěnický potok Kosky-Hamr 46 1.56 26. 10. 23:00
Křemelná Stodůlky 34 2.27 26. 10. 22:50
Křetínka Letovice 61 1.99 26. 10. 22:50
Krupá Habartice 65 3.65 26. 10. 22:00
Kyjovka Koryčany pod nádrží 12 0.011 26. 10. 22:50
Kyjovka Kyjov 91 0.185 26. 10. 22:40
Labe Špindlerův Mlýn 111 3.82 26. 10. 22:50
Labe Labská 32 5.12 26. 10. 22:50
Labe Vestřev 35 5.36 26. 10. 22:50
Labe Království 53 6.49 26. 10. 22:50
Labe Němčice 165 58.7 26. 10. 9:40
Labe Přelouč 110 69.8 26. 10. 22:50
Labe Brandýs nad Labem 146 98.4 26. 10. 22:45
Labe Kostelec nad Labem 413 26. 10. 23:00
Labe Mělník 280 26. 10. 23:00
Labe Ústí nad Labem 248 293 26. 10. 23:00
Labe Děčín 212 279 26. 10. 23:00
Labe Hřensko 248 290 26. 10. 23:00
Labe Jaroměř 237 13 26. 10. 22:50
Lánský potok Lány-Běleč 21 0.022 26. 10. 22:50
Liběchovka Želízy 21 0.14 sucho 26. 10. 23:00
Libuňka Pelešany-Turnov 41 0.244 26. 10. 23:00
Litava Brankovice 66 0.48 26. 10. 22:40
Litava Rychmanov 59 2.02 26. 10. 22:30
Litavka Čenkov 20 0.951 26. 10. 22:50
Litavka Beroun 31 1.54 26. 10. 23:00
Loděnický potok Loděnice 56 0.512 26. 10. 23:00
Lomná Jablunkov 65 0.933 26. 10. 22:50
Lomnice Dolní Ostrovec 71 1.59 26. 10. 22:50
Loučka Skryje 47 2.07 26. 10. 22:30
Loučka Dolní Loučky 128 3.55 26. 10. 22:40
Loučka Dlouhá Loučka 92 0.738 26. 10. 22:50
Loučná Litomyšl 55 2.13 26. 10. 22:50
Loučná Cerekvice nad Loučnou 79 4.98 26. 10. 22:50
Loučná Dašice 143 9.12 26. 10. 22:50
Lubina Petřvald 25 1.77 26. 10. 23:00
Lučina Žermanice pod nádrží 38 1.02 26. 10. 22:50
Lučina Horní Domaslavice 23 0.295 26. 10. 22:50
Luhačovický potok Luhačovice pod nádrží 16 0.266 26. 10. 22:50
Lutoninka Vizovice 25 0.613 26. 10. 22:00
Lužická Nisa Proseč 20 0.465 26. 10. 22:50
Lužická Nisa Liberec 32 0.778 sucho 26. 10. 22:50
Lužická Nisa Hrádek nad Nisou 8 2.56 26. 10. 22:50
Lužnice Pilař-Majdaléna 208 12.4 26. 10. 22:50
Lužnice Frahelž-Lomnice nad Lužnicí 69 5.73 26. 10. 23:00
Lužnice Klenovice 115 30.3 26. 10. 22:40
Lužnice Bechyně 162 31 26. 10. 22:40
Malá Haná Opatovice 74 0.032 26. 10. 22:50
Malše Kaplice 32 3.33 26. 10. 22:50
Malše Pořešín 41 5.5 26. 10. 22:50
Malše Římov 39 7.97 26. 10. 22:50
Malše Roudné 67 10.7 26. 10. 22:50
Mandava Rumburk 22 0.353 26. 10. 22:50
Mandava Varnsdorf 16 0.486 26. 10. 22:50
Maršovský potok Hubenov pod nádrží 8 0.033 26. 10. 22:50
Martinický potok Senožaty 113 0.631 26. 10. 22:50
Mastník Radíč 112 0.592 26. 10. 22:50
Merta Sobotín 75 1.61 26. 10. 22:00
Metuje Maršov nad Metují 33 0.698 26. 10. 22:50
Metuje Hronov 19 1.72 26. 10. 22:50
Metuje Krčín 39 2.56 26. 10. 22:50
Mochtínský potok Sobětice 32 0.049 26. 10. 22:50
Mohelka Chocnějovice 43 0.599 26. 10. 22:50
Mohelnice Raškovice 45 1.07 26. 10. 22:50
Morava Vlaské 137 2.22 26. 10. 22:50
Morava Raškov 164 9.25 26. 10. 22:50
Morava Moravičany 106 16.8 26. 10. 22:50
Morava Olomouc-Nové Sady tok 173 41.3 26. 10. 22:50
Morava Kroměříž 209 75 26. 10. 22:40
Morava Spytihněv 190 82.8 26. 10. 22:40
Morava Strážnice 268 99.9 26. 10. 22:50
Morava Lanžhot 156 89.1 26. 10. 22:10
Moravice Velká Štáhle 50 3.27 26. 10. 22:00
Moravice Valšov 94 4.1 26. 10. 22:50
Moravice Slezská Harta pod nádrží 44 0.861 26. 10. 22:50
Moravice Kružberk pod nádrží 73 2.19 26. 10. 22:50
Moravice Branka 95 9.89 26. 10. 22:50
Morávka Morávka pod nádrží 120 1.54 26. 10. 22:50
Morávka Vyšní Lhoty tok 33 0.601 26. 10. 22:50
Morávka Uspolka 75 0.467 26. 10. 22:50
Moravská Dyje Janov 64 2.69 26. 10. 22:30
Moravská Sázava Lupěné 62 5.31 26. 10. 22:50
Moštěnka Prusy 84 3.5 26. 10. 22:40
Mrlina Vestec 50 1.49 26. 10. 22:50
Mumlava Janov-Harrachov 88 1.35 26. 10. 23:00
Mže Stříbro 51 2.96 26. 10. 22:50
Mže Hracholusky 60 4.1 26. 10. 22:50
Nežárka Rodvínov 26 1.1 26. 10. 22:50
Nežárka Lásenice 70 3.96 26. 10. 22:50
Nežárka Hamr nad Nežárkou 193 20.5 26. 10. 22:50
Nová řeka Mláka-Novosedly 135 15.3 26. 10. 22:50
Novohradka Luže 46 1.92 26. 10. 22:50
Novohradka Úhřetice 122 4.81 26. 10. 22:50
Nytrová Uspolka 59 0.36 26. 10. 22:50
Obecnický potok Obecnice 11 0.053 26. 10. 23:00
Odra Odry tok 97 4.5 26. 10. 22:50
Odra Svinov 150 22.5 26. 10. 22:50
Odra Bohumín 191 75.2 26. 10. 22:50
Odrava Jesenice 55 1.5 26. 10. 22:50
Odrava Šlapany 31 0.609 26. 10. 22:50
Ohře Citice 90 7.64 26. 10. 22:50
Ohře Karlovy Vary 54 12.2 26. 10. 22:50
Ohře Žatec-most 32 26. 10. 22:50
Ohře Louny I. 193 19.2 26. 10. 22:50
Ohře Terezín 164 26. 10. 23:00
Ohře Cheb 54 4.01 26. 10. 22:50
Oleška Slaná 32 0.323 26. 10. 22:50
Olešná Palkovice 87 0.2 26. 10. 22:50
Olešná Olešná, rozdělovací objekt 142 26. 10. 22:50
Olešnice Kokory 119 0.783 26. 10. 22:50
Olšava Uherský Brod 115 2.76 26. 10. 22:40
Olše Jablunkov 99 1.07 26. 10. 22:50
Olše Český Těšín 152 6 26. 10. 22:50
Olše Dětmarovice 50 8.01 26. 10. 22:50
Olše Věřňovice 105 15.5 26. 10. 22:50
Ondřejnice Rychaltice 77 0.484 26. 10. 22:50
Opava Karlovice 87 5.16 26. 10. 23:00
Opava Krnov 141 8.33 26. 10. 23:00
Opava Opava 151 12.7 26. 10. 23:00
Opava Děhylov 142 28.2 26. 10. 22:50
Opavice Krnov 88 2.52 26. 10. 22:50
Orlice Týniště nad Orlicí 128 18.9 26. 10. 22:40
Oskava Uničov 144 2.01 26. 10. 22:00
Oslava Dolní Bory-Olší 37 2.64 26. 10. 22:00
Oslava Mostiště pod nádrží 53 2.32 26. 10. 22:30
Oslava Nesměř 114 4.08 26. 10. 22:00
Oslava Oslavany 104 6.13 26. 10. 22:40
Osoblaha Osoblaha 101 2.48 26. 10. 22:50
Ostravice Staré Hamry 56 0.574 26. 10. 22:50
Ostravice Šance pod nádrží 121 2.35 26. 10. 22:50
Ostravice Frýdek-Místek tok 162 5.08 26. 10. 22:50
Ostravice Ostrava 99 15 26. 10. 22:50
Ostružná Kolinec 31 0.949 26. 10. 22:50
Otava Rejštejn 62 4.69 26. 10. 22:50
Otava Sušice 35 5.73 26. 10. 22:50
Otava Katovice 50 6.37 26. 10. 22:50
Otava Písek 74 14.2 26. 10. 22:50
Panenský potok Pertoltice 27 0.536 26. 10. 22:50
Ploučnice Stráž pod Ralskem 33 0.326 sucho 26. 10. 22:50
Ploučnice Mimoň 19 0.909 sucho 26. 10. 22:50
Ploučnice Česká Lípa 17 2.59 26. 10. 22:50
Ploučnice Benešov nad Ploučnicí 77 3.75 sucho 26. 10. 22:50
Ploučnice Stružnice-most 6 2.97 sucho 26. 10. 22:50
Podolský potok Barchov 15 0.158 26. 10. 22:50
Podolský potok Rýmařov 93 0.868 26. 10. 23:00
Polečnice Český Krumlov 25 0.879 26. 10. 22:50
Přísečnický potok Kryštofovy Hamry II 10 0.114 26. 10. 22:50
Radbuza Tasnovice 47 0.335 26. 10. 22:50
Radbuza Staňkov 31 1.42 26. 10. 22:50
Radbuza Lhota 47 2.43 26. 10. 22:50
Radotínský potok Radotín II 20 0.115 26. 10. 22:50
Rakovnický potok Rakovník 67 0.454 26. 10. 22:50
Řásnice Frýdlant v Čechách 19 0.344 26. 10. 22:50
Rokytka Praha-Libeň 21 26. 10. 22:50
Rokytná Příštpo 69 1.17 26. 10. 22:40
Rokytná Moravský Krumlov 163 2.49 26. 10. 22:40
Rolava Stará Role 30 0.912 26. 10. 22:50
Rolava Chaloupky 21 0.21 26. 10. 21:30
Romže Stražisko 9 0.529 26. 10. 22:40
Ropičanka Řeka 66 0.255 26. 10. 22:50
Rožnovská Bečva Rožnov pod Radhoštěm 86 2.39 26. 10. 22:50
Rožnovská Bečva Valašské Meziříčí 107 2.68 26. 10. 22:50
Rožnovská Bečva Horní Bečva 37 0.263 26. 10. 22:50
Rusava Chomýž 20 0.171 26. 10. 23:00
Sázava Žďár nad Sázavou 43 1.36 26. 10. 23:00
Sázava Sázava u Žďáru 29 1.85 26. 10. 23:00
Sázava Havlíčkův Brod-Pohledští Dvořáci 68 5.1 26. 10. 23:00
Sázava Chlístov 35 7.42 26. 10. 23:00
Sázava Světlá nad Sázavou 70 10.4 26. 10. 23:00
Sázava Zruč nad Sázavou 109 12.3 26. 10. 23:00
Sázava Kácov 128 16.7 26. 10. 23:00
Sázava Nespeky 95 21.2 26. 10. 23:00
Sázavka Josefodol 34 1.42 26. 10. 22:50
Sedlický potok Leský Mlýn 27 0.216 26. 10. 22:50
Senice Ústí 85 1.38 26. 10. 22:00
Sitka Šternberk 98 0.818 26. 10. 22:50
Skalice Varvažov 76 0.835 26. 10. 22:50
Šlapanka Mírovka 89 1.83 26. 10. 23:00
Slavíč Slavíč 93 0.442 26. 10. 22:40
Smědá Bílý Potok 9 0.371 sucho 26. 10. 22:50
Smědá Frýdlant v Čechách 20 2.04 26. 10. 22:50
Smědá Předlánce 35 4.07 26. 10. 22:50
Smědá Višňová 37 3.14 26. 10. 22:50
Smutná Rataje 75 0.535 26. 10. 23:00
Šporka Dolní Libchava 17 0.2 26. 10. 22:50
Spůtka Bohumilice 90 0.648 26. 10. 22:50
Stanovnice Karolinka, pod nádrží 34 0.402 26. 10. 22:50
Stará řeka-Lužnice Kazdovna 53 0.704 26. 10. 23:00
Staříč Lipová-lázně 90 1.14 26. 10. 23:00
Stašský potok Nový Dvůr 35 0.111 26. 10. 22:50
Stěnava Meziměstí 25 0.666 26. 10. 22:50
Stěnava Otovice 56 1.73 26. 10. 22:50
Stonávka Těrlicko pod nádrží 43 1.06 26. 10. 22:50
Stonávka Hradiště 66 1.14 26. 10. 22:50
Střela Čichořice 25 0.768 26. 10. 22:50
Střela Plasy 29 1.16 26. 10. 22:50
Stříbrný potok Žulová 86 0.664 26. 10. 23:00
Stropnice Pašinovice-Komařice 42 2.64 26. 10. 22:50
Stroupinský potok Hředle 2 29 0.185 26. 10. 23:00
Studená Vltava Černý Kříž-Volary 23 0.969 26. 10. 22:50
Svatava Kraslice 16 0.882 26. 10. 22:50
Svatava Svatava-nová stanice 27 1.51 26. 10. 22:50
Svitava Rozhrání 48 1.85 26. 10. 23:00
Svitava Letovice 52 4.05 26. 10. 22:40
Svitava Bílovice nad Svitavou 110 6.41 26. 10. 22:40
Svitávka Zákupy 49 0.55 26. 10. 22:50
Svratka Borovnice 84 1.85 26. 10. 22:50
Svratka Dalečín 82 4.66 26. 10. 22:40
Svratka Vír pod vyrovnávací nádrží 62 8.57 26. 10. 22:40
Svratka Veverská Bítýška 155 13.8 26. 10. 22:40
Svratka Brno-Poříčí 102 20.2 26. 10. 22:40
Svratka Židlochovice 121 28.2 26. 10. 22:40
Telčský potok Staré Město p. Sněž. 37 0.842 26. 10. 22:00
Teplá Teplička 16 0.861 26. 10. 22:50
Teplá Březová 10 1.07 26. 10. 22:50
Teplá Vltava Lenora 42 1.53 26. 10. 22:50
Teplá Vltava Chlum-Volary 47 2.65 26. 10. 22:50
Tichá Orlice Dolní Libchavy 49 3.88 26. 10. 22:50
Tichá Orlice Čermná nad Orlicí 82 8.25 26. 10. 22:50
Tichá Orlice Sobkovice 33 1.66 26. 10. 22:50
Třebovka Ústí nad Orlicí 52 1.68 26. 10. 22:50
Třebůvka Mezihoří 55 1.34 26. 10. 22:00
Třebůvka Hraničky 55 2.38 26. 10. 22:50
Trkmanka Velké Pavlovice 163 1.61 26. 10. 22:50
Trnava Červená Řečice 54 1.4 26. 10. 22:50
Trnava Želiv 23 1.79 26. 10. 22:50
Trotina Sendražice 24 0.161 26. 10. 22:50
Úhlava Štěnovice 44 2.09 26. 10. 22:50
Úhlava Klatovy 54 1.15 26. 10. 22:50
Úhlavka Stříbro 29 0.296 26. 10. 22:50
Úpa Horní Maršov 36 1.98 26. 10. 22:50
Úpa Horní Staré Město 31 2.97 26. 10. 22:50
Úpa Zlíč 49 4.66 26. 10. 22:50
Úpa Slatina nad Úpou 40 4.23 26. 10. 22:50
Úslava-Žinkovka Prádlo 52 0.316 26. 10. 22:50
Úslava Ždírec 33 0.976 26. 10. 22:50
Úslava Plzeň-Koterov 22 1.77 26. 10. 22:50
Úsobrnka Jaroměřice 21 0.306 26. 10. 22:00
Úterský potok Trpisty 11 0.202 26. 10. 22:50
Valová Polkovice 88 2.32 26. 10. 22:40
Velička Velká nad Veličkou 9 0.526 26. 10. 23:00
Velička Strážnice 137 3.59 26. 10. 22:40
Vidnávka Vidnava 99 3.45 26. 10. 22:50
Vltava Vyšší Brod 68 6.33 26. 10. 23:00
Vltava Zátoň 52 8.84 26. 10. 22:50
Vltava Březí-Kamenný Újezd 51 12.5 26. 10. 22:50
Vltava České Budějovice 105 24 26. 10. 23:00
Vltava Vrané nad Vltavou nádrž 120 26. 10. 7:00
Vltava Zbraslav 1000 26. 10. 22:55
Vltava Praha-Chuchle 77 179 26. 10. 23:00
Vltava Praha-Výtoň 111 26. 10. 22:50
Vltava Praha-Na Františku 247 26. 10. 22:50
Vltava Vraňany 117 185 26. 10. 23:00
Volyňka Sudslavice 40 0.441 26. 10. 23:00
Volyňka Němětice 65 1.28 26. 10. 23:00
Vrchlice Vrchlice 9 0.033 26. 10. 22:50
Vsetínská Bečva Velké Karlovice 97 0.568 26. 10. 22:00
Vsetínská Bečva Vsetín 174 5.33 26. 10. 22:50
Vsetínská Bečva Jarcová 82 7.91 26. 10. 22:50
Vydra Modrava 52 1.79 26. 10. 22:50
Výrovka Plaňany 23 0.781 26. 10. 23:00
Zábrdka Dolní Bukovina 38 0.197 sucho 26. 10. 23:00
Zděchovka Zděchov 62 0.14 26. 10. 23:00
Zdobnice Slatina nad Zdobnicí 75 1.56 26. 10. 22:50
Žehrovka Březina 32 0.056 sucho 26. 10. 22:50
Želetavka Jemnice 42 0.33 26. 10. 22:50
Želetavka Vysočany 36 1.29 26. 10. 22:40
Želivka Želiv 91 3.9 26. 10. 23:00
Želivka Poříčí 64 3.44 26. 10. 22:50
Želivka Tukleky 81 4.88 26. 10. 22:50
Želivka Nesměřice 39 4.19 26. 10. 23:00
Želivka Soutice 42 4.87 26. 10. 7:00
Želivka (Hejlovka) Kojčice 57 1.56 26. 10. 22:50
Želivka (Hejlovka) Čakovice 35 0.847 26. 10. 22:50
Zlatý potok Hracholusky 19 0.457 26. 10. 22:50
Zlatý potok Zlaté Hory 22 0.768 26. 10. 23:00

Týden bude ve znamení zatažené oblohy s deštěm, teploty ale nadprůměrné

Ilustrační foto
26. října 2020

Zatažená obloha, déšť i mlhy budou doprovázet celý tento týden, podle meteorologů však budou...

Přes den až dvacet stupňů. Teplo bude do konce týdne, od pondělí se ochladí

Ilustrační snímek
22. října 2020

Čtvrtek bude nejteplejším dnem týdne. Teploty budou šplhat k dvaceti stupňům. I ve zbytku týdne...

Vrátí se teplé dny, bude až 20 stupňů. Očekávají se také mlhy a inverze

Ilustrační snímek
19. října 2020

Po chladnějším období nás od úterý na některých místech čeká oteplení. Ve čtvrtek bude až 20...

Do konce měsíce bude nejvýš 12 stupňů. Po Dušičkách se ochladí

Blíží se Dušičky. Lidé při Památce zesnulých zavzpomínají na své blízké.
17. října 2020

V příštích dvou týdnech budou nejvyšší denní teploty kolem 12 stupňů Celsia. Do půlky listopadu se...

Hladiny řek pomalu klesají, Morava a východní Čechy hlásí několik výstrah

Řeka Morava se vylila do lesů a to daleko od břehů. Zaplavila cyklostezku.
aktualizováno  17. října 2020

V Jihomoravském kraji platily v sobotu ráno 2. povodňové stupně už jen na třech místech. Na řece...

Ve zbytku týdne bude déšť ustávat, víkend přinese oblačnost a na horách sníh

Ilustrační foto
15. října 2020

Silné středeční deště na řadě míst rozvodnily řeky až na 3. stupeň povodňové aktivity. Ve čtvrtek...

Praha jako na dlani – přímý přenos