Čtvrtek 1. října 2020, svátek má Igor
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Čtvrtek 1. října 2020 Igor

Předpověď počasí pro Českou republiku

Průtoky v řekách

  • Bílina
    Trmice

    stav
    sucho
    průtok
    1.61 m3/s
    výška hladiny
    96 cm
  • Černá Desná
    Jezdecká

    stav
    sucho
    průtok
    0.035 m3/s
    výška hladiny
    23 cm
  • Ještědský potok
    Stráž pod Ralskem

    stav
    sucho
    průtok
    0.055 m3/s
    výška hladiny
    35 cm
  • Jizera
    Dolní Sytová

    stav
    sucho
    průtok
    m3/s
    výška hladiny
    18 cm
  • Kamenice
    Bohuňovsko-Jesenný

    stav
    sucho
    průtok
    0.585 m3/s
    výška hladiny
    15 cm
  • Košátecký potok
    Košátky

    stav
    sucho
    průtok
    0.14 m3/s
    výška hladiny
    25 cm
  • Labe
    Vestřev

    stav
    sucho
    průtok
    1.25 m3/s
    výška hladiny
    17 cm
  • Lužická Nisa
    Liberec

    stav
    sucho
    průtok
    0.46 m3/s
    výška hladiny
    26 cm
  • Lužická Nisa
    Hrádek nad Nisou

    stav
    sucho
    průtok
    2.03 m3/s
    výška hladiny
    3 cm
  • Ploučnice
    Benešov nad Ploučnicí

    stav
    sucho
    průtok
    4.46 m3/s
    výška hladiny
    80 cm
  • Rolava
    Stará Role

    stav
    sucho
    průtok
    0.532 m3/s
    výška hladiny
    25 cm
  • Smědá
    Bílý Potok

    stav
    sucho
    průtok
    0.254 m3/s
    výška hladiny
    8 cm
  • Svatava
    Svatava-nová stanice

    stav
    sucho
    průtok
    0.73 m3/s
    výška hladiny
    20 cm
  • Vrchlice
    Vrchlice

    stav
    sucho
    průtok
    0.028 m3/s
    výška hladiny
    8 cm
  • Zábrdka
    Dolní Bukovina

    stav
    sucho
    průtok
    0.189 m3/s
    výška hladiny
    37 cm
  • Želivka
    Soutice

    stav
    sucho
    průtok
    0.329 m3/s
    výška hladiny
    28 cm
TokMístoStav (cm)Průtok
(m3/s)
StavDatum
Bakovský potok Velvary 30 0.16 30. 9. 17:50
Balinka Baliny 13 0.873 30. 9. 17:40
Bečva Teplice 121 34.2 30. 9. 17:50
Bečva Dluhonice 158 26.8 30. 9. 17:50
Bělá Skuhrov 25 0.8 30. 9. 17:50
Bělá Boskovice 32 0.575 30. 9. 17:50
Bělá Mikulovice 141 10.2 30. 9. 18:00
Bělá Velký Rečkov-Malá Bělá 46 0.104 sucho 30. 9. 17:50
Bělá Radětín 33 0.557 30. 9. 17:50
Bělá Častolovice 34 2.16 30. 9. 17:50
Bělá Jeseník 61 5.73 30. 9. 18:00
Berounka Plzeň-Bílá Hora 103 7.2 30. 9. 17:50
Berounka Liblín 61 12 30. 9. 17:50
Berounka Zbečno 163 16.9 30. 9. 18:00
Berounka Beroun 91 16 30. 9. 18:00
Bílá Smědá Smědava I. 27 0.071 30. 9. 18:00
Bílina Trmice 96 1.61 sucho 30. 9. 17:50
Bílovka Velké Albrechtice 104 1.96 30. 9. 17:00
Blanice Blanický Mlýn 38 0.485 30. 9. 18:00
Blanice Podedvorský Mlýn 40 1.08 30. 9. 18:00
Blanice Husinec pod nádrží 30 1.63 30. 9. 18:00
Blanice Louňovice 139 0.667 30. 9. 18:00
Blanice Heřmaň 39 4.34 30. 9. 17:50
Blanice Radonice-Zdebuzeves 108 1.28 30. 9. 17:40
Blata Klopotovice 114 0.185 30. 9. 17:50
Blažejovický potok Blažejovice 16 0.059 30. 9. 17:50
Blšanka Stránky 11 0.182 30. 9. 17:50
Bobří potok Cvikov 19 0.075 30. 9. 17:50
Borovský potok Stříbrné Hory 59 0.437 30. 9. 18:00
Botič Praha-Nusle 55 0.443 30. 9. 17:40
Bradava Žákava 28 0.252 30. 9. 17:50
Branná Jindřichov 76 2.26 30. 9. 17:00
Březná Hoštejn 81 2.23 30. 9. 18:00
Brodečka Otaslavice 116 0.306 30. 9. 17:40
Brtnička Brtnice 39 0.627 30. 9. 17:40
Brzina Hrachov 47 0.189 30. 9. 17:50
Budišovka Budišov nad Budišovkou 76 0.816 30. 9. 17:50
Bulovský potok Předlánce 10 0.253 30. 9. 17:50
Bystřice Rohoznice 28 0.062 30. 9. 17:50
Bystřice Ostrov 3 0.441 30. 9. 17:50
Bystřice Bystřička pod nádrží 41 0.804 30. 9. 17:50
Bystřice Bystřička nad nádrží 25 3.69 30. 9. 17:50
Čeladenka Čeladná 53 3.41 30. 9. 18:00
Černá Černý Potok 30 0.12 30. 9. 17:50
Černá Ličov 45 2.1 30. 9. 17:50
Černá Desná Jezdecká 23 0.035 sucho 30. 9. 18:00
Černá Nisa Uhlířská 34 0.02 30. 9. 18:00
Černá Nisa Stráž nad Nisou 2 0.089 sucho 30. 9. 17:50
Černá Opava Mnichov 82 2.35 30. 9. 17:50
Černý potok Mezina 115 2.63 30. 9. 17:50
Černý potok Velká Kraš 117 2.32 30. 9. 17:00
Červený potok Hořovice 18 0.241 30. 9. 18:00
Chodovský potok Karlovy Vary-Dvory 14 0.357 30. 9. 17:50
Chomutovka Třetí Mlýn 20 0.144 30. 9. 17:50
Chotýšanka Slověnice 51 0.443 30. 9. 18:00
Chřibská Kamenice Všemily 39 0.247 30. 9. 17:50
Chrudimka Hamry 17 0.723 30. 9. 17:50
Chrudimka Přemilov 83 2.88 30. 9. 17:50
Chrudimka Svídnice 40 3.34 30. 9. 17:50
Chrudimka Nemošice 77 12.5 30. 9. 17:50
Cidlina Jičín 11 0.105 30. 9. 17:50
Cidlina Nový Bydžov 34 1.06 30. 9. 17:50
Cidlina Sány 49 3.01 30. 9. 17:50
Dědina Chábory 37 0.949 30. 9. 17:50
Dědina Mitrov 62 3.26 30. 9. 17:50
Desná Kouty nad Desnou 106 2.29 30. 9. 18:00
Desná Šumperk tok+svod 91 5 30. 9. 17:50
Divoká Orlice Orlické Záhoří 29 1.85 30. 9. 17:50
Divoká Orlice Klášterec nad Orlicí 29 3.95 30. 9. 17:50
Divoká Orlice Nekoř 32 3.96 30. 9. 17:50
Divoká Orlice Kostelec nad Orlicí 52 9.39 30. 9. 17:50
Dobřejovický potok Průhonice 26 0.06 30. 9. 17:50
Doubrava Bílek 61 0.93 30. 9. 17:50
Doubrava Pařížov 29 1.91 30. 9. 17:50
Doubrava Žleby 60 4.26 30. 9. 17:50
Dřevnice - tok Zlín 28 1.02 30. 9. 17:40
Dřevnice Kašava nad nádrží 34 0.153 30. 9. 17:30
Dřevnice Slušovice 22 0.124 30. 9. 17:50
Dyje Podhradí 84 13.1 30. 9. 17:40
Dyje Vranov-Hamry 93 17.5 30. 9. 17:40
Dyje Znojmo 85 7.69 30. 9. 17:40
Dyje Trávní Dvůr 153 17.6 30. 9. 17:40
Dyje Nové Mlýny pod nádržemi 295 53 30. 9. 17:00
Dyje Břeclav-Ladná 81 47.7 30. 9. 17:40
Flájský potok Český Jiřetín 40 0.124 30. 9. 17:50
Fryšava Jimramov 42 0.585 30. 9. 17:40
Fryštácký potok Kostelec pod nádrží 6 0.105 30. 9. 17:50
Hamerský potok Oldříš-Blažejov 60 4.6 30. 9. 18:00
Hamerský potok Planá 32 0.283 30. 9. 17:50
Hamerský potok Modrava-Antigel 28 0.265 30. 9. 18:00
Haná Vyškov 39 0.256 30. 9. 17:40
Hloučela Plumlov pod nádrží 15 0.23 30. 9. 17:40
Holický náhon Holice svod 42 0.699 30. 9. 17:50
Hutiský potok Solanec 28 0.463 30. 9. 17:50
Jankovský potok Milotice 59 0.827 30. 9. 17:50
Javorka Lázně Bělohrad 23 0.148 30. 9. 17:50
Jeřice Chrastava 15 0.326 30. 9. 17:50
Ještědský potok Stráž pod Ralskem 35 0.055 sucho 30. 9. 17:50
Jevíčka Chornice 70 0.868 30. 9. 17:00
Jevišovka Jevišovice 32 0.454 30. 9. 17:50
Jevišovka Výrovice 41 0.57 30. 9. 17:50
Jevišovka Božice 88 0.653 30. 9. 17:30
Jihlava Batelov 47 0.468 30. 9. 17:40
Jihlava Dvorce 46 2.53 30. 9. 17:50
Jihlava Ptáčov 104 5.69 30. 9. 17:40
Jihlava Mohelno pod nádržemi 92 6.65 30. 9. 17:50
Jihlava Ivančice 144 10.6 30. 9. 17:40
Jílovský potok Jílové 4 0.043 sucho 30. 9. 17:50
Jizera Jablonec nad Jizerou 13 2.34 30. 9. 18:00
Jizera Dolní Sytová 18 sucho 30. 9. 18:00
Jizera Železný Brod 108 5.19 30. 9. 18:00
Jizera Sovenice 106 6.99 30. 9. 18:00
Jizera Bakov nad Jizerou 141 7.67 30. 9. 17:50
Jizera Tuřice-Předměřice 129 9.95 30. 9. 17:50
Jizerka Dolní Štěpanice 88 1.56 30. 9. 18:00
Jizerka Jizerka 10 0.11 30. 9. 18:00
Juhyně Rajnochovice 22 0.162 30. 9. 17:50
Juhyně Kelč 36 0.774 30. 9. 17:50
Kamenice Josefův Důl 36 0.207 30. 9. 18:00
Kamenice Bohuňovsko-Jesenný 15 0.585 sucho 30. 9. 18:00
Kamenice Hřensko 26 1.77 30. 9. 17:50
Klabava Hrádek u Rokycan 33 0.509 30. 9. 17:50
Klabava Nová Huť 37 1.35 30. 9. 17:50
Klenice Mladá Boleslav 45 0.309 30. 9. 18:00
Klíčava Lány-Městečko 35 0.26 30. 9. 17:50
Klíšský potok Ústí nad Labem -1 0.014 sucho 30. 9. 17:50
Kněžná Rychnov nad Kněžnou 22 0.433 30. 9. 17:50
Kocába Štěchovice 62 1.2 30. 9. 18:00
Kočovský potok Valšov 39 1.46 30. 9. 17:50
Kolelač Bojkovice pod nádrží 9 0.016 30. 9. 17:50
Konopišťský potok Poříčí nad Sázavou 47 0.106 30. 9. 17:50
Košátecký potok Košátky 25 0.14 sucho 30. 9. 18:00
Kosový potok Svahy-Třebel 10 0.274 30. 9. 17:50
Kostěnický potok Kosky-Hamr 41 1.21 30. 9. 18:00
Křemelná Stodůlky 33 2.08 30. 9. 17:50
Křetínka Letovice 46 0.916 30. 9. 17:50
Krupá Habartice 61 2.8 30. 9. 17:00
Kyjovka Koryčany pod nádrží 13 0.015 30. 9. 17:50
Kyjovka Kyjov 86 0.097 30. 9. 17:40
Labe Špindlerův Mlýn 102 1.9 30. 9. 17:50
Labe Labská 18 0.966 30. 9. 17:50
Labe Vestřev 17 1.25 sucho 30. 9. 17:50
Labe Království 36 2.38 30. 9. 17:50
Labe Němčice 142 45.8 30. 9. 17:40
Labe Přelouč 109 68.7 30. 9. 17:50
Labe Brandýs nad Labem 146 81.1 30. 9. 17:45
Labe Kostelec nad Labem 409 30. 9. 18:00
Labe Mělník 278 30. 9. 18:00
Labe Ústí nad Labem 216 223 30. 9. 18:00
Labe Děčín 189 232 30. 9. 18:00
Labe Hřensko 222 240 30. 9. 17:50
Labe Jaroměř 236 30. 9. 17:50
Lánský potok Lány-Běleč 24 0.043 30. 9. 17:50
Liběchovka Želízy 24 0.191 30. 9. 17:50
Libuňka Pelešany-Turnov 42 0.264 30. 9. 18:00
Litava Brankovice 48 0.215 30. 9. 17:40
Litava Rychmanov 48 1.23 30. 9. 17:30
Litavka Čenkov 17 0.578 30. 9. 17:50
Litavka Beroun 33 1.87 30. 9. 18:00
Loděnický potok Loděnice 51 0.29 30. 9. 17:50
Lomná Jablunkov 68 1.35 30. 9. 17:50
Lomnice Dolní Ostrovec 75 2.98 30. 9. 17:50
Loučka Skryje 41 1.4 30. 9. 17:30
Loučka Dolní Loučky 116 2.09 30. 9. 17:40
Loučka Dlouhá Loučka 95 0.882 30. 9. 17:50
Loučná Litomyšl 39 0.937 30. 9. 17:50
Loučná Cerekvice nad Loučnou 67 3.6 30. 9. 17:50
Loučná Dašice 135 8.09 30. 9. 17:50
Lubina Petřvald 53 12.3 30. 9. 18:00
Lučina Žermanice pod nádrží 38 1.02 30. 9. 17:50
Lučina Horní Domaslavice 27 0.439 30. 9. 17:50
Luhačovický potok Luhačovice pod nádrží 7 0.068 30. 9. 17:50
Lutoninka Vizovice 26 0.544 30. 9. 17:00
Lužická Nisa Proseč 17 0.307 30. 9. 17:50
Lužická Nisa Liberec 26 0.46 sucho 30. 9. 17:50
Lužická Nisa Hrádek nad Nisou 3 2.03 sucho 30. 9. 17:50
Lužnice Pilař-Majdaléna 221 14.4 30. 9. 17:50
Lužnice Frahelž-Lomnice nad Lužnicí 80 8 30. 9. 18:00
Lužnice Klenovice 120 32.5 30. 9. 17:40
Lužnice Bechyně 167 33.7 30. 9. 17:40
Malá Haná Opatovice 73 0.028 30. 9. 17:50
Malše Kaplice 29 2.9 30. 9. 17:50
Malše Pořešín 39 4.98 30. 9. 17:40
Malše Římov 21 3.39 30. 9. 17:50
Malše Roudné 50 7.01 30. 9. 17:50
Mandava Rumburk 17 0.118 30. 9. 17:50
Mandava Varnsdorf 10 0.203 30. 9. 17:50
Maršovský potok Hubenov pod nádrží 12 0.087 30. 9. 17:50
Martinický potok Senožaty 112 0.58 30. 9. 17:50
Mastník Radíč 112 0.592 30. 9. 17:50
Merta Sobotín 70 1.22 30. 9. 17:00
Metuje Maršov nad Metují 30 0.483 30. 9. 17:50
Metuje Hronov 20 1.85 30. 9. 17:50
Metuje Krčín 44 3.35 30. 9. 17:50
Mochtínský potok Sobětice 32 0.049 30. 9. 17:50
Mohelka Chocnějovice 43 0.599 30. 9. 17:50
Mohelnice Raškovice 48 1.45 30. 9. 17:50
Morava Vlaské 137 1.9 30. 9. 17:50
Morava Raškov 160 8.01 30. 9. 17:50
Morava Moravičany 107 17.2 30. 9. 17:50
Morava Olomouc-Nové Sady tok 175 42.2 30. 9. 17:50
Morava Kroměříž 200 67.2 30. 9. 17:40
Morava Spytihněv 184 74.1 30. 9. 17:40
Morava Strážnice 203 65.4 30. 9. 17:50
Morava Lanžhot 105 59.3 30. 9. 17:10
Moravice Velká Štáhle 50 3.27 30. 9. 17:00
Moravice Valšov 102 6.24 30. 9. 17:50
Moravice Slezská Harta pod nádrží 91 10.3 30. 9. 17:50
Moravice Kružberk pod nádrží 73 2.19 30. 9. 17:50
Moravice Branka 105 15.1 30. 9. 17:50
Morávka Morávka pod nádrží 115 1.11 30. 9. 17:50
Morávka Vyšní Lhoty tok 32 0.561 30. 9. 17:50
Morávka Uspolka 79 0.677 30. 9. 17:50
Moravská Dyje Janov 59 2.17 30. 9. 17:30
Moravská Sázava Lupěné 67 6.53 30. 9. 17:50
Moštěnka Prusy 77 2.87 30. 9. 5:20
Mrlina Vestec 34 0.956 30. 9. 17:50
Mumlava Janov-Harrachov 82 0.785 30. 9. 18:00
Mže Stříbro 46 2.21 30. 9. 17:50
Mže Hracholusky 59 3.93 30. 9. 17:50
Nežárka Rodvínov 28 1.27 30. 9. 17:50
Nežárka Lásenice 81 5.71 30. 9. 17:50
Nežárka Hamr nad Nežárkou 195 21 30. 9. 17:50
Nová řeka Mláka-Novosedly 139 16.2 30. 9. 17:50
Novohradka Luže 71 4.59 30. 9. 17:50
Novohradka Úhřetice 136 5.88 30. 9. 17:50
Nytrová Uspolka 68 0.783 30. 9. 17:50
Obecnický potok Obecnice 7 0.025 30. 9. 18:00
Odra Odry tok 127 12.2 30. 9. 17:50
Odra Svinov 214 63.7 30. 9. 17:50
Odra Bohumín 253 130 30. 9. 17:50
Odrava Jesenice 49 1.1 30. 9. 17:50
Odrava Šlapany 31 0.609 30. 9. 17:50
Ohře Citice 78 5.65 30. 9. 17:50
Ohře Karlovy Vary 47 8.79 30. 9. 17:50
Ohře Žatec-most 38 30. 9. 17:50
Ohře Louny I. 192 18.6 30. 9. 17:50
Ohře Terezín 162 30. 9. 18:00
Ohře Cheb 47 2.92 30. 9. 17:50
Oleška Slaná 33 0.363 30. 9. 17:50
Olešná Palkovice 101 0.934 30. 9. 17:50
Olešná Olešná, rozdělovací objekt 148 30. 9. 17:50
Olešnice Kokory 100 0.403 30. 9. 17:50
Olšava Uherský Brod 87 0.543 30. 9. 17:40
Olše Jablunkov 107 1.9 30. 9. 17:50
Olše Český Těšín 160 9.64 30. 9. 17:50
Olše Dětmarovice 62 15.1 30. 9. 17:50
Olše Věřňovice 108 16.8 30. 9. 17:50
Ondřejnice Rychaltice 89 1.93 30. 9. 17:50
Opava Karlovice 88 5.47 30. 9. 17:50
Opava Krnov 159 13.4 30. 9. 18:00
Opava Opava 171 19.4 30. 9. 18:00
Opava Děhylov 172 45.2 30. 9. 17:50
Opavice Krnov 99 4.7 30. 9. 17:50
Orlice Týniště nad Orlicí 168 27.6 30. 9. 17:40
Oskava Uničov 142 1.84 30. 9. 17:00
Oslava Dolní Bory-Olší 36 2.46 30. 9. 17:00
Oslava Mostiště pod nádrží 47 1.43 30. 9. 17:30
Oslava Nesměř 101 2.7 30. 9. 17:00
Oslava Oslavany 94 4.22 30. 9. 17:40
Osoblaha Osoblaha 126 6.38 30. 9. 17:50
Ostravice Staré Hamry 73 2.67 30. 9. 17:50
Ostravice Šance pod nádrží 121 2.35 30. 9. 17:50
Ostravice Frýdek-Místek tok 187 15.6 30. 9. 17:50
Ostravice Ostrava 131 29.6 30. 9. 17:50
Ostružná Kolinec 27 0.507 30. 9. 17:50
Otava Rejštejn 61 4.44 30. 9. 17:50
Otava Sušice 34 5.43 30. 9. 17:50
Otava Katovice 50 6.37 30. 9. 17:50
Otava Písek 75 14.6 30. 9. 17:50
Panenský potok Pertoltice 24 0.393 30. 9. 17:50
Ploučnice Stráž pod Ralskem 48 1.17 30. 9. 17:50
Ploučnice Mimoň 26 1.5 30. 9. 17:50
Ploučnice Česká Lípa 20 3.21 30. 9. 17:50
Ploučnice Benešov nad Ploučnicí 80 4.46 sucho 30. 9. 17:50
Ploučnice Stružnice-most 17 4.15 30. 9. 17:50
Podolský potok Barchov 14 0.135 30. 9. 17:50
Podolský potok Rýmařov 91 0.708 30. 9. 18:00
Polečnice Český Krumlov 27 1.01 30. 9. 17:50
Přísečnický potok Kryštofovy Hamry II 9 0.097 30. 9. 17:50
Radbuza Tasnovice 47 0.335 30. 9. 17:50
Radbuza Staňkov 30 1.29 30. 9. 17:50
Radbuza Lhota 40 1.54 30. 9. 17:50
Radotínský potok Radotín II 20 0.115 30. 9. 17:50
Rakovnický potok Rakovník 61 0.226 30. 9. 17:50
Řásnice Frýdlant v Čechách 16 0.229 30. 9. 17:50
Řečice Nová Říše pod nádrží 34 0.043 30. 9. 17:50
Rokytka Praha-Libeň 32 30. 9. 17:50
Rokytná Příštpo 59 0.757 30. 9. 17:40
Rokytná Moravský Krumlov 157 1.62 30. 9. 17:40
Rolava Stará Role 25 0.532 sucho 30. 9. 17:50
Rolava Chaloupky 19 0.129 sucho 30. 9. 15:40
Romže Stražisko 6 0.254 30. 9. 17:40
Ropičanka Řeka 64 0.213 30. 9. 17:50
Rožnovská Bečva Rožnov pod Radhoštěm 112 10.3 30. 9. 18:00
Rožnovská Bečva Valašské Meziříčí 142 17.1 30. 9. 17:50
Rožnovská Bečva Horní Bečva 48 1.33 30. 9. 17:50
Rusava Chomýž 19 0.14 30. 9. 18:00
Sázava Žďár nad Sázavou 35 0.829 30. 9. 17:50
Sázava Sázava u Žďáru 23 1.38 30. 9. 18:00
Sázava Havlíčkův Brod-Pohledští Dvořáci 58 3.6 30. 9. 18:00
Sázava Chlístov 33 6.82 30. 9. 18:00
Sázava Světlá nad Sázavou 59 8.6 30. 9. 18:00
Sázava Zruč nad Sázavou 101 10.1 30. 9. 18:00
Sázava Kácov 102 9.51 30. 9. 18:00
Sázava Nespeky 78 14.7 30. 9. 18:00
Sázavka Josefodol 23 0.662 30. 9. 17:50
Sedlický potok Leský Mlýn 26 0.189 30. 9. 17:50
Senice Ústí 91 2.43 30. 9. 17:00
Sitka Šternberk 106 1.86 30. 9. 17:50
Skalice Varvažov 78 1.04 30. 9. 17:50
Šlapanka Mírovka 96 2.27 30. 9. 18:00
Slavíč Slavíč 93 0.442 30. 9. 17:50
Smědá Bílý Potok 8 0.254 sucho 30. 9. 17:50
Smědá Frýdlant v Čechách 17 1.54 30. 9. 17:50
Smědá Předlánce 24 2.4 30. 9. 17:50
Smědá Višňová 28 1.99 30. 9. 17:50
Smutná Rataje 83 1.14 30. 9. 18:00
Šporka Dolní Libchava 16 0.175 30. 9. 17:50
Spůtka Bohumilice 86 0.406 30. 9. 17:50
Stanovnice Karolinka, pod nádrží 35 0.452 30. 9. 17:50
Stará řeka-Lužnice Kazdovna 40 0.194 30. 9. 18:00
Staříč Lipová-lázně 89 1.05 30. 9. 18:00
Stašský potok Nový Dvůr 30 0.079 30. 9. 17:50
Stěnava Meziměstí 27 0.837 30. 9. 17:50
Stěnava Otovice 51 1.26 30. 9. 17:50
Stonávka Těrlicko pod nádrží 44 1.15 30. 9. 17:50
Stonávka Hradiště 74 1.8 30. 9. 17:50
Střela Čichořice 24 0.673 30. 9. 17:50
Střela Plasy 30 1.26 30. 9. 17:50
Stříbrný potok Žulová 82 0.49 30. 9. 1:00
Stropnice Pašinovice-Komařice 46 3.04 30. 9. 17:50
Stroupinský potok Hředle 2 28 0.158 30. 9. 18:00
Studená Vltava Černý Kříž-Volary 23 0.969 30. 9. 17:50
Svatava Kraslice 11 0.475 30. 9. 17:50
Svatava Svatava-nová stanice 20 0.73 sucho 30. 9. 17:50
Svitava Rozhrání 40 1.05 30. 9. 18:00
Svitava Letovice 39 2.38 30. 9. 17:40
Svitava Bílovice nad Svitavou 94 3.85 30. 9. 17:40
Svitávka Zákupy 48 0.477 30. 9. 17:50
Svratka Borovnice 92 2.43 30. 9. 17:50
Svratka Dalečín 86 5.31 30. 9. 17:40
Svratka Vír pod vyrovnávací nádrží 49 5.04 30. 9. 17:40
Svratka Veverská Bítýška 140 8.8 30. 9. 17:40
Svratka Brno-Poříčí 48 3.56 30. 9. 17:40
Svratka Židlochovice 94 17.6 30. 9. 17:40
Telčský potok Staré Město p. Sněž. 30 0.369 30. 9. 17:00
Teplá Teplička 12 0.607 30. 9. 17:50
Teplá Březová 7 0.559 30. 9. 17:50
Teplá Vltava Lenora 42 1.53 30. 9. 17:50
Teplá Vltava Chlum-Volary 48 2.76 30. 9. 17:50
Tichá Orlice Dolní Libchavy 60 5.84 30. 9. 17:50
Tichá Orlice Čermná nad Orlicí 108 12.4 30. 9. 17:50
Tichá Orlice Sobkovice 39 2.81 30. 9. 17:50
Třebovka Ústí nad Orlicí 53 1.76 30. 9. 17:50
Třebůvka Mezihoří 55 1.34 30. 9. 17:00
Třebůvka Hraničky 56 2.49 30. 9. 17:50
Trkmanka Velké Pavlovice 128 0.356 30. 9. 17:50
Trnava Červená Řečice 50 1.1 30. 9. 17:50
Trnava Želiv 5 0.273 30. 9. 17:50
Trotina Sendražice 31 0.233 30. 9. 17:50
Úhlava Štěnovice 46 2.32 30. 9. 17:50
Úhlava Klatovy 64 1.79 30. 9. 17:50
Úhlavka Stříbro 30 0.334 30. 9. 17:50
Úpa Horní Maršov 30 1 30. 9. 17:50
Úpa Horní Staré Město 24 1.67 30. 9. 17:50
Úpa Zlíč 38 2.39 30. 9. 17:50
Úpa Slatina nad Úpou 32 2.84 30. 9. 17:50
Úslava-Žinkovka Prádlo 39 0.14 30. 9. 17:50
Úslava Ždírec 24 0.546 30. 9. 17:50
Úslava Plzeň-Koterov 18 1.06 30. 9. 17:50
Úsobrnka Jaroměřice 18 0.222 30. 9. 17:00
Úterský potok Trpisty 11 0.202 30. 9. 17:50
Valová Polkovice 63 0.965 30. 9. 17:40
Velička Velká nad Veličkou 4 0.052 30. 9. 18:00
Velička Strážnice 111 0.101 30. 9. 17:40
Vidnávka Vidnava 104 4.6 30. 9. 17:50
Vltava Vyšší Brod 108 20.2 30. 9. 18:00
Vltava Zátoň 80 22.8 30. 9. 17:50
Vltava Březí-Kamenný Újezd 78 27 30. 9. 17:50
Vltava České Budějovice 108 33.9 30. 9. 18:00
Vltava Vrané nad Vltavou nádrž 90 30. 9. 7:00
Vltava Zbraslav 995 30. 9. 17:55
Vltava Praha-Chuchle 75 170 30. 9. 18:00
Vltava Praha-Výtoň 110 30. 9. 17:50
Vltava Praha-Na Františku 249 30. 9. 17:50
Vltava Vraňany 124 196 30. 9. 18:00
Volyňka Sudslavice 40 0.441 30. 9. 18:00
Volyňka Němětice 63 0.999 30. 9. 18:00
Vrchlice Vrchlice 8 0.028 sucho 30. 9. 17:50
Vsetínská Bečva Velké Karlovice 110 2.21 30. 9. 17:00
Vsetínská Bečva Vsetín 190 14.1 30. 9. 17:50
Vsetínská Bečva Jarcová 97 15.3 30. 9. 17:50
Vydra Modrava 50 1.56 30. 9. 17:50
Výrovka Plaňany 16 0.24 30. 9. 17:50
Zábrdka Dolní Bukovina 37 0.189 sucho 30. 9. 18:00
Zděchovka Zděchov 68 0.343 30. 9. 18:00
Zdobnice Slatina nad Zdobnicí 77 1.88 30. 9. 17:50
Žehrovka Březina 48 0.467 30. 9. 17:50
Želetavka Jemnice 45 0.425 30. 9. 17:50
Želetavka Vysočany 36 1.29 30. 9. 17:40
Želivka Želiv 82 2.31 30. 9. 18:00
Želivka Poříčí 52 1.52 30. 9. 17:50
Želivka Tukleky 70 3.27 30. 9. 17:50
Želivka Nesměřice 28 1.02 30. 9. 17:40
Želivka Soutice 28 0.329 sucho 30. 9. 7:00
Želivka (Hejlovka) Kojčice 53 1.22 30. 9. 17:50
Želivka (Hejlovka) Čakovice 28 0.499 30. 9. 17:50
Zlatý potok Hracholusky 22 0.751 30. 9. 17:50
Zlatý potok Zlaté Hory 22 0.768 30. 9. 18:00

Léto svatého Václava se nekoná. Týden proprší, teploty nepřekročí 20 stupňů

Ilustrační snímek
aktualizováno  28. září 2020

Místo babího léta čeká Česko spíše deštivé počasí. Začátek týdne bude provázen deštěm a přeháňkami,...

Česko čeká deštivý víkend. Pak se krátce mírně oteplí, ale pršet bude dál

Silný vítr a déšť zasáhl také Hradec Králové. (10. února 2020)
26. září 2020

Prodloužený víkend bude převážně deštivý, na Šumavě by ve vyšších polohách mohlo i sněžit, oznámili...

Většinu Česka zasáhnou vydatné deště, naprší až 60 litrů na metr čtvereční

Déšť v Jihlavě.
25. září 2020

V pátek a sobotu zasáhnou většinu Česka lijáky, spadne až 60 milimetrů srážek, tedy 60 litrů na...

Začíná topná sezóna. Po chladném víkendu teplárny začnou topit

Liberecká teplárna patří k největším znečišťovatelům vzduchu ve městě.
24. září 2020

České teplárny jsou od následujícího víkendu připraveny k zahájení vytápění domácností. Důvodem je...

Víkend bude deštivý s teplotami okolo 10 stupňů, na horách se objeví sníh

Deštivé počasí v Praze. (20. května 2019)
24. září 2020

Ve čtvrtek si ještě užijeme teplého babího léta, teploty se na některých místech dostanou na...

Babí léto vydrží do půlky týdne, pak přijde ochlazení o 10 stupňů a déšť

Babí léto
21. září 2020

V neděli vystoupily teploty až na 24 °C, nejtepleji bylo ve středních a severozápadních Čechách....

Praha jako na dlani – přímý přenos