Neděle 25. října 2020, svátek má Beáta
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Neděle 25. října 2020 Beáta

Předpověď počasí pro Českou republiku

Průtoky v řekách

  • Bílina
    Trmice

    stav
    sucho
    průtok
    2.24 m3/s
    výška hladiny
    102 cm
  • Blanice
    Husinec pod nádrží

    stav
    sucho
    průtok
    0.394 m3/s
    výška hladiny
    16 cm
  • Cidlina
    Sány

    stav
    sucho
    průtok
    0.066 m3/s
    výška hladiny
    5 cm
  • Javorka
    Lázně Bělohrad

    stav
    sucho
    průtok
    0.078 m3/s
    výška hladiny
    20 cm
  • Košátecký potok
    Košátky

    stav
    sucho
    průtok
    0.14 m3/s
    výška hladiny
    25 cm
  • Ploučnice
    Strហpod Ralskem

    stav
    sucho
    průtok
    0.405 m3/s
    výška hladiny
    35 cm
  • Ploučnice
    Benešov nad Ploučnicí

    stav
    sucho
    průtok
    3.98 m3/s
    výška hladiny
    78 cm
  • Vltava
    Vyšší Brod

    stav
    sucho
    průtok
    5.71 m3/s
    výška hladiny
    65 cm
  • Zábrdka
    Dolní Bukovina

    stav
    sucho
    průtok
    0.197 m3/s
    výška hladiny
    38 cm
TokMístoStav (cm)Průtok
(m3/s)
StavDatum
Bakovský potok Velvary 35 0.317 24. 10. 18:00
Balinka Baliny 21 1.48 24. 10. 17:40
Bečva Teplice 97 18.8 24. 10. 17:50
Bečva Dluhonice 154 23.9 24. 10. 17:50
Bělá Skuhrov 32 1.69 24. 10. 17:50
Bělá Boskovice 33 0.638 24. 10. 17:50
Bělá Mikulovice 144 10.4 24. 10. 17:50
Bělá Velký Rečkov-Malá Bělá 47 0.13 sucho 24. 10. 17:50
Bělá Radětín 34 0.593 24. 10. 17:50
Bělá Častolovice 37 2.55 24. 10. 17:50
Bělá Jeseník 64 6.65 24. 10. 17:50
Berounka Plzeň-Bílá Hora 109 8.96 24. 10. 17:50
Berounka Liblín 60 11.6 24. 10. 17:50
Berounka Zbečno 165 18.3 24. 10. 17:50
Berounka Beroun 97 19.1 24. 10. 18:00
Bílá Smědá Smědava I. 32 0.118 24. 10. 18:00
Bílina Trmice 102 2.24 sucho 24. 10. 17:50
Bílovka Velké Albrechtice 74 0.618 24. 10. 17:00
Blanice Blanický Mlýn 50 0.982 24. 10. 17:50
Blanice Podedvorský Mlýn 45 1.57 24. 10. 17:50
Blanice Husinec pod nádrží 16 0.394 sucho 24. 10. 17:50
Blanice Louňovice 143 0.71 24. 10. 17:50
Blanice Heřmaň 33 3.17 24. 10. 17:50
Blanice Radonice-Zdebuzeves 110 1.53 24. 10. 18:00
Blata Klopotovice 147 0.533 24. 10. 17:50
Blažejovický potok Blažejovice 18 0.076 24. 10. 17:50
Blšanka Stránky 28 0.869 24. 10. 17:50
Bobří potok Cvikov 21 0.121 24. 10. 17:50
Borovský potok Stříbrné Hory 69 0.941 24. 10. 18:00
Botič Praha-Nusle 52 0.307 24. 10. 17:50
Bradava Žákava 33 0.459 24. 10. 17:50
Branná Jindřichov 81 2.98 24. 10. 17:00
Březná Hoštejn 85 2.81 24. 10. 17:00
Brodečka Otaslavice 117 0.348 24. 10. 17:40
Brtnička Brtnice 40 0.664 24. 10. 17:40
Brzina Hrachov 51 0.31 24. 10. 17:50
Budišovka Budišov nad Budišovkou 68 0.382 24. 10. 17:50
Bulovský potok Předlánce 11 0.288 24. 10. 17:50
Bystřice Rohoznice 26 0.049 24. 10. 17:50
Bystřice Ostrov 11 0.903 24. 10. 17:50
Bystřice Bystřička pod nádrží 40 0.717 24. 10. 17:50
Bystřice Bystřička nad nádrží 11 0.711 24. 10. 17:50
Čeladenka Čeladná 40 1.14 24. 10. 17:50
Černá Černý Potok 33 0.18 24. 10. 17:50
Černá Ličov 53 3.3 24. 10. 17:50
Černá Desná Jezdecká 30 0.096 24. 10. 17:50
Černá Nisa Uhlířská 38 0.035 24. 10. 17:50
Černá Nisa Strហnad Nisou 3 0.118 sucho 24. 10. 17:50
Černá Opava Mnichov 83 2.52 24. 10. 17:50
Černý potok Mezina 112 2.14 24. 10. 17:50
Černý potok Velká Kraš 111 1.86 24. 10. 17:00
Červený potok Hořovice 18 0.241 24. 10. 18:00
Chodovský potok Karlovy Vary-Dvory 17 0.458 24. 10. 17:50
Chomutovka Třetí Mlýn 23 0.243 24. 10. 17:50
Chotýšanka Slověnice 52 0.495 24. 10. 18:00
Chřibská Kamenice Všemily 50 0.576 24. 10. 17:50
Chrudimka Hamry 18 0.808 24. 10. 17:50
Chrudimka Přemilov 83 2.75 24. 10. 17:50
Chrudimka Svídnice 43 3.52 24. 10. 17:50
Chrudimka Nemošice 83 15.6 24. 10. 17:50
Cidlina Jičín 7 0.049 24. 10. 17:50
Cidlina Nový Bydžov 28 0.715 24. 10. 17:50
Cidlina Sány 5 0.066 sucho 24. 10. 17:50
Dědina Chábory 40 1.24 24. 10. 17:50
Dědina Mitrov 59 2.82 24. 10. 17:50
Desná Kouty nad Desnou 107 2.47 24. 10. 17:00
Desná Šumperk tok+svod 98 6.89 24. 10. 17:50
Divoká Orlice Orlické Záhoří 26 1.43 24. 10. 17:50
Divoká Orlice Klášterec nad Orlicí 30 4.2 24. 10. 17:50
Divoká Orlice Nekoř 30 3.49 24. 10. 17:50
Divoká Orlice Kostelec nad Orlicí 50 8.78 24. 10. 17:50
Dobřejovický potok Průhonice 25 0.05 24. 10. 17:50
Doubrava Bílek 63 1.02 24. 10. 17:50
Doubrava Pařížov 33 2.6 24. 10. 17:50
Doubrava Žleby 59 4.1 24. 10. 17:50
Dřevnice - tok Zlín 46 4.19 24. 10. 17:40
Dřevnice Kašava nad nádrží 38 0.282 24. 10. 17:30
Dřevnice Slušovice 26 0.278 24. 10. 17:50
Dyje Podhradí 78 11 24. 10. 17:40
Dyje Vranov-Hamry 101 22 24. 10. 17:40
Dyje Znojmo 140 30 24. 10. 17:40
Dyje Trávní Dvůr 198 27.2 24. 10. 17:40
Dyje Nové Mlýny pod nádržemi 359 89.4 24. 10. 17:00
Dyje Břeclav-Ladná 144 93.2 24. 10. 17:40
Flájský potok Český Jiřetín 43 0.253 24. 10. 17:50
Fryšava Jimramov 51 1.15 24. 10. 17:40
Fryštácký potok Kostelec pod nádrží 5 0.085 24. 10. 17:50
Hamerský potok Oldříš-Blažejov 44 2.12 24. 10. 18:00
Hamerský potok Planá 34 0.365 24. 10. 17:50
Hamerský potok Modrava-Antigel 31 0.353 24. 10. 17:50
Haná Vyškov 41 0.31 24. 10. 17:40
Hloučela Plumlov pod nádrží 22 0.633 24. 10. 17:40
Holický náhon Holice svod 35 0.449 24. 10. 17:50
Hutiský potok Solanec 20 0.109 24. 10. 17:50
Jankovský potok Milotice 70 1.35 24. 10. 17:50
Javorka Lázně Bělohrad 20 0.078 sucho 24. 10. 17:50
Jeřice Chrastava 21 0.726 24. 10. 17:50
Ještědský potok Strហpod Ralskem 37 0.107 24. 10. 17:50
Jevíčka Chornice 77 1.51 24. 10. 17:00
Jevišovka Jevišovice 33 0.529 24. 10. 17:50
Jevišovka Výrovice 46 0.747 24. 10. 17:50
Jevišovka Božice 110 1.47 24. 10. 17:30
Jihlava Batelov 47 0.468 24. 10. 17:40
Jihlava Dvorce 34 1.52 24. 10. 17:50
Jihlava Ptáčov 120 7.4 24. 10. 17:40
Jihlava Mohelno pod nádržemi 92 6.65 24. 10. 17:50
Jihlava Ivančice 159 15.5 24. 10. 17:40
Jílovský potok Jílové 7 0.1 24. 10. 17:50
Jizera Jablonec nad Jizerou 27 4.97 24. 10. 17:50
Jizera Dolní Sytová 56 6.36 24. 10. 17:50
Jizera Železný Brod 114 7.15 24. 10. 18:00
Jizera Sovenice 114 9.37 24. 10. 18:00
Jizera Bakov nad Jizerou 148 9.2 24. 10. 17:50
Jizera Tuřice-Předměřice 136 11.9 24. 10. 17:50
Jizerka Dolní Štěpanice 86 1.33 24. 10. 17:50
Jizerka Jizerka 18 0.219 24. 10. 17:50
Juhyně Rajnochovice 25 0.243 24. 10. 17:50
Juhyně Kelč 42 1.34 24. 10. 17:50
Kamenice Josefův Důl 40 0.535 24. 10. 17:50
Kamenice Srbská Kamenice 37 0.894 24. 10. 17:50
Kamenice Bohuňovsko-Jesenný 24 1.62 24. 10. 17:50
Kamenice Hřensko 28 2.1 24. 10. 17:50
Klabava Hrádek u Rokycan 51 2.01 24. 10. 17:50
Klabava Nová Hu 51 2.91 24. 10. 17:50
Klenice Mladá Boleslav 46 0.352 24. 10. 17:50
Klíčava Lány-Městečko 26 0.06 24. 10. 17:50
Klíšský potok Ústí nad Labem 0 0.023 sucho 24. 10. 17:50
Kněžná Rychnov nad Kněžnou 25 24. 10. 17:50
Kocába Štěchovice 71 2.26 24. 10. 17:50
Kočovský potok Valšov 34 0.82 24. 10. 17:50
Kolelač Bojkovice pod nádrží 16 0.067 24. 10. 17:50
Konopišský potok Poříčí nad Sázavou 51 0.242 24. 10. 17:50
Košátecký potok Košátky 25 0.14 sucho 24. 10. 18:00
Kosový potok Svahy-Třebel 23 1.41 24. 10. 17:50
Kostěnický potok Kosky-Hamr 52 2.03 24. 10. 18:00
Křemelná Stodůlky 37 2.9 24. 10. 17:50
Křetínka Letovice 61 1.99 24. 10. 17:50
Krupá Habartice 68 4.36 24. 10. 17:00
Kyjovka Koryčany pod nádrží 12 0.011 24. 10. 17:50
Kyjovka Kyjov 92 0.209 24. 10. 17:40
Labe Špindlerův Mlýn 120 5.37 24. 10. 17:50
Labe Labská 39 8.19 24. 10. 17:50
Labe Vestřev 45 9.03 24. 10. 17:50
Labe Království 60 8.83 24. 10. 17:50
Labe Němčice 165 58.7 24. 10. 17:40
Labe Přelouč 128 89.8 24. 10. 17:50
Labe Brandýs nad Labem 152 104 24. 10. 17:45
Labe Kostelec nad Labem 414 24. 10. 18:00
Labe Mělník 276 24. 10. 18:00
Labe Ústí nad Labem 267 337 24. 10. 17:50
Labe Děčín 245 350 24. 10. 18:00
Labe Hřensko 281 359 24. 10. 17:50
Labe Jaroměř 237 18.4 24. 10. 17:50
Lánský potok Lány-Běleč 21 0.022 24. 10. 17:50
Liběchovka Želízy 26 0.25 24. 10. 17:50
Libuňka Pelešany-Turnov 51 0.455 24. 10. 18:00
Litava Brankovice 69 0.565 24. 10. 17:40
Litava Rychmanov 62 2.25 24. 10. 17:30
Litavka Čenkov 20 0.951 24. 10. 17:50
Litavka Beroun 33 1.87 24. 10. 17:50
Loděnický potok Loděnice 57 0.563 24. 10. 17:50
Lomná Jablunkov 67 1.2 24. 10. 17:50
Lomnice Dolní Ostrovec 77 2.17 24. 10. 17:50
Loučka Skryje 50 2.46 24. 10. 17:30
Loučka Dolní Loučky 128 3.55 24. 10. 17:40
Loučka Dlouhá Loučka 95 0.882 24. 10. 17:50
Loučná Litomyšl 60 2.61 24. 10. 17:50
Loučná Cerekvice nad Loučnou 86 5.81 24. 10. 17:50
Loučná Dašice 150 10 24. 10. 17:50
Lubina Petřvald 29 2.68 24. 10. 17:50
Lučina Žermanice pod nádrží 61 3.82 24. 10. 17:50
Lučina Horní Domaslavice 23 0.295 24. 10. 17:50
Luhačovický potok Luhačovice pod nádrží 16 0.266 24. 10. 17:50
Lutoninka Vizovice 30 1.34 24. 10. 17:00
Lužická Nisa Proseč 25 0.79 24. 10. 17:50
Lužická Nisa Liberec 36 1.05 24. 10. 17:50
Lužická Nisa Hrádek nad Nisou 14 3.32 24. 10. 17:50
Lužnice Pilař-Majdaléna 213 13.2 24. 10. 17:50
Lužnice Frahelž-Lomnice nad Lužnicí 65 4.98 24. 10. 18:00
Lužnice Klenovice 122 33.4 24. 10. 17:40
Lužnice Bechyně 169 34.8 24. 10. 17:40
Malá Haná Opatovice 74 0.032 24. 10. 17:50
Malše Kaplice 42 4.86 24. 10. 17:50
Malše Pořešín 53 8.89 24. 10. 17:50
Malše Římov 39 7.97 24. 10. 17:50
Malše Roudné 70 11.4 24. 10. 17:50
Mandava Rumburk 25 0.53 24. 10. 17:50
Mandava Varnsdorf 20 0.728 24. 10. 17:50
Maršovský potok Hubenov pod nádrží 10 0.056 24. 10. 17:50
Martinický potok Senožaty 112 0.58 24. 10. 17:50
Mastník Radíč 115 0.704 24. 10. 17:50
Merta Sobotín 75 1.61 24. 10. 17:00
Metuje Maršov nad Metují 35 0.824 24. 10. 17:50
Metuje Hronov 25 2.6 24. 10. 17:50
Metuje Krčín 46 3.71 24. 10. 17:50
Mochtínský potok Sobětice 33 0.063 24. 10. 17:50
Mohelka Chocnějovice 46 0.781 24. 10. 17:50
Mohelnice Raškovice 47 1.31 24. 10. 17:50
Morava Vlaské 140 2.66 24. 10. 17:50
Morava Raškov 168 10.6 24. 10. 17:50
Morava Moravičany 119 22.6 24. 10. 17:50
Morava Olomouc-Nové Sady tok 190 48.9 24. 10. 17:50
Morava Kroměříž 222 86.8 24. 10. 17:40
Morava Spytihněv 217 105 24. 10. 17:40
Morava Strážnice 297 117 24. 10. 17:50
Morava Lanžhot 205 126 24. 10. 17:10
Moravice Velká Štáhle 52 3.72 24. 10. 17:00
Moravice Valšov 99 5.37 24. 10. 17:50
Moravice Slezská Harta pod nádrží 79 6.99 24. 10. 17:50
Moravice Kružberk pod nádrží 73 2.19 24. 10. 17:50
Moravice Branka 99 11.5 24. 10. 17:50
Morávka Morávka pod nádrží 126 2.29 24. 10. 17:50
Morávka Vyšní Lhoty tok 36 0.727 24. 10. 17:50
Morávka Uspolka 77 0.555 24. 10. 17:50
Moravská Dyje Janov 67 3.02 24. 10. 17:30
Moravská Sázava Lupěné 67 6.53 24. 10. 17:50
Moštěnka Prusy 87 3.77 24. 10. 17:40
Mrlina Vestec 37 1.05 24. 10. 17:50
Mumlava Janov-Harrachov 95 2.23 24. 10. 18:00
Mže Stříbro 53 3.28 24. 10. 17:50
Mže Hracholusky 59 3.93 24. 10. 17:50
Nežárka Rodvínov 29 1.35 24. 10. 17:50
Nežárka Lásenice 79 5.39 24. 10. 17:40
Nežárka Hamr nad Nežárkou 201 22.5 24. 10. 17:50
Nová řeka Mláka-Novosedly 138 16 24. 10. 17:50
Novohradka Luže 50 2.31 24. 10. 17:50
Novohradka Úhřetice 131 5.49 24. 10. 17:50
Nytrová Uspolka 63 0.516 24. 10. 17:50
Obecnický potok Obecnice 12 0.061 24. 10. 17:50
Odra Odry tok 102 5.78 24. 10. 17:50
Odra Svinov 160 28.7 24. 10. 17:50
Odra Bohumín 220 99.7 24. 10. 17:50
Odrava Jesenice 55 1.5 24. 10. 17:50
Odrava Šlapany 36 0.98 24. 10. 17:50
Ohře Citice 88 7.29 24. 10. 17:50
Ohře Karlovy Vary 54 12.2 24. 10. 17:50
Ohře Žatec-most 32 24. 10. 17:50
Ohře Louny I. 194 19.7 24. 10. 17:50
Ohře Terezín 162 24. 10. 18:00
Ohře Cheb 49 3.22 24. 10. 17:50
Oleška Slaná 34 0.408 24. 10. 17:50
Olešná Palkovice 89 0.258 24. 10. 17:50
Olešná Olešná, rozdělovací objekt 149 24. 10. 17:50
Olešnice Kokory 131 1.05 24. 10. 17:50
Olšava Uherský Brod 124 3.81 24. 10. 17:40
Olše Jablunkov 103 1.44 24. 10. 17:50
Olše Český Těšín 158 8.67 24. 10. 17:50
Olše Dětmarovice 56 11.3 24. 10. 17:50
Olše Věřňovice 114 19.5 24. 10. 17:50
Ondřejnice Rychaltice 79 0.692 24. 10. 17:50
Opava Karlovice 91 6.44 24. 10. 17:50
Opava Krnov 150 10.7 24. 10. 17:50
Opava Opava 163 16.6 24. 10. 17:50
Opava Děhylov 166 41.6 24. 10. 17:50
Opavice Krnov 92 3.24 24. 10. 17:50
Orlice Týniště nad Orlicí 153 24.2 24. 10. 17:40
Oskava Uničov 148 2.35 24. 10. 17:00
Oslava Dolní Bory-Olší 44 3.87 24. 10. 17:00
Oslava Mostiště pod nádrží 61 3.73 24. 10. 17:30
Oslava Nesměř 128 6.18 24. 10. 17:00
Oslava Oslavany 112 7.85 24. 10. 17:40
Osoblaha Osoblaha 107 3.32 24. 10. 17:50
Ostravice Staré Hamry 60 0.857 24. 10. 17:50
Ostravice Šance pod nádrží 121 2.35 24. 10. 17:50
Ostravice Frýdek-Místek tok 167 6.71 24. 10. 17:50
Ostravice Ostrava 114 21.6 24. 10. 17:50
Ostružná Kolinec 32 1.06 24. 10. 17:50
Otava Rejštejn 66 5.77 24. 10. 17:50
Otava Sušice 36 6.04 24. 10. 17:50
Otava Katovice 52 7.28 24. 10. 17:50
Otava Písek 72 13.4 24. 10. 17:50
Panenský potok Pertoltice 27 0.536 24. 10. 17:50
Ploučnice Strហpod Ralskem 35 0.405 sucho 24. 10. 17:50
Ploučnice Mimoň 23 1.22 24. 10. 17:50
Ploučnice Česká Lípa 18 2.79 24. 10. 17:50
Ploučnice Benešov nad Ploučnicí 78 3.98 sucho 24. 10. 17:50
Ploučnice Stružnice-most 10 3.39 24. 10. 17:50
Podolský potok Barchov 14 0.135 24. 10. 17:50
Podolský potok Rýmařov 95 1.05 24. 10. 18:00
Polečnice Český Krumlov 29 1.15 24. 10. 17:50
Přísečnický potok Kryštofovy Hamry II 10 0.114 24. 10. 17:50
Radbuza Tasnovice 47 0.335 24. 10. 17:50
Radbuza Staňkov 31 1.42 24. 10. 17:50
Radbuza Lhota 50 2.88 24. 10. 17:50
Radotínský potok Radotín II 22 0.164 24. 10. 17:50
Rakovnický potok Rakovník 66 0.412 24. 10. 17:50
Řásnice Frýdlant v Čechách 22 0.467 24. 10. 17:50
Rokytka Praha-Libeň 28 24. 10. 17:50
Rokytná Příštpo 69 1.17 24. 10. 17:40
Rokytná Moravský Krumlov 163 2.49 24. 10. 17:40
Rolava Stará Role 33 1.2 24. 10. 17:50
Rolava Chaloupky 23 0.306 24. 10. 16:50
Romže Stražisko 13 0.734 24. 10. 17:40
Ropičanka Řeka 70 0.346 24. 10. 17:50
Rožnovská Bečva Rožnov pod Radhoštěm 90 3.28 24. 10. 17:50
Rožnovská Bečva Valašské Meziříčí 112 4.07 24. 10. 17:50
Rožnovská Bečva Horní Bečva 37 0.263 24. 10. 17:50
Rusava Chomýž 21 0.206 24. 10. 18:00
Sázava Žďár nad Sázavou 47 1.67 24. 10. 17:50
Sázava Sázava u Žďáru 32 2.25 24. 10. 17:50
Sázava Havlíčkův Brod-Pohledští Dvořáci 75 6.12 24. 10. 18:00
Sázava Chlístov 39 8.82 24. 10. 18:00
Sázava Světlá nad Sázavou 74 11.6 24. 10. 18:00
Sázava Zruč nad Sázavou 118 14.9 24. 10. 18:00
Sázava Kácov 135 19 24. 10. 18:00
Sázava Nespeky 102 23.9 24. 10. 18:00
Sázavka Josefodol 34 1.42 24. 10. 17:50
Sedlický potok Leský Mlýn 29 0.274 24. 10. 17:50
Senice Ústí 91 2.43 24. 10. 17:00
Sitka Šternberk 102 1.29 24. 10. 17:50
Skalice Varvažov 76 0.835 24. 10. 17:50
Šlapanka Mírovka 98 2.41 24. 10. 18:00
Slavíč Slavíč 98 0.7 24. 10. 17:50
Smědá Bílý Potok 10 0.512 24. 10. 17:50
Smědá Frýdlant v Čechách 24 2.84 24. 10. 17:50
Smědá Předlánce 39 4.8 24. 10. 17:50
Smědá Višňová 42 3.84 24. 10. 17:50
Smutná Rataje 80 0.88 24. 10. 17:50
Šporka Dolní Libchava 19 0.256 24. 10. 17:50
Spůtka Bohumilice 92 0.795 24. 10. 17:50
Stanovnice Karolinka, pod nádrží 34 0.402 24. 10. 17:50
Stará řeka-Lužnice Kazdovna 62 1.06 24. 10. 18:00
Staříč Lipová-lázně 93 1.44 24. 10. 18:00
Stašský potok Nový Dvůr 35 0.111 24. 10. 17:50
Stěnava Meziměstí 27 0.837 24. 10. 17:50
Stěnava Otovice 60 2.18 24. 10. 17:50
Stonávka Těrlicko pod nádrží 43 1.06 24. 10. 17:50
Stonávka Hradiště 68 1.27 24. 10. 17:50
Střela Čichořice 26 0.866 24. 10. 17:50
Střela Plasy 31 1.35 24. 10. 17:50
Stříbrný potok Žulová 87 0.717 24. 10. 17:00
Stropnice Pašinovice-Komařice 42 2.64 24. 10. 17:50
Stroupinský potok Hředle 2 32 0.273 24. 10. 18:00
Studená Vltava Černý Kříž-Volary 31 1.56 24. 10. 17:50
Svatava Kraslice 18 1.08 24. 10. 17:50
Svatava Svatava-nová stanice 30 1.89 24. 10. 17:50
Svitava Rozhrání 46 1.65 24. 10. 18:00
Svitava Letovice 52 4.05 24. 10. 17:40
Svitava Bílovice nad Svitavou 116 7.45 24. 10. 17:40
Svitávka Zákupy 50 0.629 24. 10. 17:50
Svratka Borovnice 87 2.07 24. 10. 17:50
Svratka Dalečín 85 5.15 24. 10. 17:40
Svratka Vír pod vyrovnávací nádrží 60 8.01 24. 10. 17:40
Svratka Veverská Bítýška 158 14.8 24. 10. 17:40
Svratka Brno-Poříčí 113 24.3 24. 10. 17:40
Svratka Židlochovice 135 33.8 24. 10. 17:40
Telčský potok Staré Město p. Sněž. 38 0.919 24. 10. 17:00
Teplá Teplička 17 0.927 24. 10. 17:50
Teplá Březová 10 1.07 24. 10. 17:50
Teplá Vltava Lenora 44 1.8 24. 10. 17:50
Teplá Vltava Chlum-Volary 53 3.31 24. 10. 17:50
Tichá Orlice Dolní Libchavy 53 4.58 24. 10. 17:50
Tichá Orlice Čermná nad Orlicí 97 10.7 24. 10. 17:50
Tichá Orlice Sobkovice 34 1.83 24. 10. 17:50
Třebovka Ústí nad Orlicí 54 1.85 24. 10. 17:50
Třebůvka Mezihoří 57 1.51 24. 10. 17:00
Třebůvka Hraničky 59 2.86 24. 10. 17:50
Trkmanka Velké Pavlovice 168 1.84 24. 10. 17:50
Trnava Červená Řečice 58 1.74 24. 10. 17:50
Trnava Želiv 23 1.79 24. 10. 17:50
Trotina Sendražice 24 0.161 24. 10. 17:50
Úhlava Štěnovice 49 2.7 24. 10. 17:50
Úhlava Klatovy 56 1.27 24. 10. 17:50
Úhlavka Stříbro 29 0.296 24. 10. 17:50
Úpa Horní Maršov 41 3.1 24. 10. 17:50
Úpa Horní Staré Město 36 4.2 24. 10. 17:50
Úpa Zlíč 59 7.32 24. 10. 17:50
Úpa Slatina nad Úpou 47 6.04 24. 10. 17:50
Úslava-Žinkovka Prádlo 55 0.375 24. 10. 17:50
Úslava Ždírec 41 1.47 24. 10. 17:50
Úslava Plzeň-Koterov 23 1.98 24. 10. 17:50
Úsobrnka Jaroměřice 23 0.372 24. 10. 17:00
Úterský potok Trpisty 11 0.202 24. 10. 17:50
Valová Polkovice 97 2.84 24. 10. 17:40
Velička Velká nad Veličkou 18 1.53 24. 10. 17:00
Velička Strážnice 141 3.97 24. 10. 17:40
Vidnávka Vidnava 102 4.13 24. 10. 17:50
Vltava Vyšší Brod 65 5.71 sucho 24. 10. 18:00
Vltava Zátoň 53 9.22 24. 10. 17:50
Vltava Březí-Kamenný Újezd 50 12.1 24. 10. 17:50
Vltava České Budějovice 105 24.1 24. 10. 17:50
Vltava Vrané nad Vltavou nádrž 140 24. 10. 7:00
Vltava Zbraslav 979 24. 10. 17:55
Vltava Praha-Chuchle 71 151 24. 10. 17:50
Vltava Praha-Výtoň 106 24. 10. 17:50
Vltava Praha-Na Františku 247 24. 10. 17:50
Vltava Vraňany 102 161 24. 10. 18:00
Volyňka Sudslavice 41 0.519 24. 10. 17:50
Volyňka Němětice 66 1.4 24. 10. 17:50
Vrchlice Vrchlice 9 0.033 24. 10. 17:50
Vsetínská Bečva Velké Karlovice 100 0.843 24. 10. 17:00
Vsetínská Bečva Vsetín 179 7.85 24. 10. 17:50
Vsetínská Bečva Jarcová 88 10.4 24. 10. 17:50
Vydra Modrava 54 2.04 24. 10. 17:50
Výrovka Plaňany 28 1.25 24. 10. 18:00
Zábrdka Dolní Bukovina 38 0.197 sucho 24. 10. 17:50
Zděchovka Zděchov 65 0.236 24. 10. 17:00
Zdobnice Slatina nad Zdobnicí 77 1.88 24. 10. 17:50
Žehrovka Březina 35 0.102 24. 10. 17:50
Želetavka Jemnice 44 0.393 24. 10. 17:50
Želetavka Vysočany 39 1.45 24. 10. 17:40
Želivka Želiv 91 3.9 24. 10. 18:00
Želivka Poříčí 68 4.18 24. 10. 17:50
Želivka Tukleky 79 4.57 24. 10. 17:50
Želivka Nesměřice 41 4.96 24. 10. 17:50
Želivka Soutice 43 5.26 24. 10. 7:00
Želivka (Hejlovka) Kojčice 57 1.56 24. 10. 17:50
Želivka (Hejlovka) Čakovice 30 0.596 24. 10. 17:50
Zlatý potok Hracholusky 24 0.96 24. 10. 17:50
Zlatý potok Zlaté Hory 23 0.889 24. 10. 17:50

Přes den až dvacet stupňů. Teplo bude do konce týdne, od pondělí se ochladí

Ilustrační snímek
22. října 2020

Čtvrtek bude nejteplejším dnem týdne. Teploty budou šplhat k dvaceti stupňům. I ve zbytku týdne...

Vrátí se teplé dny, bude až 20 stupňů. Očekávají se také mlhy a inverze

Ilustrační snímek
19. října 2020

Po chladnějším období nás od úterý na některých místech čeká oteplení. Ve čtvrtek bude až 20...

Do konce měsíce bude nejvýš 12 stupňů. Po Dušičkách se ochladí

Blíží se Dušičky. Lidé při Památce zesnulých zavzpomínají na své blízké.
17. října 2020

V příštích dvou týdnech budou nejvyšší denní teploty kolem 12 stupňů Celsia. Do půlky listopadu se...

Hladiny řek pomalu klesají, Morava a východní Čechy hlásí několik výstrah

Řeka Morava se vylila do lesů a to daleko od břehů. Zaplavila cyklostezku.
aktualizováno  17. října 2020

V Jihomoravském kraji platily v sobotu ráno 2. povodňové stupně už jen na třech místech. Na řece...

Ve zbytku týdne bude d隝 ustávat, víkend přinese oblačnost a na horách sníh

Ilustrační foto
15. října 2020

Silné středeční deště na řadě míst rozvodnily řeky až na 3. stupeň povodňové aktivity. Ve čtvrtek...

Horní toky rozvodněných řek klesají, zvyšují se však hladiny dolních toků

Rozlití vodních toků v Dolním Benešově, Polanky nad Odrou, Veřňovic a Hranic...
aktualizováno  15. října 2020

Sledujeme online Hladiny horních toků, které na Moravě, ve Slezsku a východních Čechách ve středu rozvodnil vydatný...

Praha jako na dlani – přímý přenos