Pátek 30. září 2022, svátek má Jeroným, Ráchel
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pátek 30. září 2022 Jeroným, Ráchel

Předpověď počasí pro Českou republiku

Průtoky v řekách

  • Bělokamenný potok
    Malá Morávka

    stav
    sucho
    průtok
    0.058 m3/s
    výška hladiny
    60 cm
  • Dyje
    Vranov - Hamry

    stav
    sucho
    průtok
    2.63 m3/s
    výška hladiny
    56 cm
  • Kamenice
    Josefův Důl

    stav
    sucho
    průtok
    m3/s
    výška hladiny
    0 cm
  • Kyjovka
    Kyjov

    stav
    sucho
    průtok
    0.009 m3/s
    výška hladiny
    78 cm
  • Moravice
    Velká Štáhle

    stav
    sucho
    průtok
    0.486 m3/s
    výška hladiny
    31 cm
  • Moravice
    Valšov

    stav
    sucho
    průtok
    0.552 m3/s
    výška hladiny
    68 cm
  • Staříč
    Lipová-Lázně

    stav
    sucho
    průtok
    0.158 m3/s
    výška hladiny
    76 cm
  • Třebovka
    Ústí nad Orlicí

    stav
    sucho
    průtok
    0.125 m3/s
    výška hladiny
    32 cm
  • Zábrdka
    Dolní Bukovina

    stav
    sucho
    průtok
    0.155 m3/s
    výška hladiny
    35 cm
  • Zděchovka
    Zděchov

    stav
    sucho
    průtok
    0.000 m3/s
    výška hladiny
    52 cm
TokMístoStav (cm)Průtok
(m3/s)
StavDatum
Bakovský potok Velvary 30 0.131 30. 9. 15:30
Balinka Baliny 16 0.444 30. 9. 15:20
Bečva Teplice 77 8.7 30. 9. 15:30
Bečva Dluhonice 134 11.5 30. 9. 15:30
Bělá Skuhrov 26 0.86 30. 9. 15:30
Bělá Mikulovice 118 2.15 30. 9. 15:30
Bělá Častolovice 28 1.56 30. 9. 15:30
Bělá Jeseník 30 1.14 30. 9. 15:30
Bělá Radětín 28 0.288 30. 9. 12:00
Bělá Velký Rečkov-Malá Bělá 46 0.104 sucho 30. 9. 12:00
Bělokamenný potok Malá Morávka 60 0.058 sucho 30. 9. 12:00
Berounka Bílá Hora 118 11.8 30. 9. 15:30
Berounka Liblín 52 20.9 30. 9. 15:30
Berounka Zbečno 161 21.9 30. 9. 15:30
Berounka Beroun 110 25.7 30. 9. 15:30
Bílá Smědá Smědava I. 30 0.098 30. 9. 12:00
Bílina Bílina 73 0.92 30. 9. 15:30
Bílovka Velké Albrechtice 61 0.183 30. 9. 15:00
Blanice Blanický mlýn 50 0.982 30. 9. 15:30
Blanice Heřmaň 33 3.17 30. 9. 15:30
Blanice Husinec pod nádrží 28 1.37 30. 9. 12:00
Blanice Louňovice 157 1.7 30. 9. 12:00
Blanice Podedvorský Mlýn 44 1.47 30. 9. 12:00
Blanice Radonice-Zdebuzeves 147 3.69 30. 9. 12:00
Blažejovický potok Blažejovice 18 0.103 30. 9. 14:40
Bobrůvka Dolní Loučky 99 0.575 30. 9. 15:20
Borovský potok Stříbrné Hory 53 0.217 30. 9. 15:30
Botič Praha-Nusle 52 0.31 30. 9. 12:00
Bradava Žákava 32 0.415 30. 9. 15:30
Branná Jindřichov 57 0.49 30. 9. 15:00
Březná Hoštejn 90 3.7 30. 9. 15:00
Brodečka Otaslavice 111 0.132 30. 9. 15:20
Brtnička Brtnice 30 0.424 30. 9. 12:00
Brzina Hrachov 58 0.679 30. 9. 15:30
Budišovka Budišov nad Budišovkou 51 0.007 30. 9. 12:00
Bystřice Rohoznice 28 0.052 30. 9. 12:00
Bystřice Velká Bystřice 81 0.444 30. 9. 15:00
Bystřice Bystřička pod nádrží 44 1.05 30. 9. 15:30
Čeladenka Čeladná 33 0.68 30. 9. 15:30
Černá Ličov 37 1.02 30. 9. 15:30
Černá Desná Jezdecká 28 0.083 30. 9. 12:00
Černá Nisa Uhlířská 34 0.019 30. 9. 12:00
Černá Opava Mnichov 67 0.682 30. 9. 15:30
Černá Smědá Smědava II. 25 0.088 30. 9. 12:00
Černý potok Mezina 91 0.141 30. 9. 15:30
Černý potok Velká Kraš 91 0.42 30. 9. 15:00
Červený potok Hořovice 40 0.289 30. 9. 15:30
Chotýšanka Slověnice 61 0.92 30. 9. 15:30
Chrudimka Hamry 6 0.106 30. 9. 15:30
Chrudimka Přemilov 67 0.724 30. 9. 15:30
Chrudimka Svídnice 19 1.2 30. 9. 15:30
Chrudimka Nemošice 46 2.13 30. 9. 15:30
Cidlina Jičín 16 0.165 30. 9. 15:30
Cidlina Nový Bydžov 29 0.734 30. 9. 15:30
Cidlina Sány 19 0.627 30. 9. 15:30
Dědina Chábory 30 0.509 30. 9. 15:30
Dědina Mitrov 41 0.679 30. 9. 15:30
Desná Kouty nad Desnou 102 0.563 30. 9. 15:00
Desná Tržek 9 0.178 30. 9. 15:30
Desná Šumperk tok+svod 69 1.45 30. 9. 12:00
Divoká Orlice Orlické Záhoří 13 0.74 30. 9. 15:30
Divoká Orlice Klášterec nad Orlicí 21 2.31 30. 9. 15:30
Divoká Orlice Nekoř 18 1.38 30. 9. 15:30
Divoká Orlice Kostelec nad Orlicí 26 3.69 30. 9. 15:30
Dobřejovický potok Průhonice 25 0.051 30. 9. 12:00
Doubrava Bílek 52 0.577 30. 9. 15:30
Doubrava Pařížov 13 0.388 30. 9. 15:30
Doubrava Žleby 27 0.593 30. 9. 15:30
Dřevnice - tok Zlín 14 0.192 30. 9. 12:00
Dřevnice Kašava nad nádrží 24 0.097 30. 9. 15:20
Dřevnice Slušovice 22 0.125 30. 9. 15:30
Dyje Vranov - Hamry 56 2.63 sucho 30. 9. 15:20
Dyje Znojmo 74 5.32 30. 9. 15:20
Dyje Trávní Dvůr 75 4.57 30. 9. 15:20
Dyje VD Nové Mlýny 242 16.8 30. 9. 15:00
Dyje Břeclav-Ladná 20 12.5 30. 9. 15:20
Dyje Nové Mlýny pod nádržemi 241 15.9 30. 9. 11:00
Dyje Podhradí 55 4.76 30. 9. 12:00
Dyje Vranov-Hamry 57 2.82 sucho 30. 9. 12:00
Fryšava Jimramov 32 0.248 30. 9. 12:00
Fryšávka Jimramov 32 0.248 30. 9. 15:20
Hamerský potok Planá 38 0.555 30. 9. 15:30
Hamerský potok Modrava-Antigel 43 0.778 30. 9. 12:00
Hamerský potok Oldříš-Blažejov 51 3.65 30. 9. 12:00
Haná Vyškov 32 0.11 30. 9. 15:20
Hloučela Plumlov pod nádrží 8 0.126 30. 9. 12:00
Holický náhon Holice svod 25 0.109 30. 9. 12:00
Husí potok Fulnek 50 0.367 30. 9. 15:30
Hutiský potok Solanec 20 0.117 30. 9. 15:30
Jankovský potok Milotice 75 1.6 30. 9. 15:30
Javorka Lázně Bělohrad 20 0.101 30. 9. 15:30
Jevíčka Chornice 59 0.199 30. 9. 15:00
Jevišovka Jevišovice nad nádrží 113 0.29 30. 9. 15:20
Jevišovka Božice 64 0.475 30. 9. 15:20
Jičínka Nový Jičín 88 0.508 30. 9. 15:30
Jihlava Batelov 47 0.447 30. 9. 15:20
Jihlava Dvorce 36 1.69 30. 9. 12:40
Jihlava Bransouze 47 2.47 30. 9. 15:20
Jihlava Ptáčov 76 3.02 30. 9. 15:20
Jihlava Ivančice 115 5.3 30. 9. 15:20
Jizera Jablonec nad Jizerou 13 2.34 30. 9. 15:30
Jizera Dolní Sytová 45 3.44 30. 9. 15:30
Jizera Železný Brod 112 6.37 30. 9. 15:30
Jizera Sovenice 110 7.87 30. 9. 15:30
Jizera Bakov nad Jizerou 142 8.43 30. 9. 15:30
Jizera Tuřice-Předměřice 133 11.1 30. 9. 12:00
Jizerka Dolní Štěpanice 67 0.395 30. 9. 15:20
Jizerka Jizerka 15 0.173 30. 9. 15:30
Juhyně Rajnochovice 22 0.173 30. 9. 15:30
Juhyně Kelč 31 0.398 30. 9. 15:30
Kamenice Josefův Důl 0 sucho 30. 9. 12:00
Kamenice Bohuňovsko-Jesenný 43 1.63 30. 9. 15:30
Kamenice Hřensko 27 1.65 30. 9. 15:30
Klabava Hrádek 48 1.52 30. 9. 15:30
Klabava Nová Huť 59 3.94 30. 9. 15:30
Klenice Mladá Boleslav 39 0.11 30. 9. 15:30
Klíčava Lány - Městečko 23 0.042 30. 9. 0:40
Klíčava Lány-Městečko 22 0.033 30. 9. 12:00
Kněžná Rychnov nad Kněžnou 14 0.445 30. 9. 15:30
Kocába Štěchovice 69 1.98 30. 9. 15:30
Konopišťský potok Poříčí nad Sázavou 116 1.62 30. 9. 15:30
Košátecký potok Košátky 25 0.172 30. 9. 15:30
Kosový potok Třebel 16 0.634 30. 9. 15:30
Kostěnický potok Kosky-Hamr 29 0.515 30. 9. 12:00
Křemelná Stodůlky 47 5.1 30. 9. 15:30
Krupá Habartice 47 0.665 30. 9. 15:00
Kyjovka Kyjov 78 0.009 sucho 30. 9. 12:00
Labe Špindlerův Mlýn 101 1.44 30. 9. 15:30
Labe Labská 26 2.4 30. 9. 15:30
Labe Vestřev 24 2.78 30. 9. 15:30
Labe Němčice 93 22.5 30. 9. 15:30
Labe Přelouč 56 25.3 30. 9. 15:30
Labe Kostelec nad Labem 404 66 30. 9. 15:30
Labe Mělník 268 30. 9. 12:00
Labe Ústí nad Labem 226 246 30. 9. 15:30
Labe Děčín 213 283 30. 9. 15:30
Labe Jaroměř 229 9.14 30. 9. 15:30
Labe Hřensko 232 262 30. 9. 12:00
Labe Království 61 8.66 30. 9. 12:00
Lánský potok Lány-Běleč 17 0.006 30. 9. 12:00
Liběchovka Želízy 23 0.17 30. 9. 15:30
Litava Brankovice 44 0.028 30. 9. 12:00
Litava Rychmanov 36 0.109 30. 9. 15:20
Litavka Čenkov 25 1.23 30. 9. 15:30
Litavka Beroun 33 2.14 30. 9. 15:30
Loděnice Loděnice 48 0.185 30. 9. 15:30
Loděnický potok Loděnice 48 0.185 30. 9. 12:00
Lomná Jablunkov 66 0.949 30. 9. 15:30
Lomnice Dolní Ostrovec 65 1.51 30. 9. 15:30
Loučka Dolní Loučky 99 0.575 30. 9. 12:00
Loučka Skryje 29 0.431 30. 9. 12:00
Loučná Litomyšl 16 0.11 30. 9. 15:30
Loučná Cerekvice nad Loučnou 39 0.884 30. 9. 15:30
Loučná Dašice 90 2 30. 9. 15:30
Lubina Petřvald 26 2.28 30. 9. 15:30
Lučina Žermanice pod nádrží 37 0.936 30. 9. 15:30
Lučina Radvanice 90 1.52 30. 9. 6:00
Lučina Horní Domaslavice 20 1.06 30. 9. 15:30
Lutoninka Vizovice 19 0.262 30. 9. 15:20
Lužická Nisa Hrádek nad Nisou 2 2.21 30. 9. 15:30
Lužnice Klenovice 115 30.3 30. 9. 15:20
Lužnice Bechyně 168 33.5 30. 9. 15:20
Lužnice Frahelž-Lomnice nad Lužnicí 87 9.52 30. 9. 12:00
Lužnice Pilař-Majdaléna 166 6.12 30. 9. 12:00
Malše Kaplice 24 1.93 30. 9. 15:30
Malše Pořešín 39 4.26 30. 9. 15:30
Malše Římov 27 30. 9. 12:00
Malše Roudné 42 5.44 30. 9. 15:30
Mandava Varnsdorf 8 0.238 30. 9. 15:30
Martinický potok Senožaty 108 0.461 30. 9. 15:30
Mastník Radíč 123 1.91 30. 9. 15:30
Merta Sobotín 55 0.354 30. 9. 15:00
Metuje Maršov nad Metují 28 0.416 30. 9. 15:30
Metuje Hronov 12 0.91 30. 9. 15:30
Metuje Krčín 38 3.94 30. 9. 15:30
Mochtínský potok Sobětice 38 0.159 30. 9. 15:30
Mohelka Chocnějovice 45 0.736 30. 9. 15:30
Mohelnice Raškovice 40 0.739 30. 9. 15:30
Morava Vlaské 123 0.586 30. 9. 15:30
Morava Raškov 134 1.94 30. 9. 15:30
Morava Moravičany 84 7.13 30. 9. 15:30
Morava Olomouc-Nové Sady tok 94 9.71 30. 9. 15:30
Morava Kroměříž 141 21.3 30. 9. 15:20
Morava Spytihněv 86 9.22 30. 9. 15:20
Morava Strážnice 119 23.5 30. 9. 15:20
Morava Lanžhot 52 28.7 30. 9. 15:30
Moravice Velká Štáhle 31 0.486 sucho 30. 9. 15:00
Moravice Valšov 68 0.552 sucho 30. 9. 15:30
Moravice Slezská Harta pod nádrží 49 1.01 30. 9. 15:30
Moravice Kružberk pod nádrží 70 1.71 30. 9. 15:30
Moravice Branka 68 1.9 30. 9. 15:30
Morávka Morávka pod nádrží 119 1.66 30. 9. 15:30
Morávka Vyšní Lhoty tok 37 1.08 30. 9. 15:30
Morávka Uspolka 74 0.402 30. 9. 12:00
Moravská Dyje Janov 53 1.67 30. 9. 15:20
Moravská Sázava Lupěné 39 1.45 30. 9. 15:30
Moštěnka Prusy 58 0.673 30. 9. 15:20
Mrlina Vestec 13 0.471 30. 9. 15:30
Mumlava Janov-Harrachov 82 0.712 30. 9. 12:00
Mže VD Lučina 41 0.382 30. 9. 15:30
Mže Stříbro 55 3.46 30. 9. 15:30
Mže VD Hracholusky 62 4.92 30. 9. 15:30
Nežárka Rodvínov 33 1.98 30. 9. 15:30
Nežárka Lásenice 82 5.89 30. 9. 15:30
Nežárka Hamr nad Nežárkou 173 15.5 30. 9. 12:00
Nová řeka Mláka-Novosedly 101 7.83 30. 9. 12:00
Novohradka Luže 28 0.241 30. 9. 15:30
Novohradka Úhřetice 41 0.61 30. 9. 15:30
Nytrová Uspolka 60 0.444 30. 9. 4:20
Obecnický potok Obecnice 17 0.137 30. 9. 15:30
Odra Odry tok 80 1.11 30. 9. 15:30
Odra Bartošovice 96 3.1 30. 9. 15:30
Odra Svinov 122 7.05 30. 9. 15:30
Odra Bohumín 107 23 30. 9. 15:30
Ohře Terezín 197 30. 9. 11:50
Oleška Slaná 34 0.505 30. 9. 15:30
Olešná Palkovice 81 0.087 30. 9. 12:00
Olešnice Kokory 81 0.024 30. 9. 12:00
Olšava Uherský Brod 77 0.225 30. 9. 15:20
Olše Jablunkov 111 2.31 30. 9. 15:30
Olše Český Těšín 153 5.99 30. 9. 15:30
Olše Dětmarovice 54 11.4 30. 9. 15:30
Olše Věřňovice 95 12.5 30. 9. 15:30
Ondřejnice Rychaltice 76 0.364 30. 9. 15:30
Opava Karlovice 68 1.17 30. 9. 15:30
Opava Krnov 109 1.54 30. 9. 15:30
Opava Opava 109 1.97 30. 9. 15:30
Opava Děhylov 70 6.92 30. 9. 15:30
Opavice Krnov 71 0.392 30. 9. 15:30
Orlice Týniště nad Orlicí 73 8.35 30. 9. 15:20
Oskava Uničov 117 0.368 30. 9. 15:00
Oslava Nesměř 78 0.912 30. 9. 15:20
Oslava Oslavany 72 1.1 30. 9. 15:20
Oslava Dolní Bory-Olší 26 0.891 30. 9. 12:00
Oslava Mostiště pod nádrží 29 0.396 30. 9. 12:00
Osoblaha Osoblaha 83 0.383 30. 9. 15:30
Ostravice Staré Hamry 63 1.08 30. 9. 15:30
Ostravice Šance pod nádrží 97 0.577 30. 9. 15:30
Ostravice Frýdek-Místek tok 151 3.89 30. 9. 15:30
Ostravice Ostrava 82 7.9 30. 9. 15:30
Ostružná Kolinec 37 1.62 30. 9. 15:30
Otava Rejštejn 88 14 30. 9. 15:30
Otava Sušice 59 16.3 30. 9. 15:30
Otava Katovice 69 18.7 30. 9. 15:30
Otava Strakonice 82 23.5 30. 9. 15:20
Otava Písek 98 23.7 30. 9. 15:30
Podolský potok Barchov 11 0.073 30. 9. 12:00
Podolský potok Rýmařov 84 0.281 30. 9. 15:30
Polečnice Český Krumlov 21 0.637 30. 9. 12:00
Porubka Vřesina 52 0.215 30. 9. 15:30
Radbuza Tasnovice 50 0.491 30. 9. 15:30
Radbuza Staňkov 35 2 30. 9. 15:30
Radbuza Lhota 50 3.11 30. 9. 15:30
Radbuza VD České Údolí 49 3.5 30. 9. 15:30
Radotínský potok Praha - Radotín 20 0.137 30. 9. 15:30
Radotínský potok Radotín II 21 0.163 30. 9. 12:00
Rakovnický potok Rakovník 47 0.217 30. 9. 15:30
Rokytka Praha-Libeň 30 30. 9. 12:00
Rokytná Příštpo 62 0.624 30. 9. 15:20
Rokytná Moravský Krumlov 150 0.933 30. 9. 15:20
Romže Stražisko 13 0.123 30. 9. 15:20
Ropičanka Řeka 61 0.159 30. 9. 15:30
Rotava Šindelová 27 0.099 30. 9. 12:00
Rožnovská Bečva Rožnov pod Radhoštěm 86 2.39 30. 9. 15:30
Rožnovská Bečva Valašské Meziříčí 111 4.15 30. 9. 15:30
Rožnovská Bečva Horní Bečva 36 0.26 30. 9. 15:30
Sázava Žďár nad Sázavou 20 0.27 30. 9. 15:30
Sázava Chlístov 18 2.26 30. 9. 15:30
Sázava Světlá nad Sázavou 38 3.32 30. 9. 15:30
Sázava Zruč nad Sázavou 78 4.53 30. 9. 15:30
Sázava Kácov 93 7.67 30. 9. 15:30
Sázava Nespeky 77 14.3 30. 9. 15:30
Sázava Havlíčkův Brod-Pohledští Dvořáci 34 1.18 30. 9. 12:00
Sázava Sázava u Žďáru 40 0.425 30. 9. 12:00
Sázavka Josefodol 16 0.263 30. 9. 15:30
Sedlický potok Leský Mlýn 48 0.405 30. 9. 15:30
Senice Ústí 76 0.446 30. 9. 15:00
Skalice Varvažov 87 1.97 30. 9. 15:30
Šlapanka Mírovka 72 0.767 30. 9. 15:30
Slavíč Slavíč 86 0.291 30. 9. 15:00
Smutná Rataje 81 0.963 30. 9. 15:30
Spůtka Bohumilice 100 1.41 30. 9. 12:00
Stanovnice Karolinka, pod nádrží 19 0.038 30. 9. 12:00
Stará řeka-Lužnice Kazdovna 38 0.172 30. 9. 12:00
Staříč Lipová-Lázně 76 0.158 sucho 30. 9. 15:30
Stašský potok Nový Dvůr 41 0.169 30. 9. 12:00
Stěnava Meziměstí 19 0.343 30. 9. 15:30
Stěnava Otovice 45 0.62 30. 9. 15:30
Stonávka Těrlicko pod nádrží 43 1 30. 9. 15:30
Stonávka Hradiště 85 1.42 30. 9. 15:30
Střela VD Žlutice 20 0.22 30. 9. 15:00
Střela Čichořice 19 0.299 30. 9. 15:30
Střela Plasy 20 0.471 30. 9. 15:30
Stříbrný potok Žulová 74 0.207 30. 9. 15:00
Stropnice Horní Stropnice 3 0.082 30. 9. 12:00
Stropnice Pašinovice-Komařice 34 1.92 30. 9. 12:00
Stroupinský potok Hředle 2 28 0.146 30. 9. 12:00
Stroupínský potok Hředle 26 0.103 30. 9. 15:30
Studená Vltava Černý Kříž-Volary 48 3.87 30. 9. 12:00
Svitava Rozhraní 32 0.4 30. 9. 15:20
Svitava Letovice 25 0.781 30. 9. 15:20
Svitava Bílovice nad Svitavou 81 1.66 30. 9. 15:20
Svitava Rozhrání 32 0.4 30. 9. 12:00
Svratka Dalečín 48 0.988 30. 9. 15:20
Svratka Vír pod vyrovnávací nádrží 41 1.99 30. 9. 15:20
Svratka Veverská Bítýška 118 3.36 30. 9. 15:20
Svratka Židlochovice 59 6.86 30. 9. 15:20
Svratka Brno-Poříčí 47 2.03 30. 9. 12:00
Telčský potok Staré Město p. Sněž. 25 0.127 sucho 30. 9. 12:00
Teplá Vltava Lenora 61 4.26 30. 9. 15:30
Teplá Vltava Chlum-Volary 90 7.94 30. 9. 12:00
Tichá Orlice Dolní Libchavy 31 1.89 30. 9. 15:30
Tichá Orlice Čermná nad Orlicí 43 2.94 30. 9. 15:30
Tichá Orlice Sobkovice 25 0.78 30. 9. 15:30
Třebovka Ústí nad Orlicí 32 0.125 sucho 30. 9. 15:30
Třebůvka Mezihoří 36 0.32 30. 9. 15:00
Třebůvka Hraničky 36 0.773 30. 9. 15:30
Třemošná Kaceřov 23 0.417 30. 9. 15:30
Trkmanka Velké Pavlovice 122 0.234 30. 9. 15:20
Trnava Červená Řečice 51 1.17 30. 9. 15:30
Trnava Želiv 17 1.25 30. 9. 12:00
Trotina Sendražice 23 0.173 30. 9. 15:30
Úhlava VD Nýrsko 24 2.1 30. 9. 15:30
Úhlava Tajanov 81 2.99 30. 9. 15:30
Úhlava Štěnovice 60 4.83 30. 9. 15:30
Úhlavka Stříbro 37 0.707 30. 9. 15:30
Úpa Horní Maršov 31 0.928 30. 9. 15:30
Úpa Horní Staré Město 24 1.78 30. 9. 15:30
Úpa Zlíč 37 2.18 30. 9. 15:30
Úpa Slatina nad Úpou 33 2.57 30. 9. 15:30
Úslava Prádlo 63 0.919 30. 9. 15:30
Úslava Ždírec 42 1.17 30. 9. 15:30
Úsobrnka Jaroměřice 10 0.045 30. 9. 12:00
Valová Polkovice 56 0.709 30. 9. 12:00
Vejprnický potok Plzeň-Skvrňany 35 0.103 30. 9. 12:00
Velička Velká nad Veličkou 27 2.08 30. 9. 15:20
Velička Strážnice 108 0.052 30. 9. 15:20
Velička Hranice 44 0.097 30. 9. 12:00
Vidnávka Vidnava 85 1.18 30. 9. 12:00
Vltava Vyšší Brod 86 9.49 30. 9. 15:30
Vltava Zátoň 58 12.9 30. 9. 15:30
Vltava České Budějovice 101 19.1 30. 9. 15:30
Vltava Zbraslav 1000 30. 9. 12:05
Vltava Praha - Chuchle 81 200 30. 9. 15:30
Vltava Vraňany 128 204 30. 9. 15:30
Vltava Březí-Kamenný Újezd 55 14.1 30. 9. 12:00
Vltava Praha-Chuchle 78 184 30. 9. 12:00
Vltava Praha-Na Františku 247 30. 9. 12:00
Vltava Praha-Výtoň 116 30. 9. 12:00
Volyňka Sudslavice 41 0.715 30. 9. 15:30
Volyňka Němětice 81 3.63 30. 9. 15:30
Vrchlice Vrchlice 10 0.031 30. 9. 12:00
Vsetínská Bečva Velké Karlovice 97 0.589 30. 9. 15:00
Vsetínská Bečva Vsetín 169 3.25 30. 9. 15:30
Vsetínská Bečva Jarcová 79 6.81 30. 9. 15:30
Vydra Modrava 67 5.46 30. 9. 15:30
Výrovka Plaňany 51 0.985 30. 9. 15:30
Zábrdka Dolní Bukovina 35 0.155 sucho 30. 9. 15:30
Zděchovka Zděchov 52 0.000 sucho 30. 9. 12:00
Zdobnice Slatina nad Zdobnicí 71 1.11 30. 9. 15:30
Žehrovka Březina 38 0.146 30. 9. 15:30
Žejbro Rosice 6 0.045 30. 9. 12:00
Želetavka Jemnice 38 0.411 30. 9. 15:30
Želetavka Vysočany 25 0.462 30. 9. 15:20
Želivka Želiv 91 3.9 30. 9. 15:30
Želivka Poříčí 59 2.59 30. 9. 15:30
Želivka Tukleky 78 4.47 30. 9. 15:30
Želivka Nesměřice 28 1.31 30. 9. 15:30
Želivka (Hejlovka) Čakovice 30 0.318 30. 9. 12:00
Želivka (Hejlovka) Kojčice 53 1.12 30. 9. 12:00
Zlatý potok Hracholusky 19 0.499 30. 9. 15:20
Zlatý potok Zlaté Hory 16 0.219 30. 9. 15:30

Babí léto zatím nepřijde. Víkend přinese déšť, v týdnu bude srážek ubývat

29. září 2022  7:10

Po deštivějším svátečním dni nastanou ve čtvrtek srážky jen výjimečně, častěji by se mohlo...

V září se babího léta nedočkáme, podprůměrné teploty budou pokračovat

26. září 2022  6:19,  aktualizováno  18:47

Ani poslední zářijové dny babí léto nepřinesou. S výjimkou deštivého úterý se sice dočkáme...

Do soboty velmi chladná rána, přijdou i mrazíky. Denní teploty porostou

22. září 2022  7:20

Až do soboty nás čekají velmi chladná rána. Teploty klesnou k nule, objeví se přízemní mrazíky....

O víkendu až 19 stupňů, nadcházející měsíc však bude teplotně podprůměrný

19. září 2022  7:52,  aktualizováno  18:03

Pondělí a úterý budou deštivé a chladné. Postupem týdne bude srážek a oblačnosti od západu území...

Déšť bude postupně ustávat, víkend přinese ochlazení o několik stupňů

15. září 2022  6:41

Meteorologové z Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ) čekají ve čtvrtek přeháňky a déšť na...

Do středy bude ještě kolem dvaceti stupňů, od půlky týdne se ochladí

12. září 2022  6:37,  aktualizováno  7:26

V pondělí se bude přes střední Evropu přesouvat k východu tlaková výše. Nejvyšší denní teploty...