Sobota 31. října 2020, svátek má Štěpánka
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Sobota 31. října 2020 Štěpánka

Předpověď počasí pro Českou republiku

Průtoky v řekách

  • Bílina
    Trmice

    stav
    sucho
    průtok
    2.27 m3/s
    výška hladiny
    100 cm
  • Javorka
    Lázně Bělohrad

    stav
    sucho
    průtok
    0.097 m3/s
    výška hladiny
    21 cm
  • Jizera
    Tuřice-Předměřice

    stav
    sucho
    průtok
    5.97 m3/s
    výška hladiny
    114 cm
  • Ploučnice
    Benešov nad Ploučnicí

    stav
    sucho
    průtok
    3.98 m3/s
    výška hladiny
    78 cm
  • Žehrovka
    Březina

    stav
    sucho
    průtok
    0.056 m3/s
    výška hladiny
    32 cm
TokMístoStav (cm)Průtok
(m3/s)
StavDatum
Bakovský potok Velvary 32 0.22 30. 10. 11:00
Balinka Baliny 17 1.18 30. 10. 10:20
Bečva Teplice 91 15.4 30. 10. 10:50
Bečva Dluhonice 149 20.5 30. 10. 10:50
Bělá Skuhrov 30 1.41 30. 10. 10:50
Bělá Boskovice 30 0.462 30. 10. 10:50
Bělá Mikulovice 136 7.11 30. 10. 11:00
Bělá Velký Rečkov-Malá Bělá 48 0.16 sucho 30. 10. 10:50
Bělá Radětín 38 0.746 30. 10. 10:50
Bělá Častolovice 33 2.04 30. 10. 10:50
Bělá Jeseník 58 4.84 30. 10. 11:00
Berounka Plzeň-Bílá Hora 106 8.06 30. 10. 10:50
Berounka Liblín 63 12.9 30. 10. 10:50
Berounka Zbečno 158 13.6 30. 10. 11:00
Berounka Beroun 96 18.4 30. 10. 11:00
Bílá Smědá Smědava I. 35 0.15 30. 10. 11:00
Bílina Trmice 100 2.27 sucho 30. 10. 10:50
Bílovka Velké Albrechtice 65 0.28 30. 10. 10:00
Blanice Blanický Mlýn 52 1.08 30. 10. 11:00
Blanice Podedvorský Mlýn 48 1.87 30. 10. 11:00
Blanice Husinec pod nádrží 32 1.91 30. 10. 11:00
Blanice Louňovice 143 0.71 30. 10. 11:00
Blanice Heřmaň 41 4.77 30. 10. 10:50
Blanice Radonice-Zdebuzeves 108 1.28 30. 10. 11:00
Blata Klopotovice 129 0.31 30. 10. 10:50
Blažejovický potok Blažejovice 18 0.076 30. 10. 10:50
Blšanka Stránky 21 0.595 30. 10. 10:50
Bobří potok Cvikov 23 0.176 30. 10. 10:50
Borovský potok Stříbrné Hory 68 0.888 30. 10. 11:00
Botič Praha-Nusle 56 0.495 30. 10. 10:50
Bradava Žákava 33 0.459 30. 10. 10:50
Branná Jindřichov 76 2.24 30. 10. 10:00
Březná Hoštejn 84 2.66 30. 10. 11:00
Brodečka Otaslavice 111 0.132 30. 10. 10:40
Brtnička Brtnice 37 0.556 30. 10. 10:40
Brzina Hrachov 50 0.276 30. 10. 11:00
Budišovka Budišov nad Budišovkou 62 0.129 30. 10. 10:50
Bulovský potok Předlánce 10 0.253 30. 10. 10:50
Bystřice Rohoznice 28 0.062 30. 10. 10:50
Bystřice Ostrov 26 2.14 30. 10. 10:50
Bystřice Bystřička pod nádrží 37 0.51 30. 10. 10:50
Bystřice Bystřička nad nádrží 11 0.711 30. 10. 10:50
Čeladenka Čeladná 33 0.353 30. 10. 11:00
Černá Černý Potok 31 0.138 30. 10. 3:30
Černá Ličov 44 1.97 30. 10. 10:50
Černá Desná Jezdecká 33 0.128 30. 10. 11:00
Černá Nisa Uhlířská 41 0.049 30. 10. 11:00
Černá Nisa Stráž nad Nisou 3 0.118 sucho 30. 10. 10:50
Černá Opava Mnichov 78 1.74 30. 10. 10:50
Černý potok Mezina 105 1.2 30. 10. 10:50
Černý potok Velká Kraš 105 1.45 30. 10. 10:00
Červený potok Hořovice 21 0.351 30. 10. 11:00
Chodovský potok Karlovy Vary-Dvory 27 0.98 30. 10. 10:50
Chomutovka Třetí Mlýn 24 0.28 30. 10. 10:50
Chotýšanka Slověnice 44 0.162 30. 10. 11:00
Chřibská Kamenice Všemily 44 0.378 30. 10. 10:50
Chrudimka Hamry 19 0.744 30. 10. 10:50
Chrudimka Přemilov 83 2.75 30. 10. 10:50
Chrudimka Svídnice 43 3.52 30. 10. 10:50
Chrudimka Nemošice 73 10.5 30. 10. 10:50
Cidlina Jičín 10 0.088 30. 10. 10:50
Cidlina Nový Bydžov 35 1.12 30. 10. 10:50
Cidlina Sány 10 0.178 30. 10. 10:50
Dědina Chábory 37 0.949 30. 10. 10:50
Dědina Mitrov 54 2.1 30. 10. 10:50
Desná Kouty nad Desnou 100 1.39 30. 10. 11:00
Desná Šumperk tok+svod 87 4.02 30. 10. 10:50
Divoká Orlice Orlické Záhoří 30 2 30. 10. 10:50
Divoká Orlice Klášterec nad Orlicí 31 4.45 30. 10. 10:50
Divoká Orlice Nekoř 35 4.73 30. 10. 10:50
Divoká Orlice Kostelec nad Orlicí 49 8.48 30. 10. 10:50
Dobřejovický potok Průhonice 26 0.06 30. 10. 11:00
Doubrava Bílek 64 1.06 30. 10. 10:50
Doubrava Pařížov 30 2.07 30. 10. 10:50
Doubrava Žleby 54 2.91 30. 10. 10:50
Dřevnice - tok Zlín 42 3.47 30. 10. 10:40
Dřevnice Kašava nad nádrží 40 0.363 30. 10. 10:30
Dřevnice Slušovice 29 0.457 30. 10. 10:50
Dyje Podhradí 70 8.48 30. 10. 10:40
Dyje Vranov-Hamry 56 3.16 30. 10. 10:40
Dyje Znojmo 91 9.42 30. 10. 10:40
Dyje Trávní Dvůr 124 11.7 30. 10. 10:40
Dyje Nové Mlýny pod nádržemi 305 58.5 30. 10. 10:00
Dyje Břeclav-Ladná 90 53.8 30. 10. 10:40
Flájský potok Český Jiřetín 43 0.253 30. 10. 10:50
Fryšava Jimramov 52 1.25 30. 10. 10:40
Fryštácký potok Kostelec pod nádrží 9 0.179 30. 10. 10:50
Hamerský potok Oldříš-Blažejov 24 0.507 30. 10. 11:00
Hamerský potok Planá 36 0.458 30. 10. 10:50
Hamerský potok Modrava-Antigel 38 0.566 30. 10. 11:00
Haná Vyškov 36 0.185 30. 10. 10:40
Hloučela Plumlov pod nádrží 16 0.383 30. 10. 10:40
Holický náhon Holice svod 33 0.382 30. 10. 10:50
Hutiský potok Solanec 19 0.088 30. 10. 10:50
Hvozdnice Jakartovice 32 0.036 30. 10. 10:50
Jankovský potok Milotice 64 1.05 30. 10. 10:50
Javorka Lázně Bělohrad 21 0.097 sucho 30. 10. 10:50
Jeřice Chrastava 22 0.807 30. 10. 10:50
Ještědský potok Stráž pod Ralskem 37 0.107 30. 10. 10:50
Jevíčka Chornice 73 1.11 30. 10. 10:00
Jevišovka Jevišovice 29 0.265 30. 10. 10:50
Jevišovka Výrovice 41 0.57 30. 10. 10:50
Jevišovka Božice 93 0.796 30. 10. 10:30
Jihlava Batelov 45 0.418 30. 10. 10:40
Jihlava Dvorce 43 2.26 30. 10. 10:40
Jihlava Ptáčov 119 7.28 30. 10. 10:40
Jihlava Mohelno pod nádržemi 106 10.6 30. 10. 10:50
Jihlava Ivančice 158 15.2 30. 10. 10:40
Jílovský potok Jílové 9 0.198 30. 10. 10:50
Jizera Jablonec nad Jizerou 28 5.2 30. 10. 11:00
Jizera Dolní Sytová 59 7.25 30. 10. 11:00
Jizera Železný Brod 122 10.2 30. 10. 11:00
Jizera Sovenice 120 11.3 30. 10. 11:00
Jizera Bakov nad Jizerou 154 10.5 30. 10. 10:50
Jizera Tuřice-Předměřice 114 5.97 sucho 30. 10. 10:50
Jizerka Dolní Štěpanice 83 1.01 30. 10. 11:00
Jizerka Jizerka 21 0.272 30. 10. 11:00
Juhyně Rajnochovice 29 0.405 30. 10. 10:50
Juhyně Kelč 43 1.45 30. 10. 10:50
Kamenice Josefův Důl 41 0.63 30. 10. 11:00
Kamenice Srbská Kamenice 42 1.15 30. 10. 10:50
Kamenice Bohuňovsko-Jesenný 31 2.8 30. 10. 11:00
Kamenice Hřensko 28 2.1 30. 10. 10:50
Klabava Hrádek u Rokycan 54 2.39 30. 10. 10:50
Klabava Nová Huť 50 2.78 30. 10. 10:50
Klenice Mladá Boleslav 54 0.856 30. 10. 11:00
Klíčava Lány-Městečko 26 0.06 30. 10. 10:50
Klíšský potok Ústí nad Labem 1 0.041 sucho 30. 10. 10:50
Kněžná Rychnov nad Kněžnou 19 30. 10. 10:50
Kocába Štěchovice 65 1.49 30. 10. 11:00
Kočovský potok Valšov 30 0.375 30. 10. 10:50
Kolelač Bojkovice pod nádrží 12 0.034 30. 10. 10:50
Konopišťský potok Poříčí nad Sázavou 52 0.277 30. 10. 10:50
Košátecký potok Košátky 27 0.188 30. 10. 11:00
Kosový potok Svahy-Třebel 25 1.68 30. 10. 10:50
Kostěnický potok Kosky-Hamr 49 1.79 30. 10. 11:00
Křemelná Stodůlky 51 6.23 30. 10. 10:50
Křetínka Letovice 61 1.99 30. 10. 10:50
Krupá Habartice 64 3.04 30. 10. 10:00
Kyjovka Koryčany pod nádrží 12 0.011 30. 10. 10:50
Kyjovka Kyjov 90 0.163 30. 10. 10:40
Labe Špindlerův Mlýn 115 4.54 30. 10. 10:50
Labe Labská 32 5.12 30. 10. 10:50
Labe Vestřev 38 6.37 30. 10. 10:50
Labe Království 53 6.49 30. 10. 10:50
Labe Němčice 142 45.8 30. 10. 10:40
Labe Přelouč 117 78.8 30. 10. 10:50
Labe Brandýs nad Labem 142 78.4 30. 10. 10:45
Labe Kostelec nad Labem 411 30. 10. 11:00
Labe Mělník 276 30. 10. 11:00
Labe Ústí nad Labem 249 293 30. 10. 11:00
Labe Děčín 236 330 30. 10. 11:00
Labe Hřensko 273 338 30. 10. 11:00
Labe Jaroměř 223 15.9 30. 10. 10:50
Lánský potok Lány-Běleč 20 0.017 30. 10. 10:50
Liběchovka Želízy 25 0.218 30. 10. 11:00
Libuňka Pelešany-Turnov 50 0.433 30. 10. 11:00
Litava Brankovice 63 0.408 30. 10. 10:40
Litava Rychmanov 56 1.79 30. 10. 10:30
Litavka Čenkov 22 1.22 30. 10. 10:50
Litavka Beroun 33 1.87 30. 10. 11:00
Loděnický potok Loděnice 58 0.616 30. 10. 11:00
Lomná Jablunkov 63 0.705 30. 10. 10:50
Lomnice Dolní Ostrovec 53 0.521 30. 10. 10:50
Loučka Skryje 48 2.19 30. 10. 10:30
Loučka Dolní Loučky 122 2.78 30. 10. 10:40
Loučka Dlouhá Loučka 89 0.606 30. 10. 10:50
Loučná Litomyšl 52 1.87 30. 10. 10:50
Loučná Cerekvice nad Loučnou 76 4.62 30. 10. 10:50
Loučná Dašice 140 8.73 30. 10. 10:50
Lubina Petřvald 23 1.42 30. 10. 11:00
Lučina Žermanice pod nádrží 39 1.11 30. 10. 10:50
Lučina Horní Domaslavice 21 0.228 30. 10. 10:50
Luhačovický potok Luhačovice pod nádrží 16 0.266 30. 10. 10:50
Lutoninka Vizovice 25 0.613 30. 10. 10:00
Lužická Nisa Proseč 26 0.863 30. 10. 10:50
Lužická Nisa Liberec 42 1.54 30. 10. 10:50
Lužická Nisa Hrádek nad Nisou 20 4.21 30. 10. 10:50
Lužnice Pilař-Majdaléna 195 10.4 30. 10. 10:50
Lužnice Frahelž-Lomnice nad Lužnicí 78 7.56 30. 10. 11:00
Lužnice Klenovice 114 29.8 30. 10. 10:40
Lužnice Bechyně 160 30 30. 10. 10:40
Malá Haná Opatovice 74 0.032 30. 10. 10:50
Malše Kaplice 31 3.19 30. 10. 10:50
Malše Pořešín 45 6.59 30. 10. 10:50
Malše Římov 33 6.35 30. 10. 10:50
Malše Roudné 58 8.69 30. 10. 10:50
Mandava Rumburk 26 0.591 30. 10. 10:50
Mandava Varnsdorf 18 0.603 30. 10. 10:50
Maršovský potok Hubenov pod nádrží 12 0.087 30. 10. 10:50
Martinický potok Senožaty 109 0.453 30. 10. 10:50
Mastník Radíč 114 0.665 30. 10. 10:50
Merta Sobotín 71 1.28 30. 10. 10:00
Metuje Maršov nad Metují 34 0.76 30. 10. 10:50
Metuje Hronov 19 1.72 30. 10. 10:50
Metuje Krčín 40 2.71 30. 10. 10:50
Mochtínský potok Sobětice 34 0.078 30. 10. 10:50
Mohelka Chocnějovice 45 0.717 30. 10. 10:50
Mohelnice Raškovice 42 0.79 30. 10. 10:50
Morava Vlaské 138 2.37 30. 10. 10:50
Morava Raškov 162 8.44 30. 10. 10:50
Morava Moravičany 107 17.2 30. 10. 10:50
Morava Olomouc-Nové Sady tok 163 37 30. 10. 10:50
Morava Kroměříž 191 59.6 30. 10. 10:40
Morava Spytihněv 183 77.3 30. 10. 10:40
Morava Strážnice 238 83.7 30. 10. 10:50
Morava Lanžhot 148 83.3 30. 10. 10:10
Moravice Velká Štáhle 47 2.66 30. 10. 10:00
Moravice Valšov 92 3.66 30. 10. 10:50
Moravice Slezská Harta pod nádrží 90 9.97 30. 10. 10:50
Moravice Kružberk pod nádrží 73 2.19 30. 10. 10:50
Moravice Branka 94 9.49 30. 10. 10:50
Morávka Morávka pod nádrží 114 1.04 30. 10. 10:50
Morávka Vyšní Lhoty tok 31 0.523 30. 10. 10:50
Morávka Uspolka 72 0.354 30. 10. 10:50
Moravská Dyje Janov 59 2.17 30. 10. 10:30
Moravská Sázava Lupěné 63 5.55 30. 10. 10:50
Moštěnka Prusy 87 3.77 30. 10. 10:40
Mrlina Vestec 29 0.796 30. 10. 10:50
Mumlava Janov-Harrachov 94 2.08 30. 10. 11:00
Mže Stříbro 54 3.44 30. 10. 10:50
Mže Hracholusky 60 4.1 30. 10. 10:50
Nežárka Rodvínov 29 1.35 30. 10. 10:50
Nežárka Lásenice 67 3.49 30. 10. 11:00
Nežárka Hamr nad Nežárkou 180 17.2 30. 10. 10:50
Nová řeka Mláka-Novosedly 125 12.9 30. 10. 10:50
Novohradka Luže 44 1.75 30. 10. 10:50
Novohradka Úhřetice 110 3.94 30. 10. 10:50
Nytrová Uspolka 55 0.25 30. 10. 10:50
Obecnický potok Obecnice 17 0.11 30. 10. 11:00
Odra Odry tok 95 4 30. 10. 10:50
Odra Svinov 140 16.8 30. 10. 10:50
Odra Bohumín 173 61.5 30. 10. 10:50
Odrava Jesenice 61 2.06 30. 10. 10:50
Odrava Šlapany 35 0.899 30. 10. 10:50
Ohře Citice 95 8.55 30. 10. 10:50
Ohře Karlovy Vary 60 15.6 30. 10. 10:50
Ohře Žatec-most 31 30. 10. 10:50
Ohře Louny I. 193 19.2 30. 10. 10:50
Ohře Terezín 161 30. 10. 11:00
Ohře Cheb 54 3.55 30. 10. 10:50
Oleška Slaná 36 0.511 30. 10. 10:50
Olešná Palkovice 84 0.142 30. 10. 10:50
Olešná Olešná, rozdělovací objekt 137 30. 10. 10:50
Olešnice Kokory 124 0.884 30. 10. 10:50
Olšava Uherský Brod 108 2.06 30. 10. 10:40
Olše Jablunkov 97 0.89 30. 10. 10:50
Olše Český Těšín 150 5.18 30. 10. 10:50
Olše Dětmarovice 48 7.07 30. 10. 10:50
Olše Věřňovice 102 14.2 30. 10. 10:50
Ondřejnice Rychaltice 76 0.395 30. 10. 10:50
Opava Karlovice 83 4.02 30. 10. 11:00
Opava Krnov 131 5.95 30. 10. 11:00
Opava Opava 139 6.66 30. 10. 11:00
Opava Děhylov 128 21.6 30. 10. 10:50
Opavice Krnov 84 1.89 30. 10. 10:50
Orlice Týniště nad Orlicí 139 21.2 30. 10. 10:40
Oskava Uničov 143 1.93 30. 10. 10:00
Oslava Dolní Bory-Olší 34 2.13 30. 10. 10:00
Oslava Mostiště pod nádrží 54 2.49 30. 10. 10:30
Oslava Nesměř 113 3.95 30. 10. 10:00
Oslava Oslavany 97 4.76 30. 10. 10:40
Osoblaha Osoblaha 95 1.69 30. 10. 10:50
Ostravice Staré Hamry 59 0.774 30. 10. 10:50
Ostravice Šance pod nádrží 120 2.21 30. 10. 10:50
Ostravice Frýdek-Místek tok 158 3.94 30. 10. 10:50
Ostravice Ostrava 94 12.9 30. 10. 10:50
Ostružná Kolinec 34 1.3 30. 10. 10:50
Otava Rejštejn 88 14 30. 10. 10:50
Otava Sušice 55 14.5 30. 10. 10:50
Otava Katovice 71 19.4 30. 10. 10:50
Otava Písek 116 33.2 30. 10. 10:50
Panenský potok Pertoltice 29 0.756 30. 10. 10:50
Ploučnice Stráž pod Ralskem 38 0.544 30. 10. 10:50
Ploučnice Mimoň 22 1.31 30. 10. 10:50
Ploučnice Česká Lípa 18 2.79 30. 10. 10:50
Ploučnice Benešov nad Ploučnicí 78 3.98 sucho 30. 10. 10:50
Ploučnice Stružnice-most 13 3.72 30. 10. 10:50
Podolský potok Barchov 15 0.158 30. 10. 10:50
Podolský potok Rýmařov 93 0.868 30. 10. 11:00
Polečnice Český Krumlov 28 1.08 30. 10. 10:50
Přísečnický potok Kryštofovy Hamry II 10 0.114 30. 10. 10:50
Radbuza Tasnovice 50 0.491 30. 10. 10:50
Radbuza Staňkov 32 1.56 30. 10. 10:50
Radbuza Lhota 48 2.57 30. 10. 10:50
Radotínský potok Radotín II 23 0.192 30. 10. 11:00
Rakovnický potok Rakovník 65 0.372 30. 10. 10:50
Řásnice Frýdlant v Čechách 17 0.266 30. 10. 10:50
Rokytka Praha-Libeň 26 30. 10. 10:50
Rokytná Příštpo 64 0.955 30. 10. 10:40
Rokytná Moravský Krumlov 159 1.9 30. 10. 10:40
Rolava Stará Role 42 2.31 30. 10. 10:50
Rolava Chaloupky 31 0.889 30. 10. 10:50
Romže Stražisko 13 0.38 30. 10. 10:40
Ropičanka Řeka 62 0.172 30. 10. 10:50
Rožnovská Bečva Rožnov pod Radhoštěm 85 2.18 30. 10. 10:50
Rožnovská Bečva Valašské Meziříčí 106 2.43 30. 10. 10:50
Rožnovská Bečva Horní Bečva 37 0.263 30. 10. 10:50
Rusava Chomýž 23 0.291 30. 10. 11:00
Sázava Žďár nad Sázavou 50 1.91 30. 10. 11:00
Sázava Sázava u Žďáru 35 2.66 30. 10. 11:00
Sázava Havlíčkův Brod-Pohledští Dvořáci 74 5.97 30. 10. 11:00
Sázava Chlístov 40 9.18 30. 10. 11:00
Sázava Světlá nad Sázavou 69 10.1 30. 10. 11:00
Sázava Zruč nad Sázavou 115 14 30. 10. 11:00
Sázava Kácov 133 18.3 30. 10. 11:00
Sázava Nespeky 96 21.5 30. 10. 11:00
Sázavka Josefodol 28 0.976 30. 10. 10:50
Sedlický potok Leský Mlýn 27 0.216 30. 10. 10:50
Senice Ústí 86 1.54 30. 10. 10:00
Sitka Šternberk 95 0.548 30. 10. 10:50
Skalice Varvažov 74 0.641 30. 10. 10:50
Šlapanka Mírovka 90 1.89 30. 10. 11:00
Slavíč Slavíč 87 0.33 30. 10. 10:50
Smědá Bílý Potok 10 0.512 30. 10. 10:50
Smědá Frýdlant v Čechách 21 2.23 30. 10. 10:50
Smědá Předlánce 37 4.43 30. 10. 10:50
Smědá Višňová 38 3.28 30. 10. 10:50
Smutná Rataje 78 0.728 30. 10. 11:00
Šporka Dolní Libchava 19 0.256 30. 10. 10:50
Spůtka Bohumilice 95 1.04 30. 10. 10:50
Stanovnice Karolinka, pod nádrží 19 0.038 30. 10. 10:50
Stará řeka-Lužnice Kazdovna 54 0.776 30. 10. 11:00
Staříč Lipová-lázně 88 0.956 30. 10. 11:00
Stašský potok Nový Dvůr 41 0.15 30. 10. 10:50
Stěnava Meziměstí 24 0.59 30. 10. 10:50
Stěnava Otovice 55 1.63 30. 10. 10:50
Stonávka Těrlicko pod nádrží 43 1.06 30. 10. 10:50
Stonávka Hradiště 64 1.03 30. 10. 10:50
Střela Čichořice 26 0.866 30. 10. 10:50
Střela Plasy 30 1.26 30. 10. 10:50
Stříbrný potok Žulová 83 0.53 30. 10. 11:00
Stropnice Pašinovice-Komařice 38 2.26 30. 10. 10:50
Stroupinský potok Hředle 2 33 0.306 30. 10. 11:00
Studená Vltava Černý Kříž-Volary 43 2.93 30. 10. 10:50
Svatava Kraslice 31 2.74 30. 10. 10:50
Svatava Svatava-nová stanice 44 3.89 30. 10. 10:50
Svitava Rozhrání 44 1.46 30. 10. 11:00
Svitava Letovice 50 3.79 30. 10. 10:40
Svitava Bílovice nad Svitavou 106 5.74 30. 10. 10:40
Svitávka Zákupy 51 0.779 30. 10. 10:50
Svratka Borovnice 90 2.29 30. 10. 10:50
Svratka Dalečín 88 5.64 30. 10. 10:40
Svratka Vír pod vyrovnávací nádrží 61 8.29 30. 10. 10:40
Svratka Veverská Bítýška 151 12.5 30. 10. 10:40
Svratka Brno-Poříčí 78 12.2 30. 10. 10:40
Svratka Židlochovice 93 17.2 30. 10. 10:40
Telčský potok Staré Město p. Sněž. 34 0.624 30. 10. 10:00
Teplá Teplička 25 1.52 30. 10. 10:50
Teplá Březová 13 1.65 30. 10. 10:50
Teplá Vltava Lenora 52 3.01 30. 10. 10:50
Teplá Vltava Chlum-Volary 83 7.47 30. 10. 10:50
Tichá Orlice Dolní Libchavy 51 4.23 30. 10. 10:50
Tichá Orlice Čermná nad Orlicí 81 8.09 30. 10. 10:50
Tichá Orlice Sobkovice 34 1.83 30. 10. 10:50
Třebovka Ústí nad Orlicí 47 1.27 30. 10. 10:50
Třebůvka Mezihoří 55 1.34 30. 10. 10:00
Třebůvka Hraničky 55 2.38 30. 10. 10:50
Trkmanka Velké Pavlovice 158 1.39 30. 10. 10:50
Trnava Červená Řečice 53 1.32 30. 10. 10:50
Trnava Želiv 20 1.38 30. 10. 10:50
Trotina Sendražice 27 0.188 30. 10. 10:50
Úhlava Štěnovice 58 4.02 30. 10. 10:50
Úhlava Klatovy 61 1.58 30. 10. 10:50
Úhlavka Stříbro 39 0.795 30. 10. 10:50
Úpa Horní Maršov 37 2.18 30. 10. 10:50
Úpa Horní Staré Město 33 3.43 30. 10. 10:50
Úpa Zlíč 52 5.43 30. 10. 10:50
Úpa Slatina nad Úpou 45 5.47 30. 10. 10:50
Úslava-Žinkovka Prádlo 50 0.28 30. 10. 10:50
Úslava Ždírec 37 1.21 30. 10. 10:50
Úslava Plzeň-Koterov 24 2.18 30. 10. 10:50
Úsobrnka Jaroměřice 20 0.276 30. 10. 11:00
Úterský potok Trpisty 12 0.227 30. 10. 10:50
Valová Polkovice 73 1.49 30. 10. 10:40
Velička Velká nad Veličkou 6 0.366 30. 10. 11:00
Velička Strážnice 130 2.99 30. 10. 10:40
Vidnávka Vidnava 95 2.63 30. 10. 10:50
Vltava Vyšší Brod 66 6.64 30. 10. 11:00
Vltava Zátoň 53 9.22 30. 10. 10:50
Vltava Březí-Kamenný Újezd 48 11.3 30. 10. 10:50
Vltava České Budějovice 104 21.4 30. 10. 11:00
Vltava Vrané nad Vltavou nádrž 180 30. 10. 7:00
Vltava Zbraslav 1007 30. 10. 10:55
Vltava Praha-Chuchle 77 179 30. 10. 11:00
Vltava Praha-Výtoň 112 30. 10. 10:50
Vltava Praha-Na Františku 248 30. 10. 10:50
Vltava Vraňany 140 223 30. 10. 11:00
Volyňka Sudslavice 42 0.603 30. 10. 11:00
Volyňka Němětice 69 1.79 30. 10. 11:00
Vrchlice Vrchlice 10 0.038 30. 10. 10:50
Vsetínská Bečva Velké Karlovice 100 0.843 30. 10. 11:00
Vsetínská Bečva Vsetín 176 6.31 30. 10. 10:50
Vsetínská Bečva Jarcová 87 9.93 30. 10. 10:50
Vydra Modrava 85 12.7 30. 10. 10:50
Výrovka Plaňany 18 0.365 30. 10. 11:00
Zábrdka Dolní Bukovina 42 0.314 30. 10. 10:50
Zděchovka Zděchov 63 0.169 30. 10. 11:00
Zdobnice Slatina nad Zdobnicí 79 2.23 30. 10. 10:50
Žehrovka Březina 32 0.056 sucho 30. 10. 10:50
Želetavka Jemnice 42 0.33 30. 10. 10:50
Želetavka Vysočany 34 1.19 30. 10. 10:40
Želivka Želiv 81 2.14 30. 10. 11:00
Želivka Poříčí 65 3.62 30. 10. 10:50
Želivka Tukleky 81 4.88 30. 10. 10:50
Želivka Nesměřice 43 5.77 30. 10. 11:00
Želivka Soutice 46 6.07 30. 10. 7:00
Želivka (Hejlovka) Kojčice 58 1.65 30. 10. 10:50
Želivka (Hejlovka) Čakovice 30 0.596 30. 10. 10:50
Zlatý potok Hracholusky 21 0.514 30. 10. 10:50
Zlatý potok Zlaté Hory 20 0.543 30. 10. 11:00

Týden bude ve znamení zatažené oblohy s deštěm, teploty ale nadprůměrné

Ilustrační foto
26. října 2020

Zatažená obloha, déšť i mlhy budou doprovázet celý tento týden, podle meteorologů však budou...

Přes den až dvacet stupňů. Teplo bude do konce týdne, od pondělí se ochladí

Ilustrační snímek
22. října 2020

Čtvrtek bude nejteplejším dnem týdne. Teploty budou šplhat k dvaceti stupňům. I ve zbytku týdne...

Vrátí se teplé dny, bude až 20 stupňů. Očekávají se také mlhy a inverze

Ilustrační snímek
19. října 2020

Po chladnějším období nás od úterý na některých místech čeká oteplení. Ve čtvrtek bude až 20...

Do konce měsíce bude nejvýš 12 stupňů. Po Dušičkách se ochladí

Blíží se Dušičky. Lidé při Památce zesnulých zavzpomínají na své blízké.
17. října 2020

V příštích dvou týdnech budou nejvyšší denní teploty kolem 12 stupňů Celsia. Do půlky listopadu se...

Hladiny řek pomalu klesají, Morava a východní Čechy hlásí několik výstrah

Řeka Morava se vylila do lesů a to daleko od břehů. Zaplavila cyklostezku.
aktualizováno  17. října 2020

V Jihomoravském kraji platily v sobotu ráno 2. povodňové stupně už jen na třech místech. Na řece...

Ve zbytku týdne bude déšť ustávat, víkend přinese oblačnost a na horách sníh

Ilustrační foto
15. října 2020

Silné středeční deště na řadě míst rozvodnily řeky až na 3. stupeň povodňové aktivity. Ve čtvrtek...

Praha jako na dlani – přímý přenos